Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

i ta suczynka...malutka tez, taka ciut za kostkę, mniej niż do pół łydki...ma niecały ogonek...

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1010/manifestacja060.jpg[/IMG]

[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8338/manifestacja058.jpg[/IMG]

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6167/manifestacja059.jpg[/IMG]

i taka...ale wg mnie w wysokiej ciąży...no chyba, ze była tak najedzona, że wygląda jak balon - opcje do wyboru:(

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2438/manifestacja061.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewna, że w tej chwili w schronisku wre, wszyscy odpowiedzialni zwierają szyki aby zakamuflować dowody niegospodarności, zaniedbań, łamania praw. My dopiero przy wyciaganiu kart potrzebnych inspektorowi NIK zabaczylismy ile było zagryzień i kanibalizmu . Wiemy też jak można było przyjmować zwierzeta na stan aby po licznych ich padnięciach nie psuć sobie statystyk.Wiemy też, że prywatnej firmie za pomalowanie boksu 2x3m, można zapłacićj 6 tys zl, a za wkręcenie żarówki 100 zl. To wszystko zlecał PUK ! Wszyscy korzystali a psy zjadały się z głodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Poszukajcie zaginionych psów w ziemi na terenie schroniska. U nas dzisiaj przy remoncie i kopaniu w ziemi pracownicy odkryli istne cmentarzysko. Dowiedzielismy się, że gdy pies padł od razu kopano pod nim dołek, nie zadając sobie trudu wyniesienia go z boksu.[/QUOTE]

Tak Basiu poszło do Prokuratury ze stosownym wnioskiem :
[quote]

----- Original Message ----- [B]From:[/B] [EMAIL="[email protected]"]Prokuratura Apelacyjna w Krakowie[/EMAIL]
[B]To:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Sent:[/B] Wednesday, November 10, 2010 9:02 AM
[B]Subject:[/B] Ap I Ko 843/10



[FONT=Arial][SIZE=2] [FONT=Arial][SIZE=2]Pan Jan Cyndecki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Informujemy, iż Pana pismo dotyczące nieprawidłowości w schronisku dla zwierząt w Kielcach z daty 15 października 2010 roku przekazane do tut. Prokuratury Apelacyjnej za pośrednictwem Departamentu Postępowania Przygotowawczego Prokuratury Generalnej zostało przekazane zgodnie z właściwością do Prokuratury Okręgowej w Kielcach , celem wyjaśnienia podnoszonych zarzutów oraz udzielenia odpowiedzi.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Wydział III [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie

[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]

Zobaczymy co dalej, bo to jeszcze nie koniec ........
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Podaje wycinek ze strony Chans:


"Den 21 oktober hölls ett möte med borgmästaren (ungefärlig titel) i Kielce. Deltagare var:
- Kielces borgmästare Wojciech Lubawski
- Pawel Suski, riksdagsledamot
- Karina Schwerzler, Polens President Kansli
- Krystyna Sroczynska, EMIRs ordförande
- Katarzyna Sliwa-Lobacz, EMIRs pressansvarig
- Dominika Sadowinska, EMIRs jurist
- Anna Studzinska, djurskyddsförening TOZ Kielce
- Distriktsveterinär
Resultatet av mötet: PUK, det kommunalt bolag som driver hundhemmet idag, kommer att sluta driva det. Under tiden - innan den nya organisationen tar över hundhemmet - kommer man att göra förteckning samt protokoll över alla hundar samt deras tillstånd. Protokollet kommer att uppdateras varje dag, samt alla hundar skall identifieras.
EMIR skall aktivt delta i processen när den nya organisationen som skall driva hundhemmet skall väljas."[/QUOTE]

