Jump to content
Dogomania

Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.


tanitka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dada M- Hyde mial tak wiele niefartu, jego legendarna opinia itd. Ja wczesniej w 2006 roku juz probowalam cos w jego sprawie zrobic- byl oglaszany wszedzie... na forach itd. wtedy nikt nie wsparl, a ja nie mialam warunkow ani mozliwosci, wiec wszystko ucichlo ... to dzieki Panca ktora tez na pytanie : pomozesz? Powiedziala stane na glowie... I Doddy ktora powiedziala- wyciagne go... Zarty zartami ale ja naprawde bym pewnie stala pod schronem z psem pilnujacym samochodu...
Strasznie niesprawiedliwe ze dopiero tuz przed jego smiercia sie udalo..ale przynajmniej sie udalo! On chyba strasznie nie chcial odejsc w schronisku wiec walczyl do konca zeby z niego wyjsc. bardzo sie zwiazal z Asia... On chyba uwierzyl ze wreszcie wyszedl do DOMU... i wtedy odszedl...to byl bardzo dumny pies. Taki jak moj Drop czy Gap Panci...pewnie kazdy ma ''Swojego'' psa takiego w pamieci... A Hyde nie zostanie zapomniany. Ja go nadal widze zapraszajacego na spacerek, wtulajacego sie bokiem w nogi, filuternie zerkajacego w bok... No i Topaz biegajacy, cieszacy sie zyciem...

Sorki dziewczyny- ale mam gule w gardle i jest mi naprawde ciezko...

Link to comment
Share on other sites

To prawda, Hyde był wyjątkowy. Walczył do samego końca - pamiętam jego pierwszy atak, ten niesamowity hart ducha.
I to, że nawet nie uśmiechnął się krzywo do nas, gdy trzymaliśmy mu pysk, wykręcaliśmy ciało, nakłuwaliśmy igłami.
On wiedział, kto jest mu przyjacielem.

Mam słabość do takich psów - mogą warczeć, mogą kąsać, mają charakterki i zmienne nastroje, ale gdzieś za tą skorupą kryją się wspaniałe, mądre, dumne psy, kiedyś skrzywdzone, ale wciąż mające miejsce w serduchu dla "swojego ludzia". Im bardziej trzeba drążyć, im bardziej trzeba się starać - tym większa satysfakcja, gdy taki pies zaczyna Ci ufać.

Opiekunka Ola z geriatrium nie czyta dogomanii - ale wielki szacunek dla niej, że dbała o Hyde'a, że się go nie bała, że miała do niego sentyment. Myślę, że Hyde przez te ostatnie miesiące w schronisku czuł się choć trochę szczęśliwy.
Odszedł jako pański pies - jestem przekonana, że tak właśnie się czuł.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- serce placze na widok tych psiakow ale ja ze swej strony nic juz nie biore na barki- czekam tez na odpowiedz od osob sposnorow w sprawie dolaczenia Szejka do skarpetki, do Ani tez chyba przyjedzie 16 letni Corso WNK z miejsca gdzie 50 psow szuka na juz DT- bo licytuja wlasciciela, i traci teren gdzie psy sa...wiadomo jaki rezultat.Ale to juz Ani decyzja.

Ale jezeli Szejk, Topaz i Corso znajda dom, to mnie sie strasznie spodobal Owidiusz...a Klara ma Ogarowate spojrzenie- moze trzeba udezyc do ludzikow od Ogarow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']nowe zdjęcia mają jutro zrobić jak sie uda:) odnośnie jedzenia -wetka powiedziała, [B]ze może go ciągnąć szyja, trochę boleć i dlatego ma trudności w jedzeniu jeśli jest na poziomie podłogi...rany są baardzo głębokie, [/B]mogły porobic sie też zrosty gdzieś w środku i to też trochę mu moze "ciążyć"[/QUOTE]

to w takim razie przydalaby sie koniecznie szybko miska na podwyzszeniu
wprawdzie jestem w tym miesiacu zdrowo do tyłu ale taki stojak mogę Szejkowi zasponsorowac
komu i ile przelac :razz:

Link to comment
Share on other sites

avii- u Ani czeka juz dla Szejka stojak na miski...i cytujac Anie: bedzie jadl co mu bedzie najbardziej smakowac i co sobie zazyczy... ;).

