Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bo to jest arystokratka :cool3: naprawdę. to jest taka dama, jakich mało :evil_lol:

wczoraj szedł jakiś facet przy naszej bramie i mały miał zamiar szczekać, więc mówię dość głośno 'nie wolno szczekać', koleś spojrzał się na mnie jak na wariata :evil_lol: bo przecież wszystkie inne pieski szczekają i nikt im nie zabrania...

Link to comment
Share on other sites

ja też zawsze się dziwuję jak ktoś zabrania szczekać psu ;)
Mój tż ma manię - widzi że pies coś słyszy z korytarza i już chce szczeknąć a ten bez przerwy psa ucisza:roll: Drażni mnie to jak cholera bo pies po to jest żeby domu bronił, nie ujada notorycznie, a wręcz rzadko.To samo na wsi jak jesteśmy - cała wieś szczeka , Waldkowi nie wolno... Potem się śmieją z niego że jest sierotą bo bronić terenu nie potrafi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']ja też zawsze się dziwuję jak ktoś zabrania szczekać psu ;)
Mój tż ma manię - widzi że pies coś słyszy z korytarza i już chce szczeknąć a ten bez przerwy psa ucisza:roll: Drażni mnie to jak cholera bo pies po to jest żeby domu bronił, nie ujada notorycznie, a wręcz rzadko.To samo na wsi jak jesteśmy - cała wieś szczeka , Waldkowi nie wolno... Potem się śmieją z niego że jest sierotą bo bronić terenu nie potrafi:roll:[/QUOTE]

Ja też ciągle uciszam psy :cool1: mój facet z kolei nie ma nic przeciwko, choć na szczęście już nie podburza do szczekania co miał w zwyczaju kiedyś robić :roll:
ale wierz mi, jakbyś dostała na tydzień Oszołoma to też byś stwierdziła że lepiej jest jak milczy :D

Link to comment
Share on other sites

ja w Patryka rzucam kapciem jak szczeka :diabloti: ale jego ujadanie jest naprawdę uciążliwe, teraz trochę się uspokoił w porównaniu do tego, co było na początku - teraz olewa część odgłosów, ale za to zaczął alarmować kiedy ktoś nocą lezie po klatce - jak współlokator chce się zakraść do chaty po nocnej zmianie, to nie ma szans :diabloti:

kapeć jakoś magicznie go uspokaja :diabloti:, bo wytrąca z transu szczekania, ale też nie widzi mi się bezsensowne alarmowanie "bo coś je*ło na dworze".

Link to comment
Share on other sites

ja pozwalam psom szczekać w domu, bo mnie informują, że ktoś przyszedł. nie mam dzwonka :evil_lol: i nie słyszę pukania. ale nie ma dla mnie nic gorszego niż psy obszczekujące przechodniów ;) nie znoszę tych psów, nie da się normalnie przejść przy domach jednorodzinnych, więc moje psy nie będą takimi durniami. Etna w ogóle nie ma takich zapędów, ale jak się mały rozszczeka, to ona w końcu też zacznie-nie wie o co chodzi, ale widocznie tak trzeba :diabloti: dlatego wolę zabronić małemu, zanim zacznie ;)
gdyby on przebywał sam w ogrodzie, to byłby najgorszym psem świata :diabloti: on burczy jak widzi kogoś za oknem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Haha czyli gdyby nie psy, to możnaby Cię okraść bez problemu? :diabloti:
Racja, takie ujadające na podwórkach burki to koszmar, nie da się przejść. Jeszcze jak któryś Twój chce odpowiedzieć (a moje chcą oba :lol:) to już w ogóle jest katorga...[/QUOTE]

nie no, zamykam drzwi na klucz :evil_lol:
no właśnie, Etna raczej nie odpowiada takim pieskom, ale z małym ciągle o to walczę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bellis_perennis']Witam koleżankę z forum veg ;) jaki ten świat mały :lol:[/QUOTE]

oj mały mały :lol:

[quote name='Lucky.']jak one się kochają :loveu:
pewnie nieźle dają też popalić, za ładne są, żeby były też grzeczne, to niemożliwe, prawda ? :D[/QUOTE]

masz rację, to są małe szatany :evil_lol: nie dają spać mojej mamie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Haha, to co, robimy zlocik veg-dogomaniacki? :loveu:[/QUOTE]
TAK! z psiurami :razz: widzę, że też Wawa :multi:
[quote name='motyleqq']belis widzę z warszawki, to akuratnie się dobrze składa :cool3:[/QUOTE]
A co będziesz w Wawie? Łuków niedaleko jest.
W ogóle moja Cleo jest nieco podobna do Etny ale ogonek jej ktoś uciachał jak była maleńka.
EDIT:
Wiem, nie mój album ale...
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eGH-huFk-Ho/Un9GljksYmI/AAAAAAAAB_0/rB6DM_ujEUs/s640/IMG_1734.JPG[/IMG]

Edited by Bellis_perennis
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Powiedz Ty mi- jak Wy w domu rozróżniać norwegi od mco :cool3:?
Czym one się różnią (oprócz wielkości) :cool3:?[/QUOTE]

wszystkim :evil_lol: nie mamy na raz dwóch miotów, ale spójrz np na uszy MCO na tym ostatnim zdjęciu, jakie są ogromne i spiczaste, zupełnie inne niż norwegów :) mają też zupełnie inne wyrazy pysków, ale to chyba trzeba na żywo zobaczyć. no i dorosłe różnią się sierścią-MCO są jedwabiste, norwegi powinny być bardziej szorstkie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...