Jump to content
Dogomania

Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='danavas']dziewczyny przesuńcie datę na fb bo się to wydarzenie Luny jako minione ustawia i ludzie mogą nie zaglądać, dajcie tam jakieś dwa miechy w przód....[/QUOTE]
zmieniłam, wczoraj dosłownie na stojąco robiłam Fb i nie dopatrzyłam :oops:
Na FB Anna J. Prosi o nr konta, wysyłał ktoś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziewczyny, nie lecę przez cały wątek, tylko wpisuję te deklaracje, które przy końcówce spostrzegłam i które na FB się pojawiły... uzupełnijcie o inne, które są jeszcze ew. na wątku:

[B]Deklaracje:

winter7_50zł/m-c (stała)
Anna J. _ ? (jednorazowo)
danavas_ 20zł/m-c (stała- max. do końca roku)


Dziekujemy w imieniu Luny :loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dziewczyny, nie lecę przez cały wątek, tylko wpisuję te deklaracje, które przy końcówce spostrzegłam i które na FB się pojawiły... uzupełnijcie o inne, które są jeszcze ew. na wątku:

[B]Deklaracje:

winter7_50zł/m-c (stała)
Anna J. _ ? (jednorazowo)
Agnieszka W._ 20zł/m-c (stała- max. do końca roku)


Dziekujemy w imieniu Luny :loveu:
[/B][/QUOTE]
ta Agnieszka W. z fb to ja jestem

Link to comment
Share on other sites

Na FB napisano (Anna J.):
[B][SIZE=2]"Pieniądze przelane. Proszę dać znać jak dojdą. Mam też dużo fajnych fantów na bazarek. Komu mogę je wysłać?"[/SIZE]
[/B]


Dziewczyny, mogłybyscie zrobić bazarek dla Lunki? Na kogo można by skierować "fajne fanciki"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Nutusiu, ale się porobiło...ja mogę tylko pomóc w ogłoszeniach...mam ostatnio szczęście do Metra, mogę zrobić cafeanimal, Gumtree i Alegratkę.
Tylko czy już?[/QUOTE]
Mi się wydaje, że robić można już, a domek najwyżej poczeka. I z tych deklaracji dobrze byłoby wyróżnić gumtree za jakiś tydzień, dokupić ogłoszeń i znaleźć kogoś kto zrobi wyróżnione allegro. To chyba najlepszy sposób spozytkowania kasy, bo daje szanse na znalezienie domu.

Link to comment
Share on other sites

Uuuu... jaki tu ruch od rana :evil_lol: No więc tak:
- Ewuś, ja też mam nadzieję, że nie przygarnę kolejnej bidy, ale wiadomo czyją matką jest nadzieja :razz: Wcale nie zamierzałam przygarniać Luny - tylko kto by potem przygarnął dziewiątkę jej dzieci?...
- Mmd - ja poniekąd też wiedziałam, że tak będzie, choć odsuwałam tę myśl od siebie od piątku do wczorajszego wieczora :roll:
- bardzo dziękuję wszystkim za deklaracje i te pieniężne i te pomocowe - bazarkowo-ogłoszeniowe :loveu:
- jeśli chodzi o ogłoszenia, myślę, że można już Lunę ogłaszać; przy zdjęciu szwów zaszczepi się ją na wściekliznę, a wirusówki - mam nadzieję - zaszczepi już właściciel
- idealnie by było, gdyby się uzbierały deklaracje na hotel, ale wiadomo... :shake:
- mniej zapsiony DT baaaardzo wskazany
- DS wskazany jeszcze bardziej ;)

Fibi, napisz może do moda, żeby przepisał prowadzenie wątku na mnie - łatwiej będzie ogarnąć wpłaty, bo skoro mam być księgową Lunety, będę mogła na bieżąco aktualizować post rozliczeniowy. Zdaje się, że teraz ja będę najczęstszym bywalcem tego wątku, choć w swej bezkresnej naiwności zupełnie tego nie planowałam :oops:

Na FB nie jestem zarejestrowana, Dominice podałam numer konta do rozsyłania osobom zainteresowanym (mogę wysłać jeszcze komuś może na wszelki wypadek). Deklaracje z dogo będę zapisywać i wysyłać nr konta na PW.

