Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

2 godziny temu, maarit napisał:

No... Mam nadzieję, że  głównych bohaterów nie pomieszałam ;) 

Tylko imie Betty zamieniłaś na Daisy :) ale też ładnie :)

bardzo  Ci dziekuję za wstawienie zdjęć, choć szkoda, że zostały na poprzedniej stronie

 zapraszam do obejrzenia ostatnich 6 postów z poprzedniej strony - przwdziwa fotorelacja dzięki maarit, która wstawiła przesłane jej zdjęcia ( mój komputer ewidentnie zmierza w kierunku dołączenia do czarnej serii awarii sprzętów w domu :(

Niko juz wrócił do swojego domku, ze względu na wesele córki i lęk separacyjny Nikusia spedził on z nami cały weekend. Wypiękniał bardzo w tym swoim pełnym miłości domku :)

Link to comment
Share on other sites

Fajne te psiulki. Całe szczęście , że jorczek wrócił do właścicielki.

A Niko gdzie jest? 

mari , czy przyda się materac gąbkowy z dziecięcego łóżeczka? jest w dobrym stanie. Mogę też mieć dywan, chodniki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 29.06.2020 o 00:23, Poker napisał:

Fajne te psiulki. Całe szczęście , że jorczek wrócił do właścicielki.

A Niko gdzie jest? 

mari , czy przyda się materac gąbkowy z dziecięcego łóżeczka? jest w dobrym stanie. Mogę też mieć dywan, chodniki.

Niko mieszka jakieś 25 km ode mnie w stronę Legnicy, w Kunicach. Państwo młodzi po weselu przyjechali razem z Nikusiuem i przywieźli zapasy karmy - prezent od gości weselnych zamiast kwiatów :)

Materacyki ostatnio dostałam od zaprzyjaźnionego przedszkola, mam jeszcze koce i pościel, na razie jest zapas. Dziękuję!!!

Ostatnio tłok u mnie wakacyjny i problemów co niemiara. Przywieźli mi sunie znaleziona w lesie, już po sterylce, ale ostatnio trafiła do mnie druga sunia, prawdopodobnie jej siostra. Smutna, dramatyczna historia, właściciel ( narkoman) wyjechał, podobno za granicę, zostawił mieszkanie i psy pod opieką znajomego, też narkomana i dilera.  Ten sunię Bellę z dwójką ok. 8-miesiecznych psiaków najpierw wyrzucił z mieszkania, a potem wraz ze wspólnikiem wywiózł w bagażniku czarnego mercedesa . Jedna sunia odnaleziona, jest u mnie, dzisiaj miała sterylkę, ale matki i jej brata nigdzie nie ma. Poszukiwania zakończyły się jedynie poważną awarią mojego auta, zostałam bez samochodu :(

Nie napiszę tu o opieszałości policji i innych służb, tudzież całkowitej obojętności  bardzo medialnych "inspektorów", których pro-zwierzęcą organizację w bezsilności o pomoc prosiłam. Słowa które mi się tu przez łzy cisną nie nadają się do publikacji :( :(

Link to comment
Share on other sites

Chciałam wkleić linki na Fb ale są zablokowane :(

Trójka wywiezionych psiaków odnalazła się na ogródkach działkowych w Legnicy, dzisiaj poszło pismo do prokuratury w sprawie wywiezienia tych psiaków.

Ale skoro trójka wywiezionych psiaków się odnalazła....to skąd wzięła się Kora i drugi brązowo-szary pies, którego nie udało się złapać i który nie jest już tam widywany?

Kora po sterylizacji czuje się bardzo dobrze. Za to Kazan wciąż na zastrzykach przeciwbólowych z powodu kamieni szczawianowych w pęcherzu :( Łatuś na Euthyroxie, Czarek na kroplach do uszu, Kajtuś na Hepatiale  i to na razie jedyne problemy zdrowotne, Betusi nie licząc. Bo  Betty miała niedawno problem z łapką, stan zapalny skóry pomiędzy poduszkami ledwie się wygoił, to teraz zrobił jej się hot-spot na boku, znów zastrzyki i przemywanie. Jeszcze wcześniej miała wycinane wyprzenia na faflach - jakoś ciągle ma problemy związane ze skórą :(

Mam dwa domki chętne na "moje" dwie sunie (na szczeniaka to chętnych zbyt dużo bez ogłaszania, ale tak  łatwo nie oddam tylko dlatego, że ktoś się nim zachwyca, on za miesiąc przestanie być słodką kulką, a będzie wszystko gryzącym podrostkiem...i chyba poczekam do tego czasu, bo on taki śliczny, że chcą go nawet sąsiedzi, którzy zawsze tylko koty mieli.

Domki chętne na sunie to niestety kojce na wsi...dobrzy ludzie, gdyby tylko dom i podwórko to jeszcze, ale te kojce niezbyt mi się podobają :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2020 o 14:16, Poker napisał:

Mari , jeżeli Kazan potrzebuje specjalistycznej karmy , to ja mam po Dolarku. Chętnie oddam mu.

Kupiłam Kazankowi worek 14 kg Royala Urinary U/C, na razie mamy zapas, ale to duży pies, więc wkrótce taka pomoc się przyda.

Mam na wakacyjny pobyt Maszę - jedną z siedmiorga "moich" szczeniąt sprzed roku, prześliczna jest, choć bardzo się zmieniła, urosła, uszka z klapniętych zrobiły się "nietoperzowe". Szaleją obie z Korą, aż staruszki się po katach chowają :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...