Jump to content
Dogomania

Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Frajda wreszcie znalazła dom!
Kibicuję jej od samego początku, płakałam gdy dowiedziałam się, że uciekła, płakałam gdy znalazła się... a teraz płaczę, że wreszcie będzie szczęśliwa :)
Powiem szczerze, że od kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam chciałam ją adoptować.... w jej oczkach jest coś tak rozczulającego, że nie pozwala o niej zapomnieć. Pokazywałam ją mężowi, czekając, aż on też się w niej zakocha i zdecyduje, że dołączy do naszej rodzinki... ale niestety pozostał nieugięty, argumentując, że mamy wystarczająco dużo problemów z Inką :) Może i miał rację, bo mój kochany pchlarz jest wyjątkowo absorbującym psiakiem. Adoptowałam ją z łódzkiego schroniska jako dorosłego psiaka, który prawdopodobnie był u starszej osoby... dopiero u nas nauczyła się czym jest piłeczka, piszczałka, że można pobiegać za patykiem, że inne psy są fajne, że można się z nimi bawić, itd...itd.
Więc Inka nadrabia teraz wszystkie lata zaległości, gdy musiała być grzeczna... szuka tylko możliwości aby coś zbroić. Jest przy tym najsłodszym psiakiem na świecie, który zabrał mi całe serce... i swoje mi też oddał :)


Jejku, jak ja się cieszę, że Frajda ma domek!

P.S. Niech tylko nowy właściciel spróbuje skrzywdzić Frajdunię! Będzie miał doczynienia ze mną..... i moją Inką! :D A uwaga.... jest to jamnik olbrzymi :D

Link to comment
Share on other sites

Frajdzia pojechała :) Nie obyło się bez przygód, bo dosłownie parę km przed hotelikiem była awaria samochodu... ale Pańciowie Frajdy poradzili sobie i przyjechali po sunię. Jak dojechali to dostałam telefon, że wszystko super, z psami Frajda zapoznała się bez większych problemów, na koty nie zwraca uwagi, zwiedza wszystkie kąty z machającym ogonkiem :)
A tak w ogóle to niedługo Frajda będzie mieszkać nieopodal nas, bo w Janowie Lubelskim :)
Pańciowie Frajdzi obiecali odezwać się na forum :)

Dokumenty podpisane, książeczka przekazana, Frajdzia przytula się do JUŻ swojej Pańci :)
[URL="http://img716.imageshack.us/img716/6156/frajdzia.jpg"][/URL][U][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6156/frajdzia.jpg[/IMG]
[/U]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez rozmawiałam przed chwilą z Pańciem Frajdy - Wszystko w jak najlepszym porządku:p
Sunia radosna, wciąz chce sie przytulać, rozdaje buziaki.
Był juz spoacerek w nowych szeleczkach, osobiście przez Frajdę wybrane posłanko, sprawnie oprózniona micha - Frajda czuje się jak u siebie:p

Czekamy na wieści z nowego domu i zmieniam tytuł:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Frajda jest bezbłędna :) Ciągle wachluje ogonem i chodzi za nami krok w krok...w posłaniu zakopała już wszystkie przysmaki... Jest bardzo wesoła, wszystkiego ciekawa i wydaje się być szczęśliwa...na początku przestraszyła się trochę malamuta bo ten zawył serenadę na jej powitanie, a Kama - duża suczka - była jej bardzo ciekawa. Ale po obwąchaniu każdy zwierzak poszedł w swoją stronę...a koty nie robią na niej większego wrażenia. Niedawno, korzystając z okazji zjadła całą miskę karmy dla kotów, a na koniec poprawiła zawartością swojej miseczki :) Tak więc stres nie odbiera jej apetytu...dziękujemy jeszcze raz wszystkim za ciepłe słowa, będziemy tutaj zaglądać i zdawać relację....pozdrawiamy K & B

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...