Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Jola - dziś nie zdążę, ale jutro chyba wrócę do domu przez... Bemowo! :)[/QUOTE]

Nutusiu - przez Poznań ;-)!!!!! (*)
To wszystko dzięki Malamutkowcom :-)!!!

(Była prośba, żeby deklaracje wstawić do pierwszego postu ;-))

[SIZE=2]
(*)Co nie oznacza, że Bemowo masz omijać[/SIZE] ;-)

Link to comment
Share on other sites

Na szczęscie zdążyliśmy dotrzeć do wątkow i inf. o tym schronie w Kotliskach i udalo się ocalić od zawiezienia tam pieknego Lupusa ,bo już chyba byly wstępne przymiarki ,aby tam go odwiezć .Po inf.od okolicznego weta jakoś nie wygladala ta wersja najgorzej ,jednak prawda o tym schronie jest dużo smutniejsza i gorsza chyba.Gdyby cioteczki /od malamutów glównie/ ,nie poratowaly Lupusa finansowo , tylko wersja schronu moglaby ocalić psa od łap hycla i wrednego sąsiada.
Udalo się jednak ocalic Lupusa od złego losu.Dzięki Natusi ,Joli i innym dobrym ciotkom.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Malamuty są the best!!!!!! Ale i my damy radę! :) Ja deklaruję stałej 10 zł miesięcznie i Ula (moja sąsiadka "druga Mohikanka") też 10 zł. Z ogłoszeniami to nie wiem, ale ja tam bym ruszała! A czy w razie czego można już gotowe i "ogłoszone" ogłoszenie zmienić?...
Aha, zapomniałam się ustosunkować do sugestii Ewy w sprawie kąpania. Uważam, że gdybyśmy go teraz chciały wykąpać, nie wysechłby co najmniej do września! :evil_lol: Poproszę Donkę o czesanko - to powinno duuuuużo pomóc. Letni garnitur będzie chyba jednak łatwiejszy do prania :razz:
Dzieweczki, wstawiłam deklaracje do 1 postu - zerknijcie proszę, bo ja i cyferki to najodleglejsze galaktyki! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam już ogłoszenia, ale przydałby się kontakt (tel. i mail). Ogłoszenia będą za kilka dni, więc można pomyśleć, co o nim napisać. Ogłoszenia gotowe niektóre można zmienić, ale wielu nie można :) To zależy jaka stronka.

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, jak już zejdziesz na ziemię to podrzucam schemat, co można napisać.[B][FONT=&quot]Imię: [/FONT][/B]
[FONT=&quot]Płeć: [B]samiec[/B]
Wiek:
Waga:
Miejsce: [B]okolice Warszawy[/B]
Kastracja:
Czip:
Stosunek do dzieci:
Stosunek do innych psów:
Stosunek do kotów: [/FONT]
[FONT=&quot]Dodatkowe informacje: [B]zaszczepiony???[/B][/FONT]
[B][FONT=&quot]Kontakt:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Hmmmm... to może na razie postawmy na takie, które można zmienić :) Ja wstępnie przygotuję tekst, a dziś ustalę z Donką czy dajemy kontakt na nią czy np. na mnie...
[/QUOTE]


jesli moge sie wtracic
Dakotka pewnie bedzie chciala zeby kontakt w ogloszeniach byl na nia bezposrednio lub na kogos innego z fundacji. Chodzi glownie o to, ze malmany to specyficzne charrrrakterki dlatego wolimy z reguly miec osobisty kontakt z chetnymi i dopiero jak potencjalny zainteresowany nie da sie zniechecic opisom tych uroczych stworzonek to mozna sie brac za sprawdzanie domu ;)

edit: super banerek!

Link to comment
Share on other sites

tylko proszę nie zapominajcie o nas i o LUPUSIE
każdy grosz będzie się liczył a my naprawdę pod kreska jesteśmy

aha
jutro będzie wysłana 15kg karma dla Lupuska do hoteliku
gdyby ktoś z Was miał jakąś karmę, którą może podarować też będziemy bardzo wdzięczni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...