Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 12.04.2020 o 22:30, Nadziejka napisał:

 

 Ciociu mari pozdrawiamy stokrosci calunia druuzynke lapeczek

 z zakonczonego kramiku

leca na konto   juz polecialy Cegielki

Stowarzyszenie Help Animals, Malczyce, ul. Sienkiewicza 10A

BS Środa Sląska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

dopisek - cel wpłaty"  Cegielki z baz Nadziejki dla psiaków mari 23,,

,               razem 70 zl

 

    Cegielka psinkom mari Ciocia Anulka  10 zl wplacone na konto Stowarzyszenia

Cegielka psiakom mari  Nadziejkowo 10 zl wplacone na konto Stowarzyszenia

Cegielka  psiakom mari ciocia elik 10 zl  wplacone na konto Stowarzyszenia

Cegielka psiakom mari  ciocia Besia11  20 zl wplacone na k Stowarzyszenia

Cegielka psiakom mari  Xibalka Kasia 20 zl wplacone na k Stowarzyszenia

jak doleca wszystkie to prosze serce wpisz na karmiku zakonczonym

.Rozliczony! 33 zl Faduniowi a Cegielki dla psiakow mari 70 zl , .do 10 .04  

Jak bedziesz miec tr czasu i wiesci 

 to prosze potwierdzonko na zakonczonym

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pomoc dotarła i już potwierdzona :) BARDZO DZIĘKUJĘ !!!!!

Mam problem z dodawaniem zdjęć, ani przez dogo, ani przez "zapodaj na forum" nie udaje mi się :(

A chciałam wrzucić cudne fotki z domków, dostałam nawet od szczeniaczka bez oczka i Puszka-spaniela.

Niestety zdrowotnie z psiaczkami trochę mniej radośnie, gabinet weterynaryjny odwiedzamy często :( Miluś ostatnio kładzie się w sposób, który może wskazywać na dolegliwości bólowe, miał dzisiaj usg, ale tak wrzeszczał, jęczał i się szarpał, że dokładne badanie było niemożliwe, ale "coś" jest na nerce :( co? zobaczymy we wtorek, usg będzie z lekkim uspokojeniem.

Jutro do gabinetu jedzie spanielka Betty, a w kolejce Łatuś - najbardziej "bogaty" w choroby :( coś mu się na oczku robi, jakby narośl :( nosek smaruję, oczko zakrapiam, Euthyrox daję - a poprawy nie widać :(

Kajtuś trochę schudł, dla niego to dobrze, ale jednak się martwię - dlaczego? Ma problem z suchą karmą, więc gotuję dla niego i Milusia, apetyt mu dopisuje, a schudł :( mam nadzieję, że to nie początek serii chorób, obym znów usłyszała od wetki, że jestem nadopiekuńcza...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A któż to nas odwiedził? :) wujek PACZEK - jaka niespodzianka :)

"brak wiadomości to dobre wiadomości" - można tak powiedzieć, a przyczyną nieobecności była awaria monitora ( ten w pracy dogomani nie otwiera, chyba antywirus jakiś anty-zwierzakowy  szefowa zamówiła;)dzieje się ciągle coś, bo staruszki odpocząć nie pozwolą bardziej, niż szczeniaczki :) monitor ( duuży ) dostałam dzisiaj od synusia :)

Miluś po badaniach i podwójnym usg - znów moja nadopiekuńczość, staruszek jak na swój wiek w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej. Spanielka w trakcie leczenia stanu zapalnego pycholka, Czaruś - znów uszy, Łatuś - tarczyca, oczka i nosek, Kajtuś schudł ostatnio, zapiszemy się na badania ( wyjątkowo -  jutro ja mam nefgrologa :) )

Nie licząc czerwcowego terminu szczepień - reszta weterynarza nie potrzebuje, z czego bardzo się cieszę:)

 

Link to comment
Share on other sites

Penny Black Rubber Stamps Hedgehog Heart Stamp | eBay | Schattige ...

