Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Divi']Myślę, że tak tylko tam strasznie dzieżko się dodzwonić, może też podaj linka na stronę doga jak asior wejdzie to zobaczy.[/QUOTE]

Z tego co wiem to asior nie wejdzie w tej chwili na dogo bo jest w terenie i rozwozi pieski !!!!! rozmawialam z nia chwile jakies 20min temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='B_p']Aniu B. [B]Mieszkam w Bieżanowie. Mogę przyjąć dwa nieduże psy. Nie mam transportu.[/B][/QUOTE]
b-p - ja bede w krakowie dopiero po 16.00, też bede chciała zabrac jakies pieski do siebie. Jaby co to moge zorganizować transport do Ciebie - podaj mi prosze telefon na pw. Po południu bede jeszcze dzwonić do P. Jaworskiej i dowiem sie jaka jest sytuacja. Z duzymi psami na pewno bedzie im trudniej wiec tak aoferta jest na wage złota..
Dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']W chwili obecnej jest dojazd od str. ul. Księcia Józefa (informacja od zaprzyjażnionego policjanta )[/QUOTE]

pisałam o tym chwile temu - moi rodzice tamtędy jechali

jeszcze raz powtórze - jakby ktoś jechał od strony Ruczaju to można przez Wisłę przejechać przez Most Zwierzyniecki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']No właśnie, to może podam też do Asior telefon - jak myślicie?[/QUOTE]
asior podawała swój numer. pewnie ma "gorącą linię" i mnóstwo roboty więc chyba dobrze by było podac numer jeszcze do kogoś, gdyby do asior trudno było się dodzwonić. tylko trzeba się dowiedzieć kto jest na miejscu, zorientowany w sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[B]WAZNE:[/B] [COLOR=blue]wszyscy, ktorzy chca przygarnac psiaki lub kociaki (750 zwierzat) a NIE maja transportu, i NIE moge pojechac do azylu, prosze wpisujecie[B] imie i nr tel kontaktowego na poscie[/B], bede przekazywac osobom, ktore moga psy przetransportowywac do was do domu.[/COLOR]
[COLOR=blue]Bedzie latwiej, niz szukac i pisac wiadomosci na PV. Dzieki.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][B]WAZNE:[/B] [COLOR=blue]wszyscy, ktorzy chca przygarnac psiaki lub kociaki (750 zwierzat) a NIE maja transportu, i NIE moge pojechac do azylu, prosze wpisujecie[B] imie i nr tel kontaktowego na poscie[/B], bede przekazywac osobom, ktore moga psy przetransportowywac do was do domu.[/COLOR]
[COLOR=blue]Bedzie latwiej, niz szukac i pisac wiadomosci na PV. Dzieki.[/COLOR][/QUOTE]


Rozmawiałam z Evelką ona też może przywozic zwieżaki do DT to jej nr 509254933

Link to comment
Share on other sites

witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu...
podaję swój nr tel.: 513158156

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Myślę, że tak tylko tam strasznie dzieżko się dodzwonić, może też podaj linka na stronę doga jak asior wejdzie to zobaczy.[/QUOTE]nie wczytywałam się w wątek ale jak DT dla kotów potrzebne to do Chrzanowa by można przywieźć, ale transportu nie mam;( Może nawet jakieś psy by się awaryjnie gdzieś upchnęło na te kilka dni. Szoda, że mieszkam tak daleko;(

Jakby nieszczęść już było mało:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shaaka']witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu...
podaję swój nr tel.: 513158156

[INDENT] dzwoń proszę pod ten nr 509254933 dziewczyny nie maja czasu oddzwaniać [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shaaka'][B]witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu...
podaję swój nr tel.: 513158156[/B][/QUOTE]
podniosę, żeby nie zginęło

Link to comment
Share on other sites

najnowże info... wały nie wytrzymuję, ze względów bezpieczeństwa do schroniska juz nie można podjechac... ludzie na nóżkach dreptaja z głównej drogi...
połowa schroniska jeszcze pełna.
Za chwile na bieżanów jedzie transport ok 15 psiaków do domu z ogrodem(pani dzowniła do mnie po komunikacie w rmf maxx...dziękujemy:loveu:)


Aniu do Ciebie podjedzie Maciek - mój brat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83']najnowże info... wały nie wytrzymuję, ze względów bezpieczeństwa do schroniska juz nie można podjechac... ludzie na nóżkach dreptaja z głównej drogi...
połowa schroniska jeszcze pełna.
Za chwile na bieżanów jedzie transport ok 15 psiaków do domu z ogrodem(pani dzowniła do mnie po komunikacie w rmf maxx...dziękujemy:loveu:)


Aniu do Ciebie podjedzie Maciek - mój brat[/QUOTE]



Oby więcej takich ludzi ...

Link to comment
Share on other sites

[B]POTRZEBNE SĄ SMYCZE, OBROŻE I KONTENERY!![/B]

Na szczęście sporo ludzi się pojawiło, ale nie mają na co zabrać psów. Kilka psów uciekło, goniono je. Wolontariusze cieszyli się nawet z garści sznurków.

Jeżeli ktoś nie może wziąć psa, to może pomóc dostarczając w/w sprzęty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...