Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

[quote name='Tweety']ja co prawda mam slaby wzrok ale nie na tyle, żeby nie zobaczyć, że wszędzie przy terminie jest znak zapytania. A gdzie potwierdzenie terminu przez Emir?[/quote]

[B]TUTAJ : Czy to dla Ciebie za mało? [/B]

>> Ok; prosze podać godzine - miejsce : przed Kancelarią Prezydenta; mój >> rzecznik prasowy przywiezie segregatory z podpisami pozdrawiam K.S.

I proszę pomiń słowne "wycieczki" i sugestie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GreenEvil']Zapomniales, medar o jeszcze jednym mailu, gdzie wyznaczalam kolejny termin na srode, bo nie bylo potwierdzenia poniedzialkowego.
Nieistotne zreszta... po raz kolejny okazuje sie, ze nie nalezy mierzyc ludzi walsna miara. Turdno. grunt, ze podpisy pojechaly.

pzdr
GreenEvil[/quote]

Jakiego emaila masz na myśli? tego z 12.03 godz. 13.48 ??
Musztarda po obiedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]TUTAJ : Czy to dla Ciebie za mało? [/B]

>> Ok; prosze podać godzine - miejsce : przed Kancelarią Prezydenta; mój >> rzecznik prasowy przywiezie segregatory z podpisami pozdrawiam K.S.

I proszę pomiń słowne "wycieczki" i sugestie.[/quote]

Ale później był mail z prośbą o potwierdzenie... Każde spotkanie, szczególnie w tak ważnej sprawie się potwierdza, to kwestia dobrego wychowania..
Ehhh, niech już każdy wedle siebie ocenia...
Każdy ma swój rozum...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]TUTAJ : Czy to dla Ciebie za mało? [/B]

>> Ok; prosze podać godzine - miejsce : przed Kancelarią Prezydenta; mój >> rzecznik prasowy przywiezie segregatory z podpisami pozdrawiam K.S.

[/quote]

wg ogolnie przyjętych norm takie sprawy potwierdza się wyraźnie, aby nie było wątpliwości. Ale dla niektórych widać, że to zbyt duży wymóg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Ale później był mail z prośbą o potwierdzenie... Każde spotkanie, szczególnie w tak ważnej sprawie się potwierdza, to kwestia dobrego wychowania..
Ehhh, niech już każdy wedle siebie ocenia...
Każdy ma swój rozum...[/quote]

Pokaz mi takiego emaila z prośbą o potwierdzenie. Co było niezrozumiałe w tych ustaleniach?? Kasiu, zawsze płakałas o zbyt duże rachunki telefoniczne - czy to było powodem "wstrętu " do tego jednego telefonu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Pokaz mi takiego emaila z prośbą o potwierdzenie. Co było niezrozumiałe w tych ustaleniach?? Kasiu, zawsze płakałas o zbyt duże rachunki telefoniczne - czy to było powodem "wstrętu " do tego jednego telefonu?[/quote]

Jurek przestań ironizować i być adwokatem, pytanie było wyraźne...
Chyba, ze znak zapytania stawia się na końcu zdania oznajmującego...
Nie chce mi się znowu kłocić bo racja Emir i Twoja zawsze musi być na wierzchu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Czy to jest płacz nad rozlanym mlekiem?? Jak dla mnie krowa zdrowa, a i mleko wypite. Nie widzę sensu tej dyskusji. Szkoda że nikt nie drukował imiennych zaproszeń. Mea kulpa.[/quote]

dla Was nigdy nie ma problemu. A Ciebie mi żal, bo znowu zostałeś wystawiony jak mięso armatnie i musisz coś wymysleć, żeby okazało się, że wszyscy dali d...y tylko Emir błyszczy na firmamencie jako ta gwiazda zaranna.
Tylko tym razem argumenciki masz takie lichutkie aż żenujące. Chyba premii nie będzie

Link to comment
Share on other sites

nie
szkoda tylko medar, że nie szanujecie nikogo oczekując uznania wszystkich.
We wszystkich Twoich wypowiedziach widać tylko zarozumiałośc i wywyższanie się a uwierz mi nie masz powodów do takiego zachowania bo nie reprezentujesz tu nikogo nadzwyczajnego (chyba, że w znaczeniu negatywnym to jak najbardziej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']dla Was nigdy nie ma problemu. A Ciebie mi żal, bo znowu zostałeś wystawiony jak mięso armatnie i musisz coś wymysleć, żeby okazało się, że wszyscy dali d...y tylko Emir błyszczy na firmamencie jako ta gwiazda zaranna.
Tylko tym razem argumenciki masz takie lichutkie aż żenujące. Chyba premii nie będzie[/quote]

