Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='pola53']Witam
Dziękuję za zaproszenie. Na bazarkach trudno mi znaleźć coś dla siebie, ale chętnie wspomogę sunię na razie jednorazowo 20 złotymi. Poproszę o numer konta. na PW.[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie! Juz wysyłam!:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Nieważne z czyich zaproszeń.... ważne, aby przybywali tłumnie :):):).[/QUOTE]
Dokladnie!
Tak trzymać!
A mnie jutro nie będzie, za to w piątek jadę do Duni, potem robię kolejny bazarek - albo dwa.
Od jutra nie ma też przez tydzień Feliksika - nie bedzie informacji o wplatach...ale mam nadzieje, że jak wroci za tydzień, to tutaj wklei dla Duni niezłą litanię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Dokladnie!
Tak trzymać!
A mnie jutro nie będzie, za to w piątek jadę do Duni, potem robię kolejny bazarek - albo dwa.
Od jutra nie ma też przez tydzień Feliksika - nie bedzie informacji o wplatach...ale mam nadzieje, że jak wroci za tydzień, to tutaj wklei dla Duni niezłą litanię![/QUOTE]

Za tydzień to już muszą być te 2 tysiaki :diabloti:

Pewnie taka ściema, że jej nie ma przez tydzień, żebyśmy wpłacali swoje grosze ze psich skarbonek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']aż szkoda, że nie jestem Angeliną Jolie i nie mam milionów do rozdania :( ale mogę pomóc przynajmniej tyle :)))[/QUOTE]
Ja tam wolę, jak jesteś Elizą - nie wiadomo czy Angelina zechciałaby tu zajrzeć do Duni ;-)

Dunieczka - dobrej nocy!
Pojutrze się zobaczymy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Jaszo, niedługo naprawdę się ZOBACZYCIE!!!!

Duńka, szczęściaro- już niedługo....[/QUOTE]MASZ RACJE!!
Ja ją zobaczę pojutrze, ale Ona mnie[B][U] zobaczy[/U][/B] też, za jakiś czas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='henikar']Jasza, a mówiłaś do mnie , ze dzisiaj musisz odpocząc troszeczkę od dogo;). Niestety to działa jak narkotyk.[/QUOTE]

A, po tych wieściach szczeniaczkowych i w ogóle..mówię sobie - dzisiaj wieczorem już dam spokój.
Ale potem myśle, tylko do Duni zajrzę, jak już zajrzałam, to zaraz na bazarki - i dobrze, bo mam dla Duni kolejne 70 PLN!!
Na razie ;-)
A teraz jeszcze do Joszki zajrzę, do Paluszka...i tak jak codzien.
Wiadomo. Patrz ile zielonych lampek na Dogo ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']A, po tych wieściach szczeniaczkowych i w ogóle..mówię sobie - dzisiaj wieczorem już dam spokój.
Ale potem myśle, tylko do Duni zajrzę, jak już zajrzałam, to zaraz na bazarki - i dobrze, bo mam dla Duni kolejne 70 PLN!!
Na razie ;-)
A teraz jeszcze do Joszki zajrzę, do Paluszka...i tak jak codzien.
Wiadomo. Patrz ile zielonych lampek na Dogo ;-)[/QUOTE]

Co do lampek to ja jestem zielona, czy to naprawde widac i gdzie, czy to tylko przenośnia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...