Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Bo stał w złym miejscu.A to wszystko wina durnych bab była tępej Lufki i idiotki Kai.:diabloti:Jakby one się nie zaczęły żreć to by Czar z Dolarem nie wkroczyli do akcji.[/QUOTE]

[I][B]no tak jak zawsze wina kobiet :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']A myślisz, że mi się chce wstawać o 4 rano żeby wyjechać o 6 i dotrzeć tam na 10? :evil_lol:[/QUOTE]
Tak. Stwierdzam, że ci się chce :lol:

Aleks, co ty się tak tych lesb czepiasz? Przecież one niczym ci nie wadzą. To nas powinieneś nie lubić jako konkurencji ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Przecież se jaja robie z tymi lesbami.Żadnej w sumie nie znam.[/QUOTE]
Acha, bo czytałam kiedyś, że ogólnie geje nie lubią lesb :eviltong:

[QUOTE] A jaką Ty tam dla mnie jesteś konkurencją :evil_lol:To ja wiem jak facetowi dogodzić tak ,żeby nim rzucało :P [/QUOTE]
Oj kotku, a czemu uważasz, że jestem gorsza? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Tylko facet zrobi drugiemu facetowi perfecyjnego ....... :P[/QUOTE]
Ahahaha, dobry żart :diabloti:

Wiesz, to ja mogę uczyć ciebie :grins:

Serio, przyjedź na jedną noc, a nie dojść, że z homo staniesz się hetero, to jeszcze z pasywa aktywem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zróbmy to koniecznie na zlocie dogomaniaków... a potem wkleimy zdjęcia na wąteczek :evil_lol: Jakby się ktoś czepiał co na nich jest, to powiemy, że niestety żadnych psów nie udało się uchwycić. Najwyżej ptaki :evil_lol:

A na serio. That don't impress me much :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Tyna-lepiej niż Tz Amber:diabloti:Przeglądałem ostatnio wszystkie wasze filmiki :P[/QUOTE]

OK :) Przeglądasz nasze filmiki, żeby patrzeć na psa, czy na Piotrka? :D Zresztą obojętnie jaki będzie powód to i tak mi miło, że je przeglądasz ;)

[quote name='Aleks89']Jak nie od Amber to ten o Tyny jest jeszcze lepszy:loveu::evil_lol:I psa ma ładniejszego :evil_lol:[/QUOTE]

Już mam odpowiedź, dlaczego je oglądasz :evil_lol:

[quote name='Amber']Martyna chowaj Piotrka :scared: :evil_lol: (albo go tu zaproś :lol:)

Paczcie jakie rzeczy... Wydaje nam się, że mamy galerię na dogomanii, możemy bezstresowo wklejać różne zdjęcia i nikt ich nie użyje na jakiś niegodziwy sposób. A po latach prawda wychodzi. Ja dowiedziałam się np. w okrutny sposób, że mój TŻ jest moim ojcem, a taki Aleks chodzi po blogach i zaspokaja swoje żądze na naszych nic nieświadomych TŻtach... Normalnie Sodomia i Gomoria :evil_lol:[/QUOTE]

Przekażę wszystko Piotrkowi, na pewno się ucieszy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...