Kto i kiedy dał D..., pozostawię do oceny czytelników. Skoro chciałaś też "zabłysnąć" , to nic nie stało na przeszkodzie abyś sie także zgłosiła do składu ( niestety zdjęć nie było) - ach prawda, zapomniałem że TY umiesz tylko krytykować. Fundacja Emir jest organizacją pożytku publicznego i działa na zasadzie wolontariatu, pewnie sądzisz na podstawie AFN?? , oj chyba premii za długo nie będzie, argumenciki są lichutkie. .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='next']nie
szkoda tylko medar, że nie szanujecie nikogo oczekując uznania wszystkich.
We wszystkich Twoich wypowiedziach widać tylko zarozumiałośc i wywyższanie się a uwierz mi nie masz powodów do takiego zachowania bo nie reprezentujesz tu nikogo nadzwyczajnego (chyba, że w znaczeniu negatywnym to jak najbardziej).[/quote]

Widzę że jesteś moją zagorzałą fanką, skoro przeczytałaś wszystkie moje wypowiedzi. Gratulacje wytrwałości. Kogo masz na uwadze pisząc "nikogo nadzwyczajnego"??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'] [QUOTE]Jak dla mnie krowa zdrowa, a i mleko wypite.[/QUOTE]
Szkoda tylko ze nie dalo sie uzdrowic krowy i wypić tego mleka w listopadzie czy grudniu.....
[QUOTE]Nie widzę sensu tej dyskusji. Mea kulpa.[/QUOTE]
Amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][quote name='medar']
Szkoda tylko ze nie dalo sie uzdrowic krowy i wypić tego mleka w listopadzie czy grudniu.....

Amen[/quote]

Proponuję wrócić do postów z listopada. Pamięć bywa zawodna.
Karmić nie było wielu, doić wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

A ja poprosze o spokoj. Sprawa zostala zalatwiona. Nie ma sensu bawic sie w utarczki slowne.

Ostatni raz powiem: Medar, oczekiwalam od Emir potwierdzenia miejsca i terminu spotkania. Mnie uczono, ze tak sie to zalatwia, Was najwyrazniej uczono inaczej, zdarza sie. Tego sie nie przeskoczy i tyle.

EOT z mojej strony.

pozdrawiam
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

GreenEvil, Kacha_wa, slowo sie rzeklo, kobylka u plotu. Mialam byc w delegacji, gdyby wreczano podpisy osobiscie prezydentowi.
Napisalam, ze wole wydac rownowartosc biletu Krakow-Wwa na dolozenie sie do sterylki jakiegos zwierzaka, niz uroczyscie wreczac cokolwiek. Jako zem emerytka, koszt tego biletu nie przekroczylby 80 zl, tez piechota nie chodzi. Podajcie mi na priva na jakie konto sterylkowe najlepiej wyslac, zaraz po 17 tego miesiaca wysle.
Ciesze sie jak nie wiem co, ze te podpisy sa u adresatow.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, utarczki do niczego nie prowadzą, aczkolwiek wg mnie termin był uzgodniony. Teraz proponuję skupić się na fakcie, że petycja i podpisy są już w zamierzonym punkcie. Wytężcie umysły jak ten fakt wykozystać dla dobra zwierzat. Macie sporo podpowiedzi w postach Agaty Balu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil'] Mnie uczono, ze tak sie to zalatwia, Was najwyrazniej uczono inaczej, zdarza sie. Tego sie nie przeskoczy i tyle.

[/quote]

może byli wtedy na wagarach kiedy była o tym mowa albo umiejętności nie strarczyło aby ogarnąć tę trudną sztukę. No cóż nikt nie jest doskonały a zwlaszcza ten, któremu tak się wydaje.
Miejmy nadzieję, że czyjeś chore ambicje doprowadzą przynajmniej raz do czegoś pożytecznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']GreenEvil, Kacha_wa, slowo sie rzeklo, kobylka u plotu. Mialam byc w delegacji, gdyby wreczano podpisy osobiscie prezydentowi.
Napisalam, ze wole wydac rownowartosc biletu Krakow-Wwa na dolozenie sie do sterylki jakiegos zwierzaka, niz uroczyscie wreczac cokolwiek. Jako zem emerytka, koszt tego biletu nie przekroczylby 80 zl, tez piechota nie chodzi. Podajcie mi na priva na jakie konto sterylkowe najlepiej wyslac, zaraz po 17 tego miesiaca wysle.
Ciesze sie jak nie wiem co, ze te podpisy sa u adresatow.

Zofia[/quote]


Zosiu, myślę, że Green rozsądnie zaradzi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...