Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bric-a-brac']Mała, plissss, zagłosuj przez Internet Explorer, powinno pójść.[/QUOTE]
Nam się nie udało - mam Mozillę i IE, moja Mamunia próbowała zagłosować ze swojego konta z IE i wybiło, że z tego komputera było już głosowanie...
A Mama specjalnie założyła konto na KV, żeby pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś się bawi naszym kosztem, teraz wygląda to jakby nam coś głosy nabijało równolegle z królikami... to jest skandal i dramat jednoczesnie. To jest normalnie śmianie się w twarz nam i adminom... zobaczcie jak głosy rosną. Już znów 10 przewagi mamy, kiedy przez ostatnie godziny ciągle tracilismy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Ktoś się bawi naszym kosztem, teraz wygląda to jakby nam coś głosy nabijało równolegle z królikami... [FONT=Arial Black]to jest skandal i dramat jednoczesnie. To jest normalnie śmianie się w twarz nam i adminom...[/FONT] zobaczcie jak głosy rosną. Już znów 10 przewagi mamy, kiedy przez ostatnie godziny ciągle tracilismy...[/QUOTE]

Nie wiem, czy w takich okolicznościach najlepszym rozwiązaniem nie byłoby zawczasu podzielenie się karmą - i w ten sposób pokazanie języka oszustowi, że nie od niego zwycięstwo kogokolwiek zależy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Nie wiem, czy w takich okolicznościach najlepszym rozwiązaniem nie byłoby zawczasu podzielenie się karmą - i w ten sposób pokazanie języka oszustowi, że nie od niego zwycięstwo kogokolwiek zależy...[/QUOTE]
O tym samym pomyślałam, aby to Królikom zaproponować, zanim skończy się głosowanie...niezależnie, kto wygra - na poł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Nie wierzę, że ktoś generuje głosy nie mając w tym interesu...[/QUOTE]

Tak było w głosowaniu styczniowym, kiedy konkurowałyby ze sobą Szczecinek i Fundacja Goldena Warta. Haker wtedy ujawnił się na forum krakvetu, ale jego wpis został przez admina skasowany i od tej pory nie może być tam wpisów w trakcie i zaraz po głosowaniu. Świrów nie brakuje... Zapytajcie tych, którzy wtedy śledzili głosowanie: Szarotkę, mariamc (Szczecinek), Halbinkę, Jerzego Korę (FGW)...
Największy mam żal do admina KV, który lekceważy sprawę zabezpieczeń przed botem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Tak było w głosowaniu styczniowym, kiedy konkurowałyby ze sobą Szczecinek i Fundacja Goldena Warta. Haker wtedy ujawnił się na forum krakvetu, ale jego wpis został przez admina skasowany i od tej pory nie może być tam wpisów w trakcie i zaraz po głosowaniu. Świrów nie brakuje... Zapytajcie tych, którzy wtedy śledzili głosowanie: Szarotkę, mariamc, Halbinkę...
Największy mam żal do admina KV, który lekceważy sprawę zabezpieczeń przed botem...[/QUOTE]
Dokładnie, to osoba z poza dogo miau i królików... Czytałam jego "wypowiedź"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Nie wiem, czy w takich okolicznościach najlepszym rozwiązaniem nie byłoby zawczasu podzielenie się karmą - i w ten sposób pokazanie języka oszustowi, że nie od niego zwycięstwo kogokolwiek zależy...[/QUOTE]

Przypomnę pomysł. Moim zdaniem szkoda nerwów obydwu podmiotów z powodu jakiegoś cymbała...

Link to comment
Share on other sites

zupełnie niezrozumiała sytuacja zdarzyła się też,jak startowała Bajk21....w ostanich godzinach lawinowy przyrost głosów na Grey Animals- interwencja u admina (udokumentowana skanami chyba..), totalnie olana.
Zupelni sie wszystkiego odechciewa.

Pomysł powyżej- popieram...dogadanie się poza plecami hakera- jest najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Mamy i aktualne konta bota, sami popatrzcie, utworzone przed końcem głosowania Grey Animals vs Znajdki
[url]http://1.bp.blogspot.com/-zcC4RHbDrVQ/TtajTS5txcI/AAAAAAAAALU/tzTVoK_X_Pc/s1600/krakvet5.jpg[/url]

A to wczorajsze:
[url]http://3.bp.blogspot.com/-iSyZAKpyk-c/TtahzdDjuqI/AAAAAAAAALM/bkCzDtlhw-w/s1600/krakvet4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nadal cały czas trwa głosowanie i są zgłaszane problemy, że ktoś nie daje rady zagłosować, że wątek jest zamknięty - w różnych miejscach - na wątkach, na FB - wyjaśniajmy i tłumaczmy to na bieżąco i może zdobędziemy jeszcze trochę głosów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Cały czas gadacie o bocie. Czy mieliscie kiedykolwiek do czynienia z takim programem (bo to program i napisac go trzeba a to baardzo duzo czasu i nikt za darmo tego ie zrobi)...

BTW zastanawialam sie tez czy w przypadku gdyby kroliki wygraly karma by sie nie przeterminowala...?[/QUOTE]

A myślisz, że człowiek byłby w stanie założyć 3 konta w ciągu jednej minuty?
[url]http://1.bp.blogspot.com/-zcC4RHbDrVQ/TtajTS5txcI/AAAAAAAAALU/tzTVoK_X_Pc/s1600/krakvet5.jpg[/url]

Spójrz na minuty i prędkość tworzenia, a następnie sama oceń czy to jednak nie bot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']A myślisz, że człowiek byłby w stanie założyć 3 konta w ciągu jednej minuty?
[url]http://1.bp.blogspot.com/-zcC4RHbDrVQ/TtajTS5txcI/AAAAAAAAALU/tzTVoK_X_Pc/s1600/krakvet5.jpg[/url]

Spójrz na minuty i prędkość tworzenia, a następnie sama oceń czy to jednak nie bot[/QUOTE]

Ty ja i jeszcze jedna osoba (rodzice śpią, klasówka jutro, ale są ważniejsze cele) - robimy konferencje i wszystkie na raz zakładamy konta i głosujemy. Dodam, mamy zmienne IP. Zmiana to restart modemu i po kłopocie - to nie bot - to gimnazjum/podstawówka/liceum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Cały czas gadacie o bocie. Czy mieliscie kiedykolwiek do czynienia z takim programem (bo to program i napisac go trzeba a to baardzo duzo czasu i nikt za darmo tego ie zrobi)...

BTW zastanawialam sie tez czy w przypadku gdyby kroliki wygraly karma by sie nie przeterminowala...?[/QUOTE]

To jest najprawdopodobniej gotowy program.
I nie gadacie, a rozmawiacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...