                 Jest nasze sloneczko nasza Mari i lapenki

pozdrawiamy pozdrawiamy ogromnie 

           Mari mialam czarowac kramik Wam 

 ale znow ppczarowalalm inne 

          za tydzien poltora  jakis kramcik naewno wymysle dla lapeczek 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2020 o 18:36, mari23 napisał:

A któż to nas odwiedził? :) wujek PACZEK - jaka niespodzianka :)

"brak wiadomości to dobre wiadomości" - można tak powiedzieć, a przyczyną nieobecności była awaria monitora ( ten w pracy dogomani nie otwiera, chyba antywirus jakiś anty-zwierzakowy  szefowa zamówiła;)dzieje się ciągle coś, bo staruszki odpocząć nie pozwolą bardziej, niż szczeniaczki :) monitor ( duuży ) dostałam dzisiaj od synusia :)

Miluś po badaniach i podwójnym usg - znów moja nadopiekuńczość, staruszek jak na swój wiek w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej. Spanielka w trakcie leczenia stanu zapalnego pycholka, Czaruś - znów uszy, Łatuś - tarczyca, oczka i nosek, Kajtuś schudł ostatnio, zapiszemy się na badania ( wyjątkowo -  jutro ja mam nefgrologa :) )

Nie licząc czerwcowego terminu szczepień - reszta weterynarza nie potrzebuje, z czego bardzo się cieszę:)

 

          Tulamy sciskamy za wszystkie brzuszki lapeczki uszenka 

 Maryniu zapraszam na kramik dla Was 

                pozdrawiamy z nadzieja 

 wyczarowalam nieduzy

Zaczarowany Lapenkom Mari23 Zajrzyj Dobraduszko do 12.06..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2020 o 23:01, Nadziejka napisał:

A któż to nas odwiedził? :) wujek PACZEK - jaka niespodzianka :)

Ja tu jestem cały czas :-) tylko się nie odzywam . A odezwałem się bo martwiłem się o Ciebie . Co do monitora, kompa czy innych takich.. najskuteczniejszą metodą naprawy jest urządzenie zwane młotkiem (najlepiej o wadze 5kg).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, PACZEK napisał:

Ja tu jestem cały czas :-) tylko się nie odzywam . A odezwałem się bo martwiłem się o Ciebie . Co do monitora, kompa czy innych takich.. najskuteczniejszą metodą naprawy jest urządzenie zwane młotkiem (najlepiej o wadze 5kg).

uzycie mlotka to nadzieja moja slodka 

 dla wielu wielu zwyrodnialcow popaprancow zwanych,,ludziem,,

ktorzy nie szczedza zadnej istoty

                         pozdrawiamy slonecznie 

                     pozdrawiamy ogeomnie Wujenka i lapenki

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 29.04.2020 o 23:19, mari23 napisał:

Mam problem z dodawaniem zdjęć, ani przez dogo, ani przez "zapodaj na forum" nie udaje mi się :(

Nie wiem czy problem ciągle aktualny i w ogóle na czym polega więc może pomoże tekst, który napisałem do innej osoby, która też ma ten problem. Ona tu dość nowa więc więc w tekście są oczywiste oczywistości dla nas z wieloletnim starzem na dogo :P

"Co do problemu to nie wiem co może być powodem. W ogóle są dwie metody wstawiania zdjęć. Pierwsza to bezpośrednie dodanie załącznika (po lewej stronie), albo po prawej stronie jest "wstaw inne multimedia", a po kliknięciu wybieramy "wstaw grafikę z adresu URL" i tam wklejamy link do zdjęcia wstawionego na zewnętrzny serwer, np na zmniejszacz.pl. W sumie jest jeszcze trzeci sposób: w oknie pisania, u góry po lewej jest opcja podkreślania tekstu, a po jego prawej stronie są jakby ogniwa łańcucha (Link) i po kliknięciu wklejamy link do zdjęcia z zewnętrznego serwera w pole "Adres URL" i Wstawiamy do postu, z tym, że ta opcja powoduje, że na wątku pojawia się tylko link do zdjęcia, a nie samo zdjęcie. Mam nadzieję, że nie wysiadły wszystkie 3 metody dodawania zdjęć..."

