Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='fizia']Tak szarotko, od kilku godzin, teraz zostały już tylko agresywne psy - reszta jest w domach tymczasowych, a podobno ok. 400 z Klubie Konnej Jazdy[/QUOTE]
Brawo!!
Fizia, a co z tymi agresywnymi planujecie??
Dużo ich jest??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Czy w takim razie jakby ktoś chciał się telefonicznie kontaktować, to najlepiej bezpośrednio na Kobierzyńską? tel/fax 012 262 14 18[/QUOTE]

[B]tak[/B], albo sms do [B][COLOR=#008000]Asior tel. 698-684-638[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]wszelkie inne info jest tez tu:[/COLOR][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185869-KTO-CO-MOŻE-dla-EWAKUOWANEGO-KRAKOWSKIEGO-SCHRONU[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']U nas się udało, ale tam :placz:
[URL]http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,7904016,Schronisko_dla_zwierzat_w_Kedzierzynie_Kozlu_bez_szans.html[/URL][/QUOTE]

a dogomaniacy z Opola nie moga pomoc i zorganizowac podobnej akcji jak w Krk? popytajcie prosze wszyscy wokol siebie, ktos na pewno zna kogos z Opola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annie&Bonnie']Czy ktoś się orientuje czy można przejechać na Kobierzyńską przez most Zwierzyniecki?
Pozdr,A.[/QUOTE]

Aneczko, mam gorącą prośbę. Wiem, że będziesz zaraz po 15 na Kobierzyńskiej. Daj mi znać, bo nie wiem, czy będą wydawać psy po 16 a dwa DT właśnie po tej godzinie chcą tam jechać.Tam nie można się dodzwonić.

I jeszcze jedno, czy jest jakiś wolny transport Kobierzyńska - rejon Dobrego Pasterza? Jest DT dla małej suni tylko brak transportu.
Nie wiecie, czy jest ktoś wolny z samochodem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Aneczko, mam gorącą prośbę. Wiem, że będziesz zaraz po 15 na Kobierzyńskiej. Daj mi znać, bo nie wiem, czy będą wydawać psy po 16 a dwa DT właśnie po tej godzinie chcą tam jechać.Tam nie można się dodzwonić.

I jeszcze jedno, czy jest jakiś wolny transport Kobierzyńska - rejon Dobrego Pasterza? Jest DT dla małej suni tylko brak transportu.
Nie wiecie, czy jest ktoś wolny z samochodem?[/QUOTE]

Transporty beda,
Wydawanie po 16h tez
wiecej info tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185869-KTO-CO-MOŻE-dla-EWAKUOWANEGO-KRAKOWSKIEGO-SCHRONU?p=14701879&posted=1#post14701879[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam niedawno z Anasharem, mówił że są jeszcze jakieś małe suczki.
Tutaj na wątku od ok 12 pojawiają się informacje że suk nie ma.
Już nic nie rozumiem.

Mogę jedynie wziąć suczkę małą/średnią. Może być stara :)
tel. 600854133
jestem bez transportu, mieszkam w bieżanowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Rozmawiałam niedawno z Anasharem, mówił że są jeszcze jakieś małe suczki.
Tutaj na wątku od ok 12 pojawiają się informacje że suk nie ma.
Już nic nie rozumiem.

Mogę jedynie wziąć suczkę małą/średnią. Może być stara :)
tel. 600854133
jestem bez transportu, mieszkam w bieżanowie[/QUOTE]

Przecież Maciek miał Ci zawieźć jakąs mała sunię...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83']Przecież Maciek miał Ci zawieźć jakąs mała sunię...?[/QUOTE]

Nie chcę wprowadzać zamieszania ani nieporozumień.
Jakaś Pani ma mi podwieźć psa :) Może z tej stadniny ?
Już się w tym nie łapię, będę czekać cierpliwie. Jak pies przyjedzie to dobrze, jak nie to ... też dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...