Jump to content
Dogomania

! Rozliczony 110 zl ! Dziekuje Serca Cegielki 92 zl! Zaczarowany Lapeczkom Naszej Mari23 .Dobreduszenki Zajrzyjcie do 22.06


Nadziejka

Recommended Posts

                                 Mili Goscie - Nie Wysylam ,,Paczka w Ruchu,,

 

               Razem z bazareczku 92 zl Cegielki plus fantuski 18 zl poslalam na konto Stowarzyszenia 110 zl !

                         bez zakupy mila ady , brak odpowiedzi czy kuouje czy tez razygnuje

konto stowarzyszenia na ktore poleca pieniazki z kramku 

 

Stowarzyszenie Help Animals, Malczyce, ul. Sienkiewicza 10A

BS Środa Sląska 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

 

 

                               Bear and Hedgehog w/Mail by Penny Black | Penny black, Penny black ...

                                                                       Serdecznie zapraszam  Dobreduszki

                                                       kramik roznosci dla psiaczkow  naszej mari23

                                                                   potrwa do 12 czerwca godz 2o.00

Watus psiaczkow  ktore maja wszystko opieke milosci bezpieczenstwo u naszej Maryni

     Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka lapeniek ktore uratowala nasza mari23!        

 

 

Rozliczonko

Mam na koncie! Cegielka Zycia jaguska  37! zl  480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

 

Mam na koncie!Cegielka Zycia Ciocia koja  20 zl  480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

Mam na koncie Cegielka Zycia Ciocia Besia11  20 zl  480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

Mam na koncie!Cegielka Zycia Ciocia Nesiowata  10 zl  480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

 

Mam na koncie dziekuje pieknie Cegielka Zycia Olena84  5 zl  480x384 XF | pictures for mobile | Elephant and bunnies

 

Num 5 kup teraz dezodorant Intuition Malgoska 5 zl mam na koncie dziekuje!

 

Num 9 kup teraz ksiazka kryminal  mila-ada 6 zl pw wyslane  .. ?

             

Num 12 zaslonki fioletki na koleczkach jaguska 10 zl mam na koncie dziekuje!

Jagusia wplacila 60 zl ,  Cegielka 37 zl  , zaslony 10 zl  paczka wyslana 13 zl   Otrzymana!

 

Num 2 wiatraczek na patyku 1 zl Koki99

Num 10 misa szklana  2 zl Koki99 mam na koncie 3 zl dziekuje

            

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam ...

Num 1  ksiazka ,,Kochane Lato z Radiem,,

cos fantastycznego 

 moze byc na prezenta 

 dla calej rodzinki stan idealny

stron 384

mnostwo zdjec polecam serdecznie

kup teraz 14 zl   nowa cena  10 zl

Kochane lato z radiem - Czejarek Roman

Od ponad czterdziestu lat w czasie wakacji kilka milionów ludzi słucha Programu Pierwszego Polskiego Radia i Lato z Radiem! Audycja bije rekordy radiowej popularności. Na koncertach w plenerze gromadzi kilkaset tysięcy widzów. Rok w rok.
Od dwudziestu pięciu lat jej kierownikiem i prawdziwą gwiazdą jest popularny dziennikarz a zarazem doskonały szef Roman Czejarek, który teraz, nie po raz pierwszy, przeistoczył się w autora książki.
W 1991 roku, gdy ówczesny Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia Krzysztof Michalski zaproponował mu kierowanie Latem z Radiem, miał tylko dwadzieścia pięć lat i byłem młodym dziennikarzem, który z lokalnej rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie przeniósł się do centrali w Warszawie, a Lato z Radiem znał głównie z opowiadań swojej mamy... Jak przebiegała tamta rozmowa? I dlaczego padły wtedy pamiętne słowa: „Albo coś pan z tym zrobi, panie Romku, dobrego, albo trzeba będzie to jakoś po cichu… zlikwidować”?
„Wszystko czego dotykałem w Lecie z Radiem było symbolem. Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia. Ale jak zrobić zmiany, nie przeprowadzając zmian?! Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że zwiążę się z Latem z Radiem na ćwierć wieku z pewnością bym nie uwierzył!” – wspomina Roman Czejarek.
To dwadzieścia pięć lat z Latem z radiem to pół życia Romana Czejarka, który swoim lekkim piórem, genialną pamięcią, umiejętnością opowiadania anegdot i wielkim archiwum fotograficznym postanowił podzielić się z Czytelnikami. I spróbować odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi tajemnica tego sukcesu? Co tak magicznego jest w Lecie z Radiem, że poświęcono mu wiele prac magisterskich. Dlaczego wiosną każdego roku polskie gwiazdy i ich menedżerowie stają na głowie, by wystąpić na koncertach Lata z Radiem?
„W tym czasie dzięki pracy w Radiowej Jedynce poznałem wszystkie gwiazdy polskiej estrady. Z jednej strony Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Seweryn Krajewski, Budka Suflera, Perfect, Czerwone Gitary, Urszula, Kora, Lady Pank czy Andrzej Krzywy i De Mono, z drugiej Jacek Stachursky, Afromental, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Bracia albo Myslovitz. A do tego (wiem, że teraz niektórzy się skrzywią) Bayer Ful.

