Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='krakowianka.fr']czasem sa labedzie i czasem tez mniejsze zwierzaki (swinki itp), ale zwykle nie na dlugo. a dlaczego pytanie? masz pomysl na domy w razie czego? moge zapytac jelsi tak...[/QUOTE]
Jakby był nieduży szczeniak lub baaaaardzo młody psiak (płeć bez znaczenia) lub gryzoń tylko z czymś bo klatki chyba nie mają to podaje numer (od 18 są w domu okolice cmentarza Rakowickiego): Anka 608 145 852.

Link to comment
Share on other sites

Oby ewakuacja okazała się na wyrost! I może przy okazji jakiś psiak zostanie gdzieś na stałe, a nie tylko awaryjnie.
[B]Późnym popołudniem (po godz. 17) i wieczorem będę mogła pomóc w transporcie gdzieś po Krakowie jeśli będzie potrzeba mój tel. 607114444. Mam też trochę smyczy i obróży jeśli są potrzebne ale teraz nie mogę pojechać do schroniska. Ewentualnie ktos może je ode mnie odebrać - Górka Narodowa.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia na allegro gotowe. Wyróżniłam tylko i wystawiłam na tydzień:

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1047455060][U][B][COLOR=Magenta]APEL O POMOC DLA SCHRONISKA[/COLOR][/B][/U][/URL]

Mam nadzieję że schronisko wybaczy, że bez ich zgody wykorzystałam zdjęcia. I jeszcze jedno zdjęcie jakiegoś psa z dogo wstawiłam.

Wysłałam do Asior smsem dane osoby chętnej do przytulenia jakiegoś łagodnego psa. Uznałam, że smsa odbierze w wolnej chwili skoro trudno się dodzwonić i do Asior i do azylu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']zapisalam, bedziemy sie kontaktowac
(ta idea DS mi sie podoba...)[/QUOTE]

Ja bede jechac do schronu samochodem osobowym z kolezanka z Azorow/Krowodrzy,
ale dopiero po 15h jak wroce z pracy.
Chcialabym zabrac 2 suczki/pieski ugodowe (mam suczke) i moga byc wiekszych rozmiarow (mam ogrodek).

Moj numer tel: 511785768 (na razie w pracy wiec moge tylko smsowac).
Trzymajcie się!
Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']czasem sa labedzie i czasem tez mniejsze zwierzaki (swinki itp), ale zwykle nie na dlugo. a dlaczego pytanie? masz pomysl na domy w razie czego? moge zapytac jelsi tak...[/QUOTE]

Mogłabym wziąć coś większego gryzoniowatego (królik, świnki) albo mniejszego (koszatniczka, myszoskoczki itp.) ale mniejsze z klatkami. Małe się gdzieś upchnie ;) Musimy tylko wiedzieć czy jest taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

podobno zostaly glownie duze psy, tez takie ktore nie moga byc z innymi zwierzetami. kotow troche jeszcze jest, czesc z nich zdziczala.ale w transporterach moga byc wydane i tak w tych transporterach moga przebiedowac jak cos.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem do kiedy bedzie trwala akcja ewakuacyjna ale okolo 19 bede w stanie pomoc w przewiezieniu zwierzat bo mam kombiaka. Jesli bedzie potrzebna pomoc prosze o kontakt najpozniej ok 18:00 na nr 501-542-603. Moge rowniez przekazac jakies smycze jesli bedzie jeszcze koniecznosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai']podobno zostaly glownie duze psy, tez takie ktore nie moga byc z innymi zwierzetami. kotow troche jeszcze jest, czesc z nich zdziczala.ale w transporterach moga byc wydane i tak w tych transporterach moga przebiedowac jak cos.[/QUOTE]

Bardzo chciałabym mieć potwierdzenie tej informacji. Boże... pomóż...

Link to comment
Share on other sites

Z miau oferta dla psów:
[quote name='"Apsik77"']Znajoma może wziąc do siebie 4-5 dużych psów tylko nie może dodzwonić się do schronu. Dajcie jakies namiary pod jaki numer ma dzwonić może do jakiegoś wolontariusz?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annie&Bonnie']Ja bede jechac do schronu samochodem osobowym z kolezanka z Azorow/Krowodrzy,
ale dopiero po 15h jak wroce z pracy.
Chcialabym zabrac 2 suczki/pieski ugodowe (mam suczke) i moga byc wiekszych rozmiarow (mam ogrodek).

Moj numer tel: 511785768 (na razie w pracy wiec moge tylko smsowac).
Trzymajcie się!
Ania.[/QUOTE]

koniecznie pojedz wprost do azylu i tam spawdzisz co jest jeszcze do adopcji (jest jeszcze mnostwo zwierzat) - kontakt z nimi trudny, bo maja nawal - wydaja caly czas psy i koty.
wez obroze/smycze/kagance jak masz...
dzieki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai'][B]podobno zostaly glownie duze psy, tez takie ktore nie moga byc z innymi zwierzetami[/B]. kotow troche jeszcze jest, czesc z nich zdziczala.ale w transporterach moga byc wydane i tak w tych transporterach moga przebiedowac jak cos.[/QUOTE]

Czy ta informacja jest sprawdzona? Jeszcze trzy osoby potwierdziły mi, że pojadą po psy do schroniska a mają własne zwierzaki.
Czy ta informacja którą podajesz jest pewna?

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam wiadomość (dobrze byłoby zedytować pierwszy post i takie info podawać, zeby ludzie nie szukali)


[b]Mój mąż i brat rozwożą zwierzęta dużymi autami do domów tymczasowych. Jeśli ktoś może przyjąć zwierzę proszę o kontakt 507 77 69 67[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai']podobno zostaly glownie duze psy, tez takie ktore nie moga byc z innymi zwierzetami. kotow troche jeszcze jest, czesc z nich zdziczala.ale w transporterach moga byc wydane i tak w tych transporterach moga przebiedowac jak cos.[/QUOTE]
pewnie bullowate w większości zostały :( :(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B]ZROBIŁAM WĄTEK INFORMACYJNY POSTARAM SIĘ NA BIEŻĄCO UZUPEŁNIAĆ KTO CO MOŻE DLA KRAKOWSKIEGO SCHRONU[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][/COLOR][B][COLOR=Green]PROSZĘ NA RAZIE NIC TAM NIE PISAĆ ŻEBY BYŁO MIEJSCE [/COLOR][/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185869-KTO-CO-MO%C5%BBE-dla-EWAKUOWANEGO-KRAKOWSKIEGO-SCHRONU?p=14701039#post14701039[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...