 

A w ogóle to co u Ciebie i Twoich podopiecznych?:) Bałem się nadrabiania zaległości na tym wątku, ale widzę, że ostatnio bywasz tu niewiele częściej niż ja:) Wszystko przeczytane, nadrobione:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 14.06.2020 o 13:50, Nadziejka napisał:

Mari pozdrawiamy   jak i wszystkie lapenki tulinkamy

pisz prosze jak zdrowko Twoje i lapeczek

 z kramku juz mamy 92 zl Cegielenki ,plus 18 zl  za fantuski

ale jeszcze trwa Nadziejkowy

Rozliczony 110 zl !zaczarowany Lapenkom Mari23 Zajrzyj Dobraduszko do 22.06..

                              pozdrawiam pozdrawiamy serdecznie 

                       mari dzis poslalam na Stowarzyszenie 110 zl dla Was 

                            z zakonczonego kramku

 

jak doleca i bedziesz miec czasu

prosze potwierdzonko na zakonczonem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo Was przepraszam za nieobecność, jakaś potrójna "czarna seria" mnie dotyka, pierwsza związana ze zdrowiem, druga ze sprawami rodzinnymi, a trzecia - najmniej bolesna - to prawie hurtowe awarie sprzętowe: zaczęło sie od monitora, potem kuchnia gazowa, pralka, szwankuje też lodówka i samochód, a najgorsze, że nagle padł telefon - straciłam zdjęcia i kontakty ( proszę o podanie na priv nr tel do Was), mam nowy telefon Samsung od córki, ale mój komputer za nic nie chce z nim współpracować :( zgranie zdjęć z nowego telefonu to rzecz niemożliwa, być może to wina komputera, bo to, co piszę podkreśla mi na czerwono podpowiadając jakieś dziwne słowa pomimo ustawienia języka na polski :( :(

Zdrowie i problemy rodzinne to temat na książkę, napiszę więc o pieskach:

Duży ślepuś otrzymał imię Kazan, oczywiście właściciel się nie odnalazł, pies pomimo wieku zabieg kastracji zniósł bardzo dobrze, jeśli ogromny nowotwór jądra nie da przerzutów, powinno być dobrze. Ma około 15 lat. Niestety już drugi tydzień  ma problemy jelitowe po odrobaczaniu, dostaje leki.

Psiaki mają teraz kolejno badania, Misiek w miarę ok, ale Kajtusiowi bardzo wysoki wyszedł wskaźnik wątrobowy ( dziwne, że tylko jeden). Łatuś jutro, Pirat we wtorek. Łatek był chory, teraz na zastrzykach jest Kajtuś, w tym tygodniu powtórka badań. 

Mieliśmy dwa dni stareńkiego yorka z jednym zębem, znalazła się właścicielka i wrócił do domu. 

Za to mamy mamusię z dzieckiem :) 2 czerwca przygarnęłam sunię, zapisałam na sterylkę, a tymczasem ona w nocy urodziła. Jedno maleństwo nie przeżyło, nie jadło, nie piło, u wetki okazało się, że ma wady genetyczne i jedyne, co można zrobić, to skrócić czas odchodzenia :( Za to drugie to grubasek, kluseczek, bez ogonka, jak mamusia.

Spróbuję jakoś dodać zdjęcia. Psy teraz gubią sierść, mnóstwo pracy z czesaniem, wolontariat się "wykruszył", już mi czasu i sił brakuje.

Z bazarku Nadziejki dotarła na konto SHA kwota 110 złotych. Serdecznie dziękuję !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Serduchem przytulam Ciocie i wszystkie lapunki 

 trzymajcie sie kochane istotki trzymajcie 

 cioci wszystko siada no tak ...czesto jak juz leci to nawet sprzety tez szwankuja na calosci

Spokojnego czasu kochane 

 i aby wam goraco i woda nie dokuczaly

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...