Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Z innej beczki, Vectra, TŻ dzwonił w sprawie samolocików do kolegi co się zna ;). Poleca ci sklep na Bitwy Warszawskiej [url]http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?d=info[/url] i mówi, że te rzeczy są bardzo delikatne. Zazwyczaj pierwszy samolot ląduje na 100% w koszu zanim ktoś nauczy się nim sterować. Żeby nie było tak, że spadnie na ziemię i będzie nie do użytku to trzeba się przygotować na wydanie 600 zł. Ten ma szansę przetrwać upadek. Tańsze się roztrzaskują w drobny mak.

Tyle się dowiedziałam, jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało ;) Zapraszam też oczywiście na nasze pole, gdzie katuje Jariego frisbee, a inni puszczają te samolociki, to jest dużo specjalistów na miejscu ;)

A teraz proszę wybaczyć, mam gości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Miał ktoś z was dobermana? Ja mam, Vectra miała. Czemu z małymi pieskami i o niebo delikatniejszymi chcecie być mądrzejsze? Co zabije BC sprawi, że doberman będzie miał ubaw po pachy.[/QUOTE]

Owszem. I na co dzień mam kontakt nie tylko ze zwiewnymi mimozami w typie Zu. A Etna chyba też nie jest 4kg chińskim grzywaczem z tego, co mi wiadomo, a motylqowa też zabierała głos ;)

Dlatego pisałam, że na wypowiedzi forumowe trzeba brać poprawkę - forum jest od gadania, wymiany poglądów, czasem pierdół, czasem rzeczy mądrych, czasem mniej. Jeśli ktoś przez tą wymianę zdań się zastanowi, że może mógłby coś zmienić - fajnie. Jak nie - cóż, nie to nie ;)

Amber, a jak Twoje palenie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale jak się nauczyć rzucać frisbee ? z książki czy czytając w necie ?
bo raczej ja uczę się rzucać , rzucając :diabloti:

tylko praktyka czyni mistrza :grins:
i obstawiam , że nawet profesjonalny rzucacz , rzucając dyski moim psom ... to na fotach byście widzieli to samo , co obecnie.[/QUOTE]

uczyć się można bez psów. ja sobie np ćwiczę z TŻ, rzucamy do siebie. znaczy, on trafia do mnie, a ja gdzieś w przestrzeń :evil_lol: ale dzięki temu chociaż on umie rzucać i może trenować z psem ;)
a rzucania do overów też uczyliśmy się na sobie, raz on był 'psem', a raz ja i bardzo dużo mi to dało w rozumieniu tego, jak sytuację widzi pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
do prawidłowego rzutu nie potrzeba temperamentu :eviltong:[/QUOTE]
zrozum jedno , że nie ważne czy rzucam delikatnie jak dotyk motyla , czy w trybie huraganu.
moje psy i tak z takim samym impetem skaczą do tego ;)

dlatego napisałam , TZ w niczym mi nie pomoże.

ale wiesz , nieraz gramy w takie klasy , że rzucamy sobie coś i te świry dostają mega korby by to przechwycić ;)

wspominałam , że fajne jest frisbee na sznurku :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zrozum jedno , że nie ważne czy rzucam delikatnie jak dotyk motyla , czy w trybie huraganu.
moje psy i tak z takim samym impetem skaczą do tego ;)

dlatego napisałam , TZ w niczym mi nie pomoże.

ale wiesz , nieraz gramy w takie klasy , że rzucamy sobie coś i te świry dostają mega korby by to przechwycić ;)

wspominałam , że fajne jest frisbee na sznurku :grins:[/QUOTE]

wiesz, ja też nie widziałam różnicy, póki nie zobaczyłam na własne oczy, że przy dobrze rzuconym dysku pies skacze i ląduje inaczej. i nie chodzi tu o intensywność czy energiczność przy skakaniu. nie uczyłam jej techniki skoku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']A Ty Ewa nie myślałaś o takiej machinie jak ma Chris?[/QUOTE]
mam nawet cały sprzęt do tego ... tylko moje psy nie koniecznie chcą biegać za kawałeczkiem tasiemki ;)
niemniej w tym roku , wypróbuje to wybudować ....

Chrisa psy nie są zafiksowane na aport , tylko na takie cuda które uciekają.
A moje psy jak coś zwiewa , to będą to gonić .. to jest na linie , która może okazać się zabójcza. Bo nie wierzę , że niektóre nie wymyślą jak zatrzymać ofiarę i że wystarczy złapać linę.

Wiesz na czym to ucieka ? na żyłce do kos spalinowych. I to mnie hamuje przed tym ustrojstwem.
A mam już wsio pospawane i 100 metrów żyłki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'].
A moje psy jak coś zwiewa , to będą to gonić .. to jest na linie , która może okazać się zabójcza. Bo nie wierzę , że niektóre nie wymyślą jak zatrzymać ofiarę i że wystarczy złapać linę.

Wiesz na czym to ucieka ? [B]na żyłce do kos spalinowych[/B]. I to mnie hamuje przed tym ustrojstwem.
A mam już wsio pospawane i 100 metrów żyłki ;)[/QUOTE]

Zobaczyłam oczyma wyobraźni na przykład szaszłyk z Hanny... :mdleje: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Zobaczyłam oczyma wyobraźni na przykład szaszłyk z Hanny... :mdleje: :evil_lol:[/QUOTE]
i Klamka w 8 częściach ...

ja widzę po zabawach z batem i kijkiem ;) Chrisa psy są fiksowane na końcówkę ;)
a ja mam w domu takich kilka pomysłowych dobromirów .... którym źle z oczu patrzy.

Terrierek by nawet tego obszczać nie chciała , bo ona bez mojego czynnego udziału się nie bawi.

Próbowałam i Chrisa na tym z Emilą , pobiegła kilka metrów , odwróciła się z zapytaniem - a ty nie biegniesz ? ;)

Franca zaraz by za koło napędzające łapał , ja tego dr Mausa znam ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]600zł ? :-(

a nie ma takich za 6 zł ? :evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie są, ale pożyją 6 min. ;)

Miałam gości bo coś ode mnie chcieli... tak to nikt mnie nie odwiedza :( Mam dzięki temu dużo czasu na wymyślanie nowych tortur dla swoich psów :loveu:

Z niepaleniem szło mi b. dobrze do czasu jak wyszłam z uczelni od pani pro dziekan, która powiedziała, że moja sytuacja jest b. skomplikowana i ona nie wie co ze mną zrobić :eviltong: Zły czas wybrałam na odejście od nałogu :diabloti:. I w sumie z uczelnią się wyjaśniło, a palę nadal :evil_lol: Ale nie palę na spacerach z psami przynajmniej ;) Dziś tylko 2 papierosy... :cool3:

Muszę rzucić znowu, bo śmierdzę i się źle czuje... :p

Link to comment
Share on other sites

a ja oczywiście wypalę z czymś nowym :diabloti:
takiego bym mogła mieć,taka piłeczka :evil_lol:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=aJkbOHiv8UY[/URL]


swoją drogą ciekawe jak oni szkolą te psy aby one aż tak wykonywaly komendy...
w sensie w takim tempie,z takim napaleniem.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=E_D6JoFcAeE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...