Natomiast jezeli nie masz naprawde bardziej potrzebujacej bidki i cos chcesz dla Szejka to by moze uzgodnic z andzia69 jakie szelki na podroz ? Bo obroza odpada...

Andzia69 zadaj pytanie Ani- moze ktos z jej sasiedztwa np. jezdzi do Bydgoszczy?

Link to comment
Share on other sites

Ot czas na rewaloryzacje zobowiazan, odplakanie straty Hydzika, otrzasniecie sie...

Teraz trzeba pana Topazika do wlasnego domku wyekspediowac, Szejki musi dojechac i wyzdrowiec- i tez mam nadzieje trafi szybko na jakis fajny domek. Jak sie ktores kojcowe miejsce zwolni to dam znac i pomyslimy, szczegolnie ze Zima niedlugo bedzie...
Z bazarkiem ruszamy bo Asty w potrzebie a i skarpetka pusta...

Szejki ma naprawde glebokie te rany, wiec tez bedzie potrzebowal bardzo wsparcia...

Cioteczki- jezeli znacie jakies osoby ktore sie specjalizuja w ogloszeniach dajcie mi znac- zwroce koszty. Trzeba zaczac kampanie ogloszeniowa.

Link to comment
Share on other sites

Doddy - Kochana Cioteczko- to poprosze Topazika jezeli mozesz i dasz rade. tekst juz jest, tylko wybrac zdjecia.

Szejki chwile musi sie zaaklimatyzowac jak dojedzie , zobaczymy co z szyjka i jaki ma charakter...


wklejam tu na pamiatke wspolny nanerek Hydzika z Topazikiem:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208499-Jeden-stary-drugi-%C5%9Blepy-dwa-wy%C5%BC%C5%82y-ju%C5%BC-poza-schroniskiem"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6093/750image4horzffvv.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

w szeleczki go wyposażymy:) transport poniedziałek lub wtorek - do końca tyg. powinnam wiedzieć...gorzej z tym co dalej - czyli Bydgoszcz-Brodnica:cool3: pisałam do Ani...ale jeszcze wiesci nie mam...


hmmm...jeszcze zapytam czy długo im zejdzie załatwianie spraw w Bydgoszczy...bo moze udałoby się im podrzucić psiaka do miejscowosci Świecie (bo to blizej Brodnicy)...no ale pewna nie jestem czy tak by się udało...

Link to comment
Share on other sites

Halo!
wykupuje 5 pakietow na ogloszneiowym bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211484-40-ogłoszeń-za-10-zł-SOLIDNA-SPRAWDZONA-FIRMA!!!-)))-Do-31-lipca-na-Fundację-SOS?p=17293089&viewfull=1#post17293089[/URL]

1. szejk
2. topaz
3. Fundacja AST- doddy- chcesz takie ogolne info o fundacji? O adopcjach psiakow?
4. Dada M- podeslij jakiego psiaka ktorego bys chciala oglaszac
5. APSA- podeslij jakiegos psiaka ktorego bys chciala oglszac.

Link to comment
Share on other sites

Halo!
wykupuje 5 pakietow na ogloszneiowym bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/2114...1#post17293089"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2114...1#post17293089[/COLOR][/URL]

Narazie pierwsze oblozenie jest- chyba ze ktos zrezygnuje. Dziewczyny czy mozna poprosic o jakie nowe zdjecia Szejkusia? czy dawac stare, smutne?

Link to comment
Share on other sites

Powiedz tylko slowo a dorzucimy wyzelkow :):):):):)
Mam zaczac wymieniac?

Kpina - w Koszalinie- mix wyzla z owczarkiem
Corso- 16 letni wyzelek WNK
Bezimienny z Palucha- szorsciak brazowy
Gufi- WNSZ-mlody,chory , na specjalnej diecie
u Ati: Bozenka- mloda, sliczna.
Magnum- czarny WNK

I wiele wiele innych....
[quote name='doddy']Mi Ptysia możecie pomóc ogłaszać. Bo mało co mi zostało do ogłaszania w tej fundacji :) Taki ruch, że nam psów niedługo braknie :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zostały te gwiazdy co albo czekają na sterylki i na przeniesienie do Happy Endów (bo zostają w DT), albo zostały takie diabełki tasmańskie, co ich adopcja będzie trwać, trwać... ale za to zaraz dojdą 2 nowe - Masza od Andzi i szczeniak od rolnika, który przyjeżdża w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...