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam ...

Num 9 kryminal  zbrodnia ...na wesolo 

                  ,,Fartowny pech,,

okladka twarda stan idealny

swietna swietna swietna

str 304

swietna!

kup teraz 6 zl kupila mila-ada dziekuje pieknie!

 

Fartowny pech - Olga Rudnicka (4880015) - Lubimyczytać.pl

Posterunkowy Nadziany ma pecha. Po serii niefortunnych zdarzeń postanawia dobrowolnie przenieść się na niewielką placówkę, gdzie nikt go nie zna i może wszystko zacząć od nowa. Na miejscu spotyka kolegę ze szkoły policyjnej, Dzianego, który po wlepieniu mandatu żonie komendanta i pobiciu przez dwunastoletnią dziewczynkę dochodzi do wniosku, że praca w policji nie jest dla niego i zostaje prywatnym detektywem. Pomaga mu brat, Gianni, który właśnie wrócił do Polski i jest specjalistą od trudnych przypadków, a jego klientela jest dość specyficzna. Gianni pracuje bowiem dla bossów przestępczego półświatka. Pierwszym klientem Dzianego zostaje jeden z nich, niejaki Padlina, który dla odmiany zamiast płatnego zabójcy potrzebuje prywatnego detektywa, bo najpierw musi się dowiedzieć, kogo ma zabić.
Nic jednak nie toczy się tak jak powinno. Dziany zostaje postrzelony przez Nadzianego w stopę, oczywiście przypadkiem; Gianni, mimo postanowienia że będzie uczciwym człowiekiem, musi przyjąć kolejne zlecenie, a Padlina wywołuje wojnę gangów, przekonany, że konkurencja zaatakowała jego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam ...

Num 11 piekne poncho damskie z golfem i fredzelkami

 kolor szary sliczne ,rozmiar uniwersalny

chodzilam dosc duzo 

                 ale stan bardzo dobry , piekne

firma Reserved

na osobe szczuplutenka bedzie cudne i na postawniejsza tez 

tutaj zdjecia dwa  przykladowe z google  

          kup teraz 19 zl  nowa cena  10 zl

Medicine - Poncho Basic - szary

https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEA_enPL871PL871&q=ponczo+szare+firma+reserved&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjQyZiN6qvoAhWPepoKHc6iC0cQsAR6BAgBEAE&biw=1536&bih=754#imgrc=-fFrh59l6XTlZM

Znalezione obrazy dla zapytania: ponczo szare firma reserved

 

 

Link to comment
Share on other sites

RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam ...

Num 12 zaslony fiolet na koleczkach

               w paski poziome

uzywalalm dlugo

 stan b dobry, dwie sztuki 

 kup teraz 10 zl sprzedane! kupila jaguska dziekuje cudnie!

Zasłona na kółkach Long Island, kol.fioletowy, 140x245cm dedomi

 

Num 12 a dzwoneczek witrazowy z zawieszka 

kolor b ladna czerwien

wymiary

szerokosci

wysykosci

dlugosci zawieszki

bez tych tasiemek ze zdj z google

kup teraz  2 zl

 Ozdoby filcowe Dekoracja domu - Ceneo.pl

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mila-ada napisał:

Nr 9 poproszę.

 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

A ja cegiełkę za dychę.

                              

          Balon Serce Miłość - Darmowa grafika wektorowa na Pixabay          Dziekuje Iskiereczki

             Z Calego Serducha

                                  Pozdrawiam spokojnego dzioneczka

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Olena84 napisał:

proszę i tu cegiełkę za 5zł i wysyłam od razu Ewcia 10zł z Tobisiem 

                             Dziekuje Stokrosci Olenko Dziekuje

                     Pozdrawiam Naklejka Balon serce • Pixers® - Żyjemy by zmieniać

                             

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...