Generalnie, na głowę upadłam całkiem :(

Luna ma się dobrze. Tylko z apetytem trochę na bakier. Nie uwierzycie, ale woli suchą karmę niż gotowane mięsko z makaronem! :) Zostawiłam ją dziś w domu, a resztę zwierzyńca w ogrodzie. Chciałam ją zamknąć w sypialni, ale Sławek uznał, żeby miała do dyspozycji cały dom (z wyjątkiem pokoju naszego Syna, gdzie jest aktualnie skład bazarkowych fantów :evil_lol:). Mam nadzieję, że będziemy mieli do czego wracać po pracy, bo jakby nie było, nie ma nas w domu 10 godzin :(

Link to comment
Share on other sites

To zrobię kilka ogloszeń, w ktorym poście są zdęcia, bo na pierwszej stronie tylko dwa niewyraźne, i jeszcze kontakt do ogłoszeń a najlepiej tekst...
Kurcze, co na razie o niej wiadomo?
Młoda, piękna i wysterylizowana. Co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Jaszo, zdjęcia są na str. 7 - też nie najlepsze, bo z komórki :( Dziś postaram się zmolestować sąsiadkę, żeby przyszła z aparatem i może uda się cyknąć parę lepszych. Po wczorajszym czesaniu Lunetka zyskała na urodzie :)
A tekst też gdzieś tam jest, napisany przeze mnie, ale wklejam jeszcze raz, żebyś nie musiała szukać:
Jeszcze na szybko skleciłam tekst do ewentualnych ogłoszeń, gdyby ktoś zechciał pomóc...

Luna - młoda, ok. roczna sunia błąkała się w jednym z miasteczek na Mazowszu. Jak zwykle, ludzie przechodzili obojętnie, zajęci swoimi sprawami, nie zwracali uwagi na jednego z tysięcy bezdomnych psów. Byli i tacy, którzy ją dokarmiali, ale niestety nie mogli dać domu.

Tymczasem Luna zaszła w ciążę, brzuch rósł, pomocy znikąd i właściwie wszyscy się pogodzili z tym, że na świat przyjdą kolejne, równie smutne, równie biedne, niekochane, nikomu niepotrzebne psy. Wszyscy, z wyjątkiem jednej upartej i zdeterminowanej osoby, która wzięła sprawy w swoje ręce i przy pomocy sobie podobnych "nawiedzonych" złapała sunię, w ostatniej chwili zawiozła do lecznicy na zabieg aborcji i umieściła awaryjnie w domu tymczasowym.

Luna ma zapewnioną opiekę do momentu zdjęcia szwów, czyli przez 10 dni. Potem wróci na ulicę, która dotąd była jej domem... Pociecha tylko w tym, że nigdy więcej nie wyda na świat kolejnych szczeniąt, od urodzenia skazanych na tułaczkę.

Chyba, że zdarzy się cud i zjawi się człowiek, który da Lunie prawdziwy dom. Taki, na jaki zasługuje absolutnie każdy pies...
Kontakt w sprawie adopcji: w zaistniałej sytuacji chyba do mnie... Magda Lipińska, 502 002 322 mail: [email][email protected][/email]

Jaszo, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Jolu, to albo wyślij mi adres do wysyłki fancików od Ani, albo sama napisz na FB Annie J.,że Ty zrobisz bazarek i by do Ciebie przesłała fanciki.
Jak wolisz?

Dziękuję![/QUOTE]

Wysyłam adres na pw (nie mam konta na FB).

Link to comment
Share on other sites

Gumtree:
[URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lunetka-ksiezycowy-suczka-niezwyklej-urody-W0QQAdIdZ288318182[/URL]
Alegratka:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13914491_lunetka_ksiezycowa_sunia_o_niezwyklej.html[/URL]

Gumtree mi wskoczyło na Katowice i nie mogę zmienić...muszę usunąć i jeszcze raz dodać chyba...

I Cafe:
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lunetka-ksiezycowa-suczka,41407[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...