Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Rozmawiałam z pracownica schroniska będącą w KKJ na kobierzyńskiej - jest tam pomad 400 psów. Osoby chcące zabrać psa na DT maja się zgłaszać do P. Pauliny Boba , która spisuje dane osobowe osób zabierających psy.
Jest tam aktualnie bardzo trudna sytuacja - mnóstwo zestresowanych psów w nowym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Możemy zaoferować miejsce dla jednego z psiaków, które zostały przywiezione na Kobierzyńską. Mamy mieszkanie, bez zwierząt, więc miejsce jest dla psiaka raczej do kolana. Nie mamy jednak transportu. Mieszkamy w dzielnicy Krowodrza (al. Kijowska) Kontakt: 500 422 401

Link to comment
Share on other sites

witam
jezeli w schronisku przebywają [U]bernardyny[/U], Fundacja BERNARDYN prosi o przewiezienie psów do najbliższego bezpiecznego hotelu dla psów (Fundacja pokryje koszty pobytu)
ewentualnie przyjmiemy do naszego ośrodka chore psy tej rasy.
tel 601 32 22 00, 601 622 433,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andy B.']Wiadomosc jaka otrzymalem od kolezanki ktora pojechala do azylu:
psy wywiezione, zostaly tylko agresywne.
Kontaktu tel. ze schronem nie ma, komorka ciagle zajeta (zrozumiale)...
Wiadomosci z Kobierzynskiej beda za jakas godzine.
Dojazd do Rybnej w chwili obecnej bardzo utrudniony.[/QUOTE]


wiadomo jak z dojazdem autobusowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Deszczowyjka']Możemy zaoferować miejsce dla jednego z psiaków, które zostały przywiezione na Kobierzyńską. Mamy mieszkanie, bez zwierząt, więc miejsce jest dla psiaka raczej do kolana. Nie mamy jednak transportu. Mieszkamy w dzielnicy Krowodrza (al. Kijowska) Kontakt: 500 422 401[/QUOTE]

zapisujemy, dzieki

Link to comment
Share on other sites

Też dostałam przed chwilą potwierdzenie, że kotów nie ma (koleżanka pożyczyła jakimś dziewczynkom kontenerek, a one zaraz zadzwoniły żeby oddać, bo nie był potrzebny). Podobno jest sajgon z dojazdem na Rybną, a poza tym nie ma sensu tam jechać. [B]Prośba o rozsyłanie po forach i stronach internetowych informacji, żeby wszyscy kierowali się po zwierzęta na Kobierzyńską.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Też dostałam przed chwilą potwierdzenie, że kotów nie ma (koleżanka pożyczyła jakimś dziewczynkom kontenerek, a one zaraz zadzwoniły żeby oddać, bo nie był potrzebny). Podobno jest sajgon z dojazdem na Rybną, a poza tym nie ma sensu tam jechać. [B]Prośba o rozsyłanie po forach i stronach internetowych informacji, żeby wszyscy kierowali się po zwierzęta na Kobierzyńską.[/B][/QUOTE]

czyli nie mozna zabrac zadnego kota ze "strychowych"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']A co z kotami? Też są częściowo na Kobierzyńskiej?[/QUOTE]

[quote name='fizia']Mam prawdopodobnie 2 osoby, które chciałby wziać z Kobeirzyńskiej psa, ale pracują do 16 - co w takiej sytuacji?[/QUOTE]

odp na oba pytania sa tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185869-KTO-CO-MOŻE-dla-EWAKUOWANEGO-KRAKOWSKIEGO-SCHRONU/page2[/URL] post nr 15

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta_zet']Witam.
Mogę przechować dwa koty. Niestety nie mam możliwości dojazdu do schroniska. Mieszkam w okolicy Hali Targowej Grzegórzeckiej. Mój nr tel to 608 300 543.[/QUOTE]

zapisujemy,

prosimy jednak o kierowanie sie na watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185869-KTO-CO-MOŻE-dla-EWAKUOWANEGO-KRAKOWSKIEGO-SCHRONU/page2[/URL] Dzieki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83']Nie spodziewałam się kochani że będzie taki odzew... normalnie się poryczałam jak głupia... DZIĘKUJE WSZYSTKIM !!!




ja siedze i z niepokojem czekam na kogos ze sztabu kryzysowego... bo mur nam przestaje wytrzymywać...[/QUOTE]
Trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Biedaki, machają ogonkami...

Tak się cieszę, że jakoś sprawnie to idzie, nie spodziewałam się, ze w tak krótkim czasie uda się przeprowadzić tak dobrą akcję - naprwdę jestem pełna podziwu.

Tak sobie myślę, że może częśc z tych psiaków na DT zostanie tam już na zawsze, moze chociaż kilka - zawsze byłoby to coś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...