Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Ale widzieliście jak on skacze ;) Gdyby spadał na głowę to było by gorzej. Rany... Ja koniecznie muszę nakręcić filmik z naszego standardowego spaceru, zły rzut frisbee to jest bardzo mały pikuś w porównaniu do tego co nam sam sobie robi :lol:

Rozumiem, że takie rzuty mogą denerwować ale raczej tylko z technicznego punktu widzenia jak ktoś trenuje na serio. Kierowcę rajdowego też pewnie denerwują niedzielni kierowcy ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaja i Czar swego czasu byli przeze mnie tak eksploatowani ,że teoretycznie nie powinni na dzień dzisiejszy wstawać.Godzinami skakali przeszkody 1m i więcej wysokości.Latali przy rowerze po różnej nawierzchni ,żarli zawsze gówniane karmy itd. I jakoś żyją ,dalej biegają ,dalej skaczą i nic im nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kaja i Czar swego czasu byli przeze mnie tak eksploatowani ,że teoretycznie nie powinni na dzień dzisiejszy wstawać.Godzinami skakali przeszkody 1m i więcej wysokości.Latali przy rowerze po różnej nawierzchni ,żarli zawsze gówniane karmy itd. I jakoś żyją ,dalej biegają ,dalej skaczą i nic im nie ma[/QUOTE]
bo ty masz kundle, cicho siedź :grins::evil_lol:
podejrzewam że ty też rzucasz jak sierota boża :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Źle wyskoczy, spadnie na tylne łapy i będziesz miała kolejny wydatek na weterynarza ;) frisbee to nie piłka, dysk musi lecieć stabilnie i przewidywalnie żeby pies sobie krzywdy nie zrobił, wiedział jak wyskoczyć i miał czas żeby odpowiednio spaść[/QUOTE]
Gdyby on jeszcze jakkolwiek skakał do tego frisbee to by było dobrze ;) Myślę, że doświadczenie przyjdzie z czasem.

[quote name='chrupcia']Amber, a jak tam Finka, lepiej już ? i jak skńczyła się sprawa z blogiemm ? usunęli go w końcu ?[/QUOTE]
Finka OK, miałam nagrać filmik jak chodzi ale rano zapominam komórki, a wieczorem nic nie widać ;). Po schodach ją znoszę ale tak to jej nawet karzę chodzić po płaskim kawałek, żeby mięśnie sobie odbudowała. Całe szczęście odzyskała władzę wszędzie i wszystko idzie ku dobremu.

A blog pewnie wisi. Jakbym nie miała tyle na głowie, to sprawa była by już dawno na policji. Ten cały photoblog.pl łamie ustawę o prawach autorskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Spadaj błękitnowłosa kretynko z tunelami w uszach:evil_lol::lol: Rzucam tak ,żeby leciało jak najdalej się da i pies szybko padł.[/QUOTE]
:placz: jak możesz mnie tak przezywać :(
[quote name='Amber']Gdyby on jeszcze jakkolwiek skakał do tego frisbee to by było dobrze ;) Myślę, że doświadczenie przyjdzie z czasem.

[/QUOTE]
rzucając tylko psu nie da się nauczyć rzucać dobrze ;) chodzi o to, żeby psu krzywdy nie zrobić i tyle, a pewnie gdyby twój TZ wiedział jak dobrze rzucić to nie miałby z tym problemu

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że moje zdolności manualne skreślasz już na samym początku :-( :evil_lol:

Obejrzałam już filmik demonstracyjny, jestem mądra :lol:

[video=youtube;7_I1Swnm_Tc]http://www.youtube.com/watch?v=7_I1Swnm_Tc[/video]

Link to comment
Share on other sites

On się nie naćpał, tylko jest amerykańcem i u nich poziom ekspresji jak w amfetaminowym ciągu jest zupełnie normalny... Zastanawiam się czasem jak wyglądają gdy faktycznie się naćpają :hmmmm: :evil_lol:

Anyway... Koleś ma 33 lata, wygląda na młodszego... No i serio, skoro taki manualny jest z tymi pieskami i w ogóle, to może ma skilla też w innych stylach... na pieska może nawet... To by się ładnie wiązało ze sobą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']niieeee on jest jakiś szczególnie ekspresyjny i nawet nie tłumaczy go bycie amerykańcem :diabloti:[/QUOTE]
Jakbyś miała tyle BC co on też byś zwariowała :lol:

[quote name='Aleks89']Amber lepiej na pagony :P[/QUOTE]
Nie wiedziałam jak to jest, ale google mi wyjaśniło :evil_lol: Dzięki ci wujku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...