[quote name='li1']21 pazdziernika odbylo sie zebrania z burmistrzem w Kielcach. Obecni byli:
- Kielces borgmästare Wojciech Lubawski
- Pawel Suski, riksdagsledamot
- Karina Schwerzler, Polens President Kansli
- Krystyna Sroczynska, EMIRs ordförande
- Katarzyna Sliwa-Lobacz, EMIRs pressansvarig
- Dominika Sadowinska, EMIRs jurist
- Anna Studzinska, djurskyddsförening TOZ Kielce
- Distriktsveterinär-wet wojewodzki.
Rezultat spotkania: PUK, przedsiebiorstwo gminne, ktore prowadzi schronisko obecnie, zaprzestaje jego prowadzenia. W miedzyczasie-zanim nowa organizacja przejmie schronisko, powstana notatki i protokol o wszystkich psach i ich stanie. Protokol bedzie uaktualniany kazdego dnia, jednoczesnie wszystkie psa zostana oznakowane/zidentykowane.
Emir bedzie aktywnie uczestniczyl w procesie kiedy ta nowa organizacja ktora bedzie prowadzila schroniska zostanie wybrana.[/QUOTE]

Przeciez ustalone bylo 21 pazdziernika, ze beda codzienne auktualniania stanu psow. Zniknelo ok 50 psow, sprawdzcie co napisano w protokole.

Ciemna suczke wzielabym na Dt, a dla wolnobiegajacego malucha zapytam sie Gabi czy ma miejsce w hoteliku. Za malego psa cena jest chyba 300zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"gameta"']

[INDENT] No właśnie, co ze szponiastą khurwą?[/INDENT][/quote][INDENT]

Pięknie powiedziane :lol:

Li1, rzecz w tym, iż to nie jest protokół podpisany przez strony, lecz jest to jedynie notatka spisana przez EMIR po tym spotkaniu, zatem można ją sobie w buty włożyć - wówczas będzie się wyższym
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poszukajcie zaginionych psów w ziemi na terenie schroniska. U nas dzisiaj przy remoncie i kopaniu w ziemi pracownicy odkryli istne cmentarzysko. Dowiedzielismy się, że gdy pies padł od razu kopano pod nim dołek, nie zadając sobie trudu wyniesienia go z boksu.[/QUOTE]
Założę się o wszystkie pieniądze że w Dyminach jest to samo:-(

Wilczka to jest bardzo dobry pomysł z tym obfoceniem i osobnym wątkiem dla wszystkich schroniskowych psiaków. Jeśli organizacja ma przejąć schron to taki wątek byłby bardzo pomocny w chociażby ogłoszeniach dla psiaków. Można by go też wkleić na FB czy gdzie tam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snorkel']Czytam ten wątek od początku , zapierdzielałem ponad 300km by zabrać psa i kota bo bo w schronisku działo się źle , więc mam chyba prawo do swojej opinii na w/w temat.[/QUOTE]

Do opinii tak ale do pretensji nie, bo w przeciewnieństwie co Ciebie Ci ludzie oprócz klepania w klawiaturę zrobili COŚ więcej. Pokaż psa z Kielc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']No właśnie, co ze szponiastą khurwą?[/QUOTE]
Kocham Cię.

Ktoś chyba składał doniesienie do prokuratury na nich?
Dziewczyny - masa roboty teraz przed Wami/nami. Trzymam kciuki. Jak już się uspokoi i będzie można działać, to chętnie pomogę na miejscu, jeśli będzie potrzeba, daleko nie mam.

A ilość karmy imponująca :) szybkość jej pochłaniania, przerażająca..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][SIZE=5]Li1 Napisała:[/SIZE]
[B][I][SIZE=5]"Ciemna suczke wzielabym na Dt"[/SIZE][/I][/B]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5]Przypomnę, jakby umknęło.[/SIZE][/QUOTE]

nie umknęło - ja pamiętam;) nie wim kiedy ma jechać sunia do Togo (?Todo?) - ma po nią przyjechac do W-wy...moze by się udało obie przewieźć...
no i sunia do Jogi...

potrzebuję na pw jakichś kontaktów w razie co...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam odwagi się cieszyc, jeszcze nie do konca wierze, ostrożnie myślę - zobaczymy, co przyniosa nam nastepne dni, ale mysl, ze mozna sie juz nie bac, ze jakis pies trafi do Dymin, jest CUDOWNA.

