Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i czy uczciwe jest startowanie pod nazwą schronisko z Ostrołęki podczas gdy głosuje się na Przyborówek- wprowadza się w błąd głosujących i ściąga się Przyborówkowi głosy z Ostrołęki-nie każdy uważnie czyta jakieś sprostowania, tylko patrzy na sondę

chociażby z tego powodu moim zdaniem glosowanie powinno być powtórzone

i jak Mod mógłby napisać-czy każdy z ulicy może się zalogować i wziąć udział w głosowaniu i czy ile takich głosów było na Przyborówek

jak będą takie sytuacje jak teraz to ludzie z dogo przestaną w krakvecie głosować na wyłonionego na dogo kandydata,ja np. nie wezmę udziału w głosowaniu w krakvecie na Przyborówek, jeśli do głosowania sytuacja nie zostanie wyjaśniona

Link to comment
Share on other sites

Jestem na stronie Krakvetu
[B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13906"]Propozycje schroniska które otrzyma pomoc - lipiec 2011[/URL][/B]

chcę zagłosowaći,ale nie widze tam żadnej ankiety :( Jestem zalogowana na ich stronie,ale nie wiem gdzie ten glos oddac. Czy głosowanie juz jest zakończone?

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie rozumiem, jak to jest możliwe, że nie można było zmienić nazwy Kruszewo na Przyborówek.
A teraz dzięki nagłemu wzrostowi głosów schronisko w Kruszewie, które nie ma nic wspólnego z tą sprawą, poza czyjaś pomyłką przy tworzeniu ankiety, będzie kojarzone z nieuczciwością.
Protestuję i bardzo mi się to nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro,ze tak się stało-to już drugi raz Pipi przegrała.O ile z Radomskiem gra była uczciwa i najnaturalniejszą na świecie rzeczą było uznanie ich zwycięstwa, o tyle ankieta lipcowa od początku jest dziiiiiwna...Najpierw podmiana schronisk (czy to dozwolone regulaminem???), potem cud nocny z głosami..
Szkoda mi roboty i czasu osób,które agitowały na dogo,szkoda Pipi...
Jestem oczywiscie za sprawdzeniem głosowania...wiem ile pracy i czasu kosztował kazdy głos na Pipi...a tu szast-prast i 100 głosów/godzinę...
Niesmaczne to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']i [B]czy uczciwe jest startowanie pod nazwą schronisko z Ostrołęki podczas gdy głosuje się na Przyborówek[/B]- wprowadza się w błąd głosujących i ściąga się Przyborówkowi głosy z Ostrołęki-nie każdy uważnie czyta jakieś sprostowania, tylko patrzy na sondę[/QUOTE]
Dlaczego przez moją pomyłkę oskarżasz kogoś o nieuczciwość? Wina leży wyłącznie po mojej stronie, nie po stronie tych schronisk.

[quote name='Pipi']Moze byc tak, ze ludzie nie czytaja pierwszego postu i jedni glosuja na p. Wandę, a inni na Schronisko w Kruszewie i dlatego taki wynik.
Od poczatku nie powinno tak byc. [B]Mi sie wierzyc nie chce, ze nie mozna bylo po prostu dopisac Przyborowka.[/B] [/QUOTE]Zapytaj moderatora, w ankiecie nie można nic poprawiać...

Na miau mogą głosować tylko osoby będące zalogowane od ponad miesiąca i mające na swoim koncie przynajmniej 6 postów. Zaraz zapytam modów, czy i na dogo można coś takiego wprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='Lemoniada']Na miau mogą głosować tylko osoby będące zalogowane od ponad miesiąca i mające na swoim koncie przynajmniej 6 postów. Zaraz zapytam modów, czy i na dogo można coś takiego wprowadzić.[/QUOTE]

O, byłoby świetnie.
Wtedy nikt nie oskarżałby o oszukiwanie.
Szczerze powiedziawszy 6 postów to trochę mało.
Myślę, że od 15 minimum.

