Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Bazarek dla Duni, zapraszam, można kupić dla TZ-ta piękną koszulę NOWĄ! , bajki, filmy, obrożę dla psa, tipsy i cudowny, srebrny pierścionek!
Fanty podarowała EWA2406 - bardzo Jej za to dziękuję!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209752-Pierścionek-obroża-NOWA-koszula-męska-bajki-i-tipsy-dla-Duni-do-30.06-do-20.00?p=17093184#post17093184[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']I po cegiełki też zapraszamy!
Link w moim podpisie oczywiście!

Sprzedało się na razie 90 cegiełek!!!![/QUOTE]
Ja bym dogomaniaków do kupowania cegiełek nie zachęcała :)
[B]Lepiej żeby dogomaniacy wpłacali bezpośrednio - z allegro trzeba odliczyć prowizję, a jak jest wpłata bezpośrednia, to cała kwota idzie na malutką.[/B]
Niby to są grosze, ale zawsze kilkadziesiąt złotych więcej się uzbiera.
Osoby spoza dogomanii nie mają możliwości wpłaty bezpośrednio na konto bo nie znają wątku ani konta, więc w ich przypadków nie ma wyjścia. Ale szkoda naszych pieniędzy na prowizję allegro :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam przypomniec, bo wczesniej już pisałam, że mam do sprzedania nowe poidło fontannę dla kota lub małego/średniego psa. Podobne na Allegro są w cenie ok. 250 zł. Może ktoś wystawiłby je na Allegro dla Duni?
Na bazarku się nie sprzedało, a szkoda żeby stało w domu w pudełku, jak może pomóc. Gdyby ktos się zdecydował na wystawienie, to prosze o PW.
[IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1262/1be4bba70029ecb34de5ede5[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Cholerka, widzisz, zapomniałam, pamiętam tylko o tej kurtce od JOMY.
Zaraz poproszę __Larę, dziękuję Jaaga!

Edit - napisałam do __Lary
DZIĘKUJĘ!!!!:loveu::loveu:[/QUOTE]

Jaszo, odetkaj skrzynkę :eviltong:

Wystawię tą fontannę, nie ma sprawy, szczegóły w Pw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dunka - świat jest piękny! Niedługo to nie tylko poczujesz, ale i zobaczysz![/QUOTE]

Oby!!! Wiecie co to będzie za dzień!!??
Mama Jaagi zobaczy wreszcie te czarne jak węgielek oczka jak się w nią wpatrują i ...widzą!

Link to comment
Share on other sites

Feliksik, z bazarkowych pieniędzy nic nie trzeba za wysyłkę płacić.
Czy ktoś podjechałby po te rzeczy od JOMY? Dołożę kilka fantów. Mam też całe mnóstwo niemowlęcych ubranek, tylko wiem, że róznie jest z ich sprzedażą. Gdyby komuś chciało się jednak zrobić bazarek, to mogę je dać. Niestety, jestem bez aparatu, więc trzeba ciuszki odebrać ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Feliksik, z bazarkowych pieniędzy nic nie trzeba za wysyłkę płacić.
Czy ktoś podjechałby po te rzeczy od JOMY? Dołożę kilka fantów. Mam też całe mnóstwo niemowlęcych ubranek, tylko wiem, że róznie jest z ich sprzedażą. Gdyby komuś chciało się jednak zrobić bazarek, to mogę je dać. Niestety, jestem bez aparatu, więc trzeba ciuszki odebrać ode mnie.[/QUOTE]
Jaaga, ja przyjadę zrobic Duni zdjęcia w ten weekend, tylko zadzwonię jak Wam pasuje z mamą..
Może w sobotę?
To bym wtedy wzięła.
I zrobię bazarek.
Tylko kurtkę od Jomy, to wolałabym obfocić i zostawić, jak taka droga. dobrze?

Napisałam do Vivy! z prośbą o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...