Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Mam nadzieję. Na moim forum grzybowym zalogowała się jakaś panienka i zaczęła siać ferment...
link do forum
[URL]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=13092&postdays=0&postorder=asc&start=60[/URL][/QUOTE]

"Wszyscy wolą pomagać mordowniom, beznadziejnym schroniskom," - normalnie wysiadam jak czytam takie bzdury...
Niech sie juz skonczy to glosowanie, bo od dluzszego czasu robi sie nieprzyjemnie... oby kolejne nie bylo tak przepelnione zawiscia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lobario, przeczytałam dwie ostatnie strony wątku grzybniętych, do których linkowałaś. Nie zarejestruję się u Was, bom nie grzybnięta :lol: Ale bardzo jest to cenne, że wspieracie nas w głosowaniu. Oczywiście zarejestrować się może każdy i przedstawiać sytuację własnej jednostki, mają prawo. Każdy, kto przejrzy wątki jednostek biorących udział w ankiecie może ocenić wg własnego sumienia. Ja, subiektywnie, bardzo chciałabym by wygrały psy z Rachowa, bo tam jest dramat po prostu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Mam nadzieję. Na moim forum grzybowym zalogował się ktoś tylko po to, aby siać ferment...
link do forum
[URL]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=13092&postdays=0&postorder=asc&start=60[/URL][/QUOTE]
Nawet się domyślam kto. Wygląda mi na Molli, która nie tak dawno sama zgłosiła do dogomaniackiej ankiety schronisko w Przyborówku i Ruścu. I żeby wygrać natłukła z fałszywych kont głosy, ale zostało to wykryte i ostatecznie wygrała Pipi. Brak słów, po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Czoko, tak wysłałam prośby gdzie się dało.[/QUOTE]

Nie było "akcji literkowej" tzn. pisania po kolei wg alfabetu i lliter nicka do wszystkich aktywnych uczestników albo do mnie nikt nie napisał PW bo mnie pamięta i wie, że jestem aktywna na tym wątku !
Tą dziewczynę z forum grzybowego też mi się wydaje, że rozpoznaję...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Stan na KrakVecie 30.11.2011 godz. 11:00
Przytulisko w Rachowie Starym - 1227 głosów - 47%(w ciągu ostatniej doby przybył 132 głosy)
Stowarzyszenie Pomocy Królikom -1076 głosów - 41 %( przybyło 175 głosów)
Fundacja Zmieńmy Świat z Tarnowa - 134 głosy - 5 % ( przybyło 12 głosów)
Schronisko "Ciapek" z Hajnówki -101 głosów - 4 % ( przybył 1 głos)
Przytuliska Przyborówko/Rusiec -38 głosy - 1 %( przybył 1 głos)
Fundacja EMIR - 20 głosów -1% ( bez zmian)
Fundacja Azylu "Koci Świat" - 14 głosów - 1% (przybył 1 głos)
Głosowały łącznie 2610 osób (przybyło 322 ).

Zostało 13 godzin.
Prosimy o głosy dla psów z Rachowa![/QUOTE]

Piszę tu bo Miau ma jakąs awarię :mad:

W ciągu ostatniej godziny zagłosowało
na Rachów 9 osób
na SPK - 24 osoby.
Różnica 136 głosów.:shake:

[COLOR="red"][SIZE="4"]Głosujemy ![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:-(Niestety nie - już bardzo długo :-(

Napisałam przed chwila takie coś i u nas i u koleżanki: - tam jest więcej gości może ktokolwiek to zauważy.
Zaryzykowałam przypomnienie o nas na otwartym ale i zaprzyjaźnionym wątku !

.... cytuję własnego posta napisanego u Ciebie:
[quote name='Czoko'][COLOR=royalblue]Czy moglibyście nam pomóc w głosowaniu na Przytulisko Rachów Stary w konkursie KrakVet. - bezpośredni link jest w bannerku w moim podpisie!
Przedwczoraj mieli przewagę 300 głosów, wczoraj 150, godzinę temu 130 a teraz [COLOR=red]86[/COLOR]....

W wewnętrznej ankiecie dogo w tym miesiącu wybrało przytulisko Rachów Stary i znowu widzę to bardzo czarno... coraz częściej przegrywamy... [/COLOR]:placz::-(:-(:-(
Z góry bardzo dziękujemy ![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Na FB ludzie zgłaszają problemy! Moje metody nie zadziałały:placz: Czy mogłabyś tam zaglądnąć - może coś lepszego doradzisz?

FB też się zepsuło po dzisiejszych zmianach....

Kto umie udostępnić wydarzenie głosowania na FB tak, żeby było widoczne na stronie głównej.... moje metody mnie zawiodły... koleżanka odpowiedziała, że trzeba udostępnić link.- tak zrobiła i jej zadziało... Przetestowałam to i dalej nas nie widzę.... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, sporo głosów zostawiliśmy sobie na koniec- żeby nie przegrać na sam koniec czy nie przegrać kilkoma głosami. A "koniec" przecież już prawie jest, prawda? :)
A i trochę wzmogliśmy agitację po tym, jak pojawiło się