I proszę nie winić [/I]Lemoniady [I]- pomyłki zdarzają się każdemu.
Miała być nowa ankieta, ale na prośbę Pipi nie została stworzona, więc nie róbcie problemu.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Obecnie Pipi ma pod opieką kilkanaście psów i sporą gromadkę kotów. Ta liczba cały czas się zmienia, bo ledwie wyda jakiegoś psa do adopcji to zaraz ktoś jej podrzuci niechciane szczeniaki, albo okazuje się, że w jakimś chlewie od lat mieszka pies bez dostępu światła lub ktoś pozostawił psy same na łańcuchach skazując je na pewną głodową śmierć itp. Takie historie, z którymi Pipi zmaga się na co dzień można by opowiadać w nieskończoność. Pipi nie ma żadnych dotacji, dochodów, gmina odmówiła jej jakiejkolwiek pomocy, nie może zbierać 1 %. Sama odejmując sobie od ust pomaga jak tylko może "BRACIOM MNIEJSZYM" i tylko z wyłączną pomocą dobrych serc z dogomanii, które nigdy nie zostawiają jej w potrzebie. A przecież to co ona robi ma głęboki sens . POMÓZMY JEJ W TYM.
Wyjdżmy na przeciw jej i temu co ona robi.Pomóżmy jej w tym codziennym zmaganiu sie z nieszczęściem, biedą i trudnościami jakie niesie za sobą ta praca która one wykonuje. Taki "ZASTRZYK " dla niej i jej podopiecznych będzie napewno pokazaniem innym ,że tak oddanych ludzi nie zostawia sie samych sobie ,ale stara sie im pomóc. Niech NASZA SOLIDARNOŚĆ w tym miesiącu pomoże tej WIELKIEJ KOBIECIE odczuć po prostu ,że nie jest sama na tym okrutnym i bezwzglednym świecie ale,że jest grono ludzi dla których zarówno ONA JAK I TO CO ONA ROBI MA SENS.Niech ten sens będzie dla niej w tym miesiącu sensem wymiernym. SKRZYKNIJMY SIĘ WSZYSCY SOLIDARNIE ZEBY LIPIEC BYŁ MIESIĄCEM PIPI I JEJ PODOPOPIECZNYCH.Pokażmy ,że stać nas na to przynajmniej ten jeden raz ŻEBY WZSYSCY JEDNOGŁOŚNIE ZAGŁOSOWALI NA PIPI . Czego życzę z całego serca

Link to comment
Share on other sites

POMÓŻY PIPI .Ona nie ma żadnych dotacji, dochodów, gmina odmówiła jej jakiejkolwiek pomocy, nie może zbierać 1 %. Sama odejmując sobie od ust pomaga jak tylko może "BRACIOM MNIEJSZYM" i tylko z wyłączną pomocą dobrych serc z dogomanii, które nigdy nie zostawiają jej w potrzebie. A przecież to co ona robi ma głęboki sens . POMÓZMY JEJ W TYM.
Wyjdżmy na przeciw jej i temu co ona robi.Pomóżmy jej w tym codziennym zmaganiu sie z nieszczęściem, biedą i trudnościami jakie niesie za sobą ta praca która one wykonuje. Taki "ZASTRZYK " dla niej i jej podopiecznych będzie napewno pokazaniem innym ,że tak oddanych ludzi nie zostawia sie samych sobie ,ale stara sie im pomóc. Niech NASZA SOLIDARNOŚĆ w tym miesiącu pomoże tej WIELKIEJ KOBIECIE odczuć po prostu ,że nie jest sama na tym okrutnym i bezwzglednym świecie ale,że jest grono ludzi dla których zarówno ONA JAK I TO CO ONA ROBI MA SENS.Niech ten sens będzie dla niej w tym miesiącu sensem wymiernym. SKRZYKNIJMY SIĘ WSZYSCY SOLIDARNIE ZEBY LIPIEC BYŁ MIESIĄCEM PIPI I JEJ PODOPOPIECZNYCH.Pokażmy ,że stać nas na to przynajmniej ten jeden raz ŻEBY WZSYSCY JEDNOGŁOŚNIE ZAGŁOSOWALI NA PIPI . Czego życzę z całego serca jej życze

Link to comment
Share on other sites

Estrojek, jesli tylko mozesz, zrób wydarzenie na FB.
Mam kaca moralnego,po tym co tu się stało z tymi głosami..Takie akcje rozwalają całą ideę przedsięwzięcia i wspólnego głosowania. Do tej pory głosowałam zgodnie z ustaleniami na dogo, w tym przypadku- nie . Będę glosowała na Pipi.

Link to comment
Share on other sites

Godzina 23.43

[quote name='coronaaj']Moj tez...reklamujcie[B] idziemy niezle z Pipi[/B] w gore...ja mam tymczasa i to sunie Beze z cieczka...no moje kstraty dostaja oczoplasow .

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211186-biały-PUDELEK-MINI-2-letnia-cudowna-sunia-szuka-domku-)#post17261752[/URL][/QUOTE]

Chwilę potem, godzina 23.49 ...

