Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

Ludzie czy wy nadal musicie sobie skakac do oczu ? Tylko z jakiego powodu, bo ktos kogos nie zawiadomil albo ,ze sie nie dogadal ktos z kims w celu zlozenia petycji ? A czy to wazne ile osob zlozylo te petycje czy moze jednak wazniejsze jest ile tych petycji bylo i ile osob od poczatku akcji zbieralo solidarnie podpisy chociaz i wtedy juz sie zaczynaly walki ,tylko nadal nie wiem po co macie walczyc miedzy soba czy to pomoze zwierzetom czy to jest ordynarna chcec zablysniecia ? Proponuje wszystkim klococym sie rozejm i w jaka taka pomoc miedzy soba a nie wytykanie palcami co jest ble a co cacy bo ja to zalatwilam/zalatwilem . Naprawde chyba prawie wszsyscy jestesmy tu ludzmi doroslymi a zachowujemy sie jak dzieci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']Medar z jakiego miasta jest Czarok,???? pytam bo może bym załatwiła szybszy rezonans......[/quote]

Dzieki serdeczne, na razie zrobilismy tomografię.
Jest moją żoną , więc tak jak i ja mieszka w Krośnie Odrz. :-)

Odnosnie pisma to wyglada ono tak:


[RIGHT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Warszawa, dnia 12.03.2007 r.[/FONT][/SIZE]

[/RIGHT]



[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Do Pana Prezydenta[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Rzeczypospolitej Polskiej[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Lecha Kaczyńskiego[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]





[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Wielce Szanowny Panie Prezydencie[/B][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Społeczność internetowego forum Dogomania pod patronatem Fundacji dla Ratowania Zwierząt bezdomnych „EMIR”, poruszona kolejnym bezsensownym i okrutnym zabiciem psa ( historia opisana na stronie internetowej [/FONT][/SIZE][URL="http://www.ozzy.4.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.ozzy.4.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] ), [B]domaga się od ustawodawców zmiany prawa w zakresie dotyczącym ochrony zwierząt.[/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pod petycją w sprawie zmian ustawodawstwa dotyczącego zwierząt domowych wystosowaną do Pana Prezydenta[/FONT][/SIZE]

[CENTER][B][FONT=Times New Roman]zebraliśmy 92.633 podpisy[/FONT][/B][/CENTER]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Podpisy zbierali wolontariusz Fundacji „EMIR” w 68 miastach Polski, wśród przypadkowo spotkanych osób oraz w Internecie. Ich ilość świadczy o tym jak [B]niedoskonałe jest prawo dotyczące ochrony zwierząt[/B] i jak ogromny jest społeczny apel o jego zmianę.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jest to też przejaw społecznego protestu przeciw umorzeniom spraw o znęcanie się nad zwierzętami oraz przeciw orzekanym zbyt liberalnym wyrokom.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mamy ogromna nadzieję, że Pan Prezydent, dający wielokrotnie wyraz swojej wrażliwości na los zwierząt, zechce osobiście wspierać nasze postulaty zmiany obowiązującego prawa i przepisów dotyczących dobrostanu zwierząt, które zostaną opracowane i przedstawione Panu Prezydentowi.[/FONT][/SIZE]
[/SIZE]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z poważaniem[/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]/podpis/ [/SIZE][/FONT][/CENTER]


[/CENTER]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]W załączeniu:[/FONT][/SIZE]
[LIST]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]tekst petycji[/FONT][/SIZE]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]arkusze z podpisami[/FONT][/SIZE]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]wydruk podpisów zebranych w Internecie[/SIZE][/FONT][/LIST][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Do wiadomości[/FONT][/SIZE]
[LIST]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jarosław Kaczyński[/FONT][/SIZE]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Minister Sprawiedliwości Pan Zbigniew Ziobro[/FONT][/SIZE]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Redakcja Gazety Wyborczej[/FONT][/SIZE]
[*][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Redakcja gazety Rzeczpospolita [/FONT][/SIZE][/LIST][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na środku pieczatka : Kancelaria Prezydenta RP ; Kancelaria Główna ; Wpłynęło ; data 2007-03-12 ; podpis nieczytelny.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Czcionka większa ( adresat; poczatek;liczka podpisów )[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie mam teraz aparatu więc nie mogę zrobić fotki :-( [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Gazecie Wrocławskiej znalazłam info że sprawę Ozzyego umorzyła prokuratura.Uznała ona że Agnieszka W jest niewinna.:crazyeye: A sprawców pobicia psa nie udało sie odnaleźć. Nic nie rozumie.
[URL]http://www.gazeta.wroclaw.pl/[/URL] str 5

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatka77']Dziś w Gazecie Wrocławskiej znalazłam info że sprawę Ozzyego umorzyła prokuratura.Uznała ona że Agnieszka W jest niewinna.:crazyeye: A sprawców pobicia psa nie udało sie odnaleźć. Nic nie rozumie.
[URL]http://www.gazeta.wroclaw.pl/[/URL] str 5[/quote]



link mi sie ne otwiera error :(

niewinna ??

:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wlaznie dostalem maila i przeczytalem artykul. Widac jednak nic nie wyszlo z tak duzej inicjatywy :shake:

Tresc artykulu:
[LEFT][FONT=WroSansMed?][B]"Ozzy według prokuratury[/B][/FONT]
[FONT=WroSansMed?]W sierpniu i wrześniu opisywaliśmy bulwersującą historię półrocznego schorowanego golden retrievera, który trafił pod opieką młodej lubinianki.[/FONT]
[FONT=WroSansMed?]Po kilku dniach jego zwłoki wykopano na działkach. Według biegłego przed śmiercią był bity. O skatowanie Ozzyego miłośnicy zwierząt oskarżyli Agnieszkę W. Prokuratura uznała jednak, że jest niewinna,[/FONT]
[FONT=WroSansMed?]i umorzyła postępowanie wsprawie zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Dziewczyna twierdziła, że pies nie był bity i zdechł sam. Naciskana, przyznała, że poprosiła o jego uśpienie weterynarza. Biegli nie nie wykryli śladów po leku, ale nie znaleziono też dowodów, że weterynarz[/FONT]
[FONT=WroSansMed?]sfałszowań dokument uśpienia. Mimo wsparcia prokuratorów z Lubania, nie udało się znaleźć ewentualnego oprawcy.[/FONT]
[FONT=WroSansMed?](PEKA)"[/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=WroSansMed?][SIZE=1][SIZE=2]Szkoda gadac :angryy:[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Wypowiedz tej pani tam w tym reportazu jest calkowicie - jak dla mnie pozbawiona logiki... Jakbym słuchała całkowitego laika, który stara sie za wszelką cenę stworzyć jakąś historyjke... W takim tragicznym stanie był pies wyadoptowany, zaden wet nie widzial tego efektu tego upadku czy skatowania, a kolejny wet nie chciał go uspic... a to ciekawe.... :shake: Chory kraj... szkoda słów.

Link to comment
Share on other sites

ja rozmawiałam z zuziaM która wyadoptowała Ozziego (prywatnie moja siostra cioteczna z Lubania - odkryta na dogo:-o ) - prokuratura umorzyla z tego co wiem jedną sprawę - zalożoną z powodztwa prywatnego przez Anię - o przywlaszczenie psa i zabicie go ze szczególnym okrucienstwem.
Z tego co slyszalam była druga sprawa - założona przez Emir.
Czy to doniesienie też tak sie zakończyło???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...