Jump to content
Dogomania

Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hebanowa']Czyli gdzie szukać go?
Jaworzno Podwale ,okolice Urzędu Pracy?
Macie plakat ,to mozna prosic ,żeby ktoś mi przesłał?[/QUOTE]

chyba tylko blueberry go ma, a nie ma jej na dogo. Jeśli będzie mogła pomóc - to dzwoń rano do Pani Teresy - myslę, że wtedy się wszystko wyjaśni - telefon parę postów wcześniej i w pierwszym poście

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam Kubusiowi też ogłoszenie na tablica: [URL]http://tablica.pl/oferta/jaworzno-zaginal-czarny-jamnik-IDq3SB.html[/URL]

to od razu mam plakat i rozsyłam gdyby ktoś chciał.
PW do wszystkich z Jaworzna poszło oprócz ciebie Justyna, bo jesteś z nami i wiesz o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

Proponuję go szukać w okolicach Urzędu pracy, bo skoro tam jest od dwóch dni to wątpie, żeby nagle chciało mu się gdzieś przemieszczać. Feliksik: wyślij mi plakat na [email][email protected][/email]

Dziewczyny trzeba dużpo plakatów serio, bo po dzisiejszym doszłam do wniosku, że mogą zdziałać dużo więcej niż takie szukanie nawet parogodzinne i w wiele osób.

Aha jeśli chodzi o mnie postaram się być jutro, ale nie mogę obiecać na 100%.

Link to comment
Share on other sites

jestem w tej chwili dzwonił mój niezawodny BASIULEK, JEDZIE PO MNIE ZARAZ WYJEŻDZAMY, ALE TO JEST KAWAŁEK, prawdopodobnie pojedzie z Katowic hebanowa,posłałąm jej namiar na miejsce dopiero dzis bo w nocy miałam czas zajęty buczeniem i nie słyszałam sms, trzyma za nas też pani czarująca wraz z synem z KEDZIERZYNA!!! wychodzę zaraz czekać na BASIE RADZI NIE BRAĆ JAMNIORA, ONA MA SUPER DOSWIADCZENIE, WIELU UCIEKINIERÓW DORWAŁA!!! BOŻE ZMIŁUJ!!! może blueberry nas wspomoże???

Link to comment
Share on other sites

Siedzę od rana na Nk, wysyłam wiadomosci do znajomych moich znajomych ,którzy mieszkają w tych okolicach.(tak przypuszam) Do młodych ludzi ,moze zechcą isc na spacerek. :) do znjomych mojego siostrzeńca. Jemu zleciłam wydrukowanie plakatów i rozwieszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']wysłałam ten plakat do siostry syna,ale on się nie wyswietla. Moze lepiej jakiś link tu na dogo.[/QUOTE]

jedynie link na tablice: [URL]http://tablica.pl/oferta/jaworzno-zaginal-czarny-jamnik-IDq3SB.html[/URL]

a tam po prawej stronie jest drukuj plakat i on się sam tworzy - mam nadzieję, że osoby nie zalogowne mają tą opcję. javenka niech on spróbuje, może akurat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK'][B]mam info zeby [COLOR=red]nicolaczek[/COLOR] zadzwonila do TERESY BORCZ....pilne!!!![/B]

do blueberry nie mozna dodzwonic sie od rana, dziewczyny szukaja Kubusia od rana[/QUOTE]

myślałam, że są razem - cholerka nie mam telefonu do niej, ona od 14.00 chyba miała być w pracy już

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...