Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

tylko że dla Twojego taka 75cm może być za mała niestety. dla dużych psów lepsze są te co ja mam, tzw orzeszki. dla Etny nawet mógłby być większy ten orzeszek, trudno jest jej się położyć, ale myślę że ogarnie z czasem.
pewnie by zleciał, moje też zlatują czasem, ale to nie szkodzi :evil_lol: na piłce nie można siedzieć non stop wg instrukcji dołączonej, więc akurat dobrze się składa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beatrx']to teraz czaję, czemu ona taka wygięta na zdjęciach:evil_lol:[/QUOTE]

hahaha :evil_lol:

[quote name='Szura']No dla Yukiego to chyba tylko orzeszek, on jest strasznie długaśny. : <[/QUOTE]

[URL="http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6579,hop-na-pilke.html"]tu opis[/URL] jak zmierzyć psa by dobrać piłkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A Etna ma początek szaleju i kombinacji? :evil_lol:[/QUOTE]

tak, kombinowała czy np stanie na tylnych łapach też będzie ok :evil_lol:

[quote name='Angi']ooo, a ja miałam pytać :P
jak tam sprawa z świnkami? :D[/QUOTE]

zagmatwana i na razie nie będzie, a jak już będzie, to biorę jedną, a nie dwie :eviltong: musiałam zrezygnować po tym jak Etna prawie dostała zawału(nie przesadzam) w kontakcie z Zosią. póki tego nie zmienię, a dość mozolna to praca, to nie mogę wziąć kolejnej świnki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']tak, kombinowała czy np stanie na tylnych łapach też będzie ok :evil_lol:



zagmatwana i na razie nie będzie, a jak już będzie, to biorę jedną, a nie dwie :eviltong: musiałam zrezygnować po tym jak Etna prawie dostała zawału(nie przesadzam) w kontakcie z Zosią. póki tego nie zmienię, a dość mozolna to praca, to nie mogę wziąć kolejnej świnki[/QUOTE]

aa. Myślałam, że coś mnie ominęło. :lol:

no to życzę ci powodzenia i 3mam kciuki żeby się udało! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

może i wygląda, ale nie jest "mocno zdenerwowany". położone uszy nie są u Timiego objawem stresu. jedyne, co świadczy o zdenerwowaniu, to oblizywanie się, a wynika z tego, że nie lubi gdy się nad nim stoi i bierze się go na ręce.
dlatego teraz uczę go wskakiwać samemu na rączki i wtedy będę nim wywijać. z tych samych powodów, co każda inna sztuczka: rozwój psa i freestyle we frisbee.

za jakiś czas będzie nowy filmik, by rozwiać wątpliwości i troskę niektórych :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A mnie to ciągle intryguje jak to się dzieje że pies w locie nie majta nogami ani nic. Jest taki bezwładny. Już wiele razy słyszałam że to kwestia zaufania,więc wygląda na to że Warch ma do mnie zero zaufania, bo zabija swoim nieskordynowanym ciałem. Podniesiony nie protestuje, wręcz opiera sobie łeb na ramieniu czy ręce i zasypia, ale jeden gwałtowniejszy ruch, a on już skakać, majtać nogami i wszystko żeby się uratować. Tż nosi go często i może aż tak nim nie wywija, ale u niego bycie w powietrzu wiąże się z wioslowaniem łapkami...
Może to też kwestia budowy psa? Bordery i wszystko co osierścione wyglądają jak latające bezwałdne kupki sierści. Wald wygląda jak kawał sztywno zamrożonego mięsa który próbuje o coś zaczepić i się uratować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Może to też kwestia budowy psa? Bordery i wszystko co osierścione wyglądają jak latające bezwałdne kupki sierści. [B]Wald wygląda jak kawał sztywno zamrożonego mięsa który próbuje o coś zaczepić i się uratować[/B]:evil_lol:[/QUOTE]
Spoko, u mnie jest to samo :evil_lol: Z tym, że u whippetów to raczej kwestia delikatności (psychicznej, fizycznej...), może Wald też nie czuje się komfortowo w takiej sytuacji. W sumie nadal próbuję coś ogarnąć z tym psem pod kątem freestyle, no ale, nie można mieć psa dobrego we wszystkim i w zasadzie pogodziłam się z tym, że nic z tego nie będzie, bo nie sprawia mu to radochy ewidentnie ;) Jak frisbee to tylko T&F :diabloti:
U nas tak samo skulone uszy nie są objawem stresu. Młody często ma je do tyłu i wygląda jakby nie miał ich w ogóle, w ogóle, to większość whippetów wygląda jakby się nad nimi pastwili :evil_lol:

Booziu, on się taki duży wydaje przez to futro :D Ile ma mniej więcej w kłębie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...