Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

skorzystam z tloku na watku i zaproponuje bazarek [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/cool3.gif[/IMG] - [SIZE=3][B]decoupage [/B][/SIZE]>>[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185519-DECOUPAGE-na-koty-pod-moja-opieka-do-21.05-22-00"]watek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']czy w Krk jest do adopcji szczeniak - suczka do 2-6 miesięcy, która wyrośnie na psa w ok. 15 kg (sierść, kolor itp niestotny) ?[/QUOTE]

jakbys nic nie znalazla to moze troszke starszy szczyl
ok 10-11 mies
13kg Funny >>[URL="http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=497"]klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ponieważ Pepsi nie ma wątku piszę tutaj.

Pepsi przed chwilą dojechała do domu. Jest trochę przestraszona. Kotka za wszelką cenę jej unika, ale pewnie za chwilę się dogadają.
Domownicy zachwyceni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']ponieważ Pepsi nie ma wątku piszę tutaj.

Pepsi przed chwilą dojechała do domu. Jest trochę przestraszona. Kotka za wszelką cenę jej unika, ale pewnie za chwilę się dogadają.
Domownicy zachwyceni :)[/QUOTE]

dzięki, trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']dzięki, trzymam kciuki:)[/QUOTE]

Kasiu tak jak mówiłam pepesi to niesamowity pieszczoch , a panstwo bardzo mili i odpowiedzilani to napewno wszystko bedzie okej ,ty lepiej trzymaja kciuki za Gige ,zeby wsiadla do samochodu i zebysmy szczesliwie dojechali do niepolomic i mam nadzieje ze wybieżesz sie ze mna do niej w odwiedziny bo wkoncu to bedzie twoja podopieczna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Kasiu tak jak mówiłam pepesi to niesamowity pieszczoch , a panstwo bardzo mili i odpowiedzilani to napewno wszystko bedzie okej ,ty lepiej trzymaja kciuki za Gige ,zeby wsiadla do samochodu i zebysmy szczesliwie dojechali do niepolomic i mam nadzieje ze wybieżesz sie ze mna do niej w odwiedziny bo wkoncu to bedzie twoja podopieczna[/QUOTE]

Giga będzie dzielna na pewno:)
wybiorę się do niej jak tylko będę mogła

Link to comment
Share on other sites

Temida bardzo prosi o pomoc w [COLOR=Red]wizycie przedadopcyjnej w Lubieniu k/Myslenic dla Frodo:
[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY?p=14319875#post14319875[/url]

czy ktos da rade?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Temida bardzo prosi o pomoc w [COLOR=Red]wizycie przedadopcyjnej w Lubieniu k/Myslenic dla Frodo:
[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY?p=14319875#post14319875[/url]

czy ktos da rade?[/QUOTE]
Witam pięknie:):)
Napisałem już do Rudzia_Bianca,
Kochani a macie tel do niej? To bardzo proszę:)
Z pozdrowieniami:)

Link to comment
Share on other sites

i znowu wiadomości od Pepsi :
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]''Pepsi ma się dobrze, jest jeszcze trochę zestresowana, jedyne co mnie trochę martwi to to, że ona nie chce pić i wychodzić na spacery[/FONT][/COLOR]''; na spacer została wyniesiona na rękach ....

Link to comment
Share on other sites

[b][SIZE="4"]pilnie

potrzebujemy ludzi z autami którzy pomogą nam przewozić psy, z hotelu i z interwencji!!!!!!!
LUDZIE do nas dzwonią z płaczem, bo zostali ewakuowani anie mają co zrobić ze zwierzętami.. mamy kilka miejsc w hotelu, ale nie ma jak ich przewozić.....
CZY KTOŚ Z AUTEM MOŻE POMÓC!!!!????
[/SIZE][/b]

Link to comment
Share on other sites

Asior, proszę podaj jakiś numer kontaktowy. Ja osobiście jestem bez samochodu, ale roześlę prośbę znajomym z poza dogo, którzy być może będą mogli trochę pojeździć, a łatwiej będzie im się kontaktować bezpośrednio, niż przeze mnie

Link to comment
Share on other sites

Ty wiesz Asiorku, że ja teraz chadzam z katarem do kolan i jakimś sztyletem w gardle<:shake::angryy::eviltong:>, ale napisz proszę gdzie trzeba by pojechać. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś pomóc, choć niestety nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze...oby się to udało jakoś opanować...
Teraz w TVN24 mówili, że Wisła opadła troszkę, o 12 cm.
Ale ok. 16-17 może się znowu podnieść.

Czy jest jakakolwiek szansa na ewakuację psiaków w przypadku pogorszenia się sytuacji?
W sumei nie mam pojecia jak taka ewakuacja mogłaby wyglądać w przypadku takiej ilości zwierząt :(

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny za odzew.... na razie tfu tfu, żadnych więcej telefonów.. najgorsze były te niepołomice :(
Oby już nikt nie musiał szukać schronienia dla swoich zwierząt ;(
Łamał mi się głos kiedy rozmawiałam z kobieta która została ewakuowana i nie miała się gdzie podziać ani jej zwierzęta :(
za mientka jestem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...