Moje najserdeczniejsze gratulacje!!!!!! To dzięki wam, waszej nieustępliwej postawie (normalnie zaraz jakąś mówkę palne) wszyscy wariaci kochani. Nic nie bylo na darmo! Ani demonstracja, ani petycje, ani te nasze hm...dyskusje tutaj, wszyscy się uczymy, no i nie ma tego złego, co by na dobre... (na artykule się zaoszczędziło :-)).

Powodzenia kochani!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']A ten wolnobiegajacy malutki ? Zapytac sie o hotelik u Gabi ?[/QUOTE]


Li...ale kto opłaci hotel? nas w tej chwili nie stac na kolejnego psiaka w hotelu:( ja jeszcze nie wiem na czym tak naprawdę stoimy...dzisiaj to już mnie głowa boli od myślenia...podobno na terenie piwu jest nie ten jeden, a biega ok, 6 psiaków - pewnie to psy ze schronu...ale moze niech lepiej tam nie wracają...przynajmniej na razie...ale zdjęć nie udało mi się im zrobić, tylko temu jednemu - bo tylko jego widziałam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']A ja tez przypomnę i zapytam..czy możemy wystąpić z cywilnym wnioskiem co do pasztetowej, pracowników nawet UM w innym mieście????
Ktoś zorientowany się wypowie??[/QUOTE]
A kto za to zapłaci? Trzeba by wynająć jakiegoś adwokata a taki weźmie majątek za przygotowanie do procesu i każdą rozprawę i będzie się to ciągnąć latami i pochłonie koopę forsy. Po prostu życzmy jej wszyscy wszystkiego najgorszego i żeby parchów dostała i wrzodów na tyłku. Podobno takie serdeczne życzenia często się samospełniają, zwłaszcza jeśli tyle osób tak ją lubi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam temat, tez się bardzo cieszę mimo że przed nami długa i ciężka harówka, to uśmiech na twarzy pozostaje. Satysfakcja daje siłę.
Teraz jak sobie przypominam jak podczas akcji adopcyjnej w galerii echo zbierałem podpisy od ludzi, czy marzłem X razy pod schroniskiem, albo szedłem przez ta Sienkiewke z transparentem. Jakoś tak człowiek czuje się częścią czegos wielkiego. Dziekuje wszystkim za to ile osiagnelismy, i przypominam że dużo przed nami. Tak czy siak, chandra trwająca kilka tygodni, jakoś zaczyna powoli znikać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka_Ka']A kto za to zapłaci? Trzeba by wynająć jakiegoś adwokata a taki weźmie majątek za przygotowanie do procesu i każdą rozprawę i będzie się to ciągnąć latami i pochłonie koopę forsy. Po prostu życzmy jej wszyscy wszystkiego najgorszego i żeby parchów dostała i wrzodów na tyłku. Podobno takie serdeczne życzenia często się samospełniają, zwłaszcza jeśli tyle osób tak ją lubi:diabloti:[/QUOTE]
to ja przyłączam się do życzeń. i jeszcze życzę jej, by jedyne zwierzęta jakimi będzie się opiekowała były jej własne owsiki.

Link to comment
Share on other sites

mam na myśli jednego z adwokatów specjalizującego sie w prawie miedzynarodowym..musielibyśmy miec 100 zeta na pierszą wizytę, ale nie było ogłoszenia, może warto by iść do niego i spróbować??z tego co wiem to świetny fachowiec, co myslicie o tym???pasztetowa z racji urzędu żadnej kary nie poniesie, może warto zapłacić te 100 zł i zobaczyć??nie zostawmy jej bezkarnej..dla niej wyrok nawet w zawieszeniu rokuje na dalsza prace zawodową..prosze pomyślmy tez o tym...jak będzie zgoda z całym poświęceniem zajme się tym..obiecuję..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...