[quote name='evita.']NIestety Pipi mimo wcześniejszej przewagi prawie 90 głosów nagle zaczęła przegrywac i to zaledwie w ciągu godziny !!!! Ktoś tu chyba nieczysto gra !!! Nie uwierzę, że nagle w ciągu godziny tylu dogomaniaków raptem oddało swój głos na Przyborówek. Co innego jeśli by chodziło o głosowanie na stronach Krakvetu gdzie jest wielu przeróżnych uzytkowników, ale nie na dogo !!! Biorąc pod uwagę liczbę osób głosujących coś tu jest nie tak. Śmierdzi mi to co najmniej jakimś ohydnym hakerstwem !!!
I przypominam, że przy głosowaniu w ankiecie dogo zabronione jest "lobbowanie" na innych forach !!!![/QUOTE]

Podobno na Dogo nie można kont usunąć.... może ktoś moda poprosić o sprawdzenie, ile osób zarejestrowało się na forum m/w o tej porze?
No i wg mnie dobry byłby pomysł, aby głosowali tylko Ci z określoną ilością postów. Albo liczone były tylko głosy potwierdzone odpowiednim wpisem na danym wątku...

Link to comment
Share on other sites

A ja napiszę jedno- dla mnie to było jedno wielkie oszustwo i tyle i nie uwierzę w żadne argumenty i tłumaczenia. To było ohydne oszustwo i jestem tego pewna. Tak się składa, że byłam wczoraj na dogo cały wieczór aż do zamknięcia ankiety i takich "cudów" jakie zaczęły się dziac pod koniec w życiu nie widziałam. Pipi prowadziła ponad 80 głosami i nagle nie wiadomo skąd "konkurencji" zaczęło przybywac głosów w błyskawicznym tempie. To nie był 1 czy 2 głosy co kilka minut- to było momentami po kilkanaście w ciągu jednej minuty- widziałam to na własne oczy i myślałam, że mi się to po prostu śni i że to nie dzieje się naprawdę. Wybaczcie, ale obserwowałam całą ankietę od samego początku (tę i masę poprzednich) i wiem jakie jest "tempo" głosowania, jak mniej więcej mogą zmieniac się wyniki itp. Nie uwierzę w to, że nagle zwolennicy Przyborówka przypomnieli sobie o głosowaniu i lawinowo zaczęli oddawac głosy. Uważam, że całą sprawę trzeba zgłosic do admina. Nikt nie będzie nas tu robił w balona. I jeśli ktoś czytający mój post zechce mi odpowiedziec, że piszę takie rzeczy bo po prostu przegrana boli itp to od razu mówię- niech taki ktos sobie daruje. Pamiętam jak Pipi brała udział a ankiecie i wtedy kilkoma zaledwie głosami wygrało Radomsko. Pamiętam jaka była zacięta "walka", ale była to walka uczciwa, fair play. Wtedy o Radomsku było było bardzo głośno na dogo, mnóstwo ludzi pomagało Radomsku, mnóstwo wysyłało prośby o głos itp. I taka przegrana nie boli. A tym razem boli, ale zwykłe cwaniactwo i oszustwo.
I jeżeli ktoś myślał, że jesteśmy głupimi naiwniaczkami które łykną taki numer to się bardzo mylił.
Od kiedy jestem na dogo zawsze brałam udział a takich ankietach i potem zawsze głosowałam na krakvecie zgodnie z wynikiem naszej wewnętrznej ankiety (lub ankiety miau), ale teraz mam to wszystko gdzieś. Nie będę popierała krętaczy i oszustów i tyle...

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedną prośbę. Mianowicie chodzi o zmienienie regulaminu głosowania.
Tak jak jest teraz nie jest dobrze. Jak ma zostać tak jak teraz, to lepiej jakby nie było tych prawyborów, tylko od razu prawdziwe wybory.
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak. Są wysyłane prywatne wiadomości, są wpisy na różnych wątkach z prośbą o głosy.
Tak nie powinno być. Każdy kandydat powinien napisać o sobie. Ile ma zwierząt, ile osób mu pomaga, czy sterylizuje itp. i każdy dogomaniak chcący zagłosować powinien zapoznać się z opisami i wtedy zadecydować na kogo odda głos, a nie tak jak jest teraz (temu dam głos po znajomości lub dlatego, że poprosił mnie na pw żebym zagłosowała) To jest nie fair!!! Takie głosowanie nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

Myślę tak samo jak evita. Zaangażowałm się w pomoc dla Pipi bo ją znam i szanuję to co robi. Część swojego urlopu poswięciłam na pomoc dla niej i co ? A to , ze po raz kolejny przekonuję sie że nie uczciwa praca sie liczy, liczy się cwaniactwo. Ot i cała prawda o tym głosowaniu. W krakvecie napewno zaglosuję na Pipi. Pipi trzymaj sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Mam jeszcze jedną prośbę. Mianowicie chodzi o zmienienie regulaminu głosowania.
Tak jak jest teraz nie jest dobrze. Jak ma zostać tak jak teraz, to lepiej jakby nie było tych prawyborów, tylko od razu prawdziwe wybory.
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak. Są wysyłane prywatne wiadomości, są wpisy na różnych wątkach z prośbą o głosy.
Tak nie powinno być. Każdy kandydat powinien napisać o sobie. Ile ma zwierząt, ile osób mu pomaga, czy sterylizuje itp. i każdy dogomaniak chcący zagłosować powinien zapoznać się z opisami i wtedy zadecydować na kogo odda głos, a nie tak jak jest teraz (temu dam głos po znajomości lub dlatego, że poprosił mnie na pw żebym zagłosowała) To jest nie fair!!! Takie głosowanie nie ma sensu.[/QUOTE]
Molli sama rozsyłałaś na pw prosbę o głosy. Widziałam wpisy w profilach. Wtedy ci sie podobały zasady, a teraz juz nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Molli sama rozsyłałaś na pw prosbę o głosy. Widziałam wpisy w profilach. Wtedy ci sie podobały zasady, a teraz juz nie?[/QUOTE]

Dokładnie ja sama dostałam dwa pw Moli zeby głosowac na p.Wande.
Zeby głosowac na Pipi nie dostałam ani jednego....

Oczywiscie moj głos na Pipi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Molli sama rozsyłałaś na pw prosbę o głosy. Widziałam wpisy w profilach. Wtedy ci sie podobały zasady, a teraz juz nie?[/QUOTE]

Przepraszam bardzo, ale Pipi i jej ekipa również wysyłała pw, podawane były na różnych wątkach linki do ankiety z prośbą o głosy dla niej.
Ty również nie jesteś święta. Czyli według Ciebie powinnam siedzieć cichutko? I tak te głosowanie było bez sensu. Nie każdy czytał w pierwszym poście o tym, że p.Wanda startuje a nie Kruszewo...
Ja zasad nie wymyślałam, ale po tym, co się dzieje na wątku czas na zmianę zasad, w których żadna ze stron nie będzie mogła reklamować kandydata. To będzie najrozsądniejsze rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

To wcale nie chodzi o PW,bo na nie można odpowiedzieć, lub nie..PW wysyłali wszycy,więcej lub mniej...
Ale jest niemożliwością lawinowe przybywanie głosów-100,200 czy 500/godz...
Wszyscy (tak mi się wydaje),walczymy o bezdomne psy...każdy jest potrzebujący.Każdy!
Oszustwa nie powinny się zdarzać...
Myślę,że np oprócz zabezpieczeń o których nie mam pojęcia,bariera np 100 postów lub więcej załatwiłaby sprawę..skoro jest ankieta wewnętrzna- niech decydują dogomaniacy..niech bedzie ich mniej-ale niech głos będzie konstruktywny.
Marzy mi się,wbrew wszystkiemu wygrana Pipi w Krakvecie...Dla zasady,że uczciwy wygrywa.Zrobię,co będę mogła...

Link to comment
Share on other sites

ROBIMY WYDARZENIE NA FB DLA PIPI i bedziemy je poprzez FB rozsyłać. Najwczesniej w poniedziałek . Dopiero wtedy jak zacznie działać link na krakvecie !!!!!!!!! Bardzo wiele osób z DOGO jest na FB. Juz rozmawiałam z dziewczynami. Nie interesuje mnie kto wygrał na Dogo!!!!!!!!!.Podtrzymuje to co pisałam dzisiaj o 14:17 i to jest nadal auktualne. Jeżeli zbierzemy siły to na krakvecie to wygra Pipi!!!!!!!!!!!. Nie interesuje mnie kto wygrał na DOGO . Dla mnie najwazniejsza jest uczciwośc i prawda a tu jej nie było. Rozmawiałam z dziewczynami które istnieja i działają na Dogo ina FB i od nich dostałam zaproszenie na DOgo.Jestem tu krótko i jestem tu nowicjuszką więc poniekąd patrze na to wszystko z boku, ale to co sie tu dzieje przechodzi wszelkie pojęcie. Przeczytałam trochę watków które zieją złośliwościa i taka beznadziejną wrogością że az przykro niekiedy to czytać.Niby cel sam w sobie jest szczytny ale droga prowadzaca do niego niestety nie zawsze.Możecie sobie mówic i pisac co chcecie . Nie jestem w żadnej grupie ,nie trzymam z nikim,jestem z tymi z którymi chcę pomóc i bedę robiła to na co mam ochotę. Bardzo cenie te dziewczyny które sa moimi znajomymi w profilu bo zdązyłam je troszkę poznac i wiem,że to bardzo uczciwe osoby.Niestety nie o wszystkich tak można powiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...