Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Jak nie od Amber to ten o Tyny jest jeszcze lepszy:loveu::evil_lol:I psa ma ładniejszego :evil_lol:[/QUOTE]
Martyna chowaj Piotrka :scared: :evil_lol: (albo go tu zaproś :lol:)

Paczcie jakie rzeczy... Wydaje nam się, że mamy galerię na dogomanii, możemy bezstresowo wklejać różne zdjęcia i nikt ich nie użyje na jakiś niegodziwy sposób. A po latach prawda wychodzi. Ja dowiedziałam się np. w okrutny sposób, że mój TŻ jest moim ojcem, a taki Aleks chodzi po blogach i zaspokaja swoje żądze na naszych nic nieświadomych TŻtach... Normalnie Sodomia i Gomoria :evil_lol:

[QUOTE]Nie wiem czy inne rzeczy robi lepiej ,bo Amber jest wredna i się nie chce podzielić :P

[/QUOTE]
Ty myślisz, że ja bym była z facetem tyle lat gdyby coś mi nie pasowało w tym względzie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O właśnie może jesteś wieczną dziewicą :P Kilka by się tu na dogo znalazlo gdzie z moich obserwacji (jako ,że nie mam własnego życia:cool3:) wynika iż owe dziewczęta nigdy nikogo nie miały ,a co za tym idzie są nienaruszone :evil_lol: Taka kobieta to skarb!!:evil_lol:

Fredzia-już na 1randce nalezy iść do łóżka ,mamy wtedy pogląd jakiś na to czy wchodzić w to czy nie :P

Link to comment
Share on other sites

Ja na 1szej randce za dużo gadałam, ale już chyba na 3 skończyły się (chwilowo) tematy :evil_lol: Żeby nie było, ja wszystkie złe rzeczy zaczęłam robić jakoś niedługo po skończeniu pełnoletności, więc i tak jestem grzeczna i mentalnie... no jak najbardziej, czuję się dziewicą buhaha :evil_lol:

[QUOTE]wynika iż owe dziewczęta nigdy nikogo nie miały ,a co za tym idzie są nienaruszone :evil_lol: Taka kobieta to skarb!!:evil_lol:[/QUOTE]
E tam, doświadczenie jest bezcenne :grins: Bo potem się nie wie czy nie date'uje się z kłodą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Powinniśmy sobie kiedyś zrobić zlot czarownic i czarodzieja:diabloti:Zostawić facetów i psy w doma ,a nawalić się jak meserszmity najlepiej w jakimś gejowskim klubie ,ew. koedukacyjnym żebyście się nie nudziły.[/QUOTE]
tak tak tak :loveu: mam deficyt normalnych ludzi do picia :diabloti:
Amber cho na zlot :(

Link to comment
Share on other sites

Ja 1 raz miałem w wieku 16lat z kolesiem ,który miał 42lata i wszystko odbyło się w samochodzie w lesie. Dziękuję bardzo nigdy więcej:evil_lol:To była masakra ,tragedia i w ogóle.

No chodźcie na zlot kurde!!!Dobre łańcuchy ,mocne obroże ,kagańce.Psy sie przywiąże do drzew ,a my będziemy pić:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No chodźcie na zlot kurde!!!Dobre łańcuchy ,mocne obroże ,kagańce.Psy sie przywiąże do drzew ,a my będziemy pić:lol:[/QUOTE]
Już sobie wyobrażam ten zlot - psy pogryzione, 2 zjedzone, przywiązane łańcuchami do drzew bez kropli wody :( kiedy pijane w trupa towarzystwo tarza się w błocie :evil_lol: Ale alibi mamy mocne - zlot dogomaniaków buhaha :diabloti:

Gdzie ten zlot i kiedy? :diabloti:

Unbebleble - a ty będziesz jutro na Polach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Już sobie wyobrażam ten zlot - psy pogryzione, 2 zjedzone, przywiązane łańcuchami do drzew bez kropli wody :( kiedy pijane w trupa towarzystwo tarza się w błocie :evil_lol: Ale alibi mamy mocne - zlot dogomaniaków buhaha :diabloti:

Gdzie ten zlot i kiedy? :diabloti:

Unbebleble - a ty będziesz jutro na Polach?[/QUOTE]
w Jeleniu niedaleko szczecinka 17-23 września ;)

nie wiem, jeszcze rozmyślam :grins: chociaż tak mi się nie chce, że pewnie nie przyjadę ;) chyba że wmówię mamie że chce jechać na zakupy :grins:

Link to comment
Share on other sites

Tinka, nie wygłupiaj się - musisz być... Bo inaczej NIGDY się nie poznamy :eviltong: Myślisz, że mi się chce tam jechać... na 10? W sobotę? :evil_lol:

Iiiii do Szczecinka z Wawy drobne ponad 400 km :evil_lol: Jak zlot będzie w Warszawie to będę na bank :lol: Tutaj są przynajmniej kluby gejowskie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']w Jeleniu niedaleko szczecinka 17-23 września ;)

nie wiem, jeszcze rozmyślam :grins: chociaż tak mi się nie chce, że pewnie nie przyjadę ;) chyba że wmówię mamie że chce jechać na zakupy :grins:[/QUOTE]

no miałaś być :placz: myśmy chcieli pomiziać Grama :(

Amber a Ty będziesz? czy już nikt nie zrobi nam zdjęć? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja będę - obiecałam to będę. Jedną z moich wielu wspaniałych cech charakteru (w sumie nie mam wad więc trudno w ogóle o nich pisać) jest szeroko pojęta konkretność i dotrzymywanie terminów wszelakich. Nie będę czytać tego co napisałam, bo obawiam się, że zapluje monitor...

Ale będę, mogę się jedynie nieco spóźnić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja będę - obiecałam to będę. Jedną z moich wielu wspaniałych cech charakteru (w sumie nie mam wad więc trudno w ogóle o nich pisać) jest szeroko pojęta konkretność i dotrzymywanie terminów wszelakich. Nie będę czytać tego co napisałam, bo obawiam się, że zapluje monitor...

Ale będę, mogę się jedynie nieco spóźnić ;)[/QUOTE]

no to super :loveu: w takim razie zgłosimy się później do rejestracji, to nie będziemy startować na początku :lol:

[quote name='Unbelievable']A myślisz, że mi się chce wstawać o 4 rano żeby wyjechać o 6 i dotrzeć tam na 10? :evil_lol:[/QUOTE]

chce Ci się, chce!! zezwalam też na późniejsze przybycie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Już sobie wyobrażam ten zlot - psy pogryzione, 2 zjedzone, przywiązane łańcuchami do drzew bez kropli wody :( kiedy pijane w trupa towarzystwo tarza się w błocie :evil_lol: [/QUOTE]

[I][B]właśnie takim sposobem Czaruś wraz z Dolarem prawie zjedli mi mojego biednego tyci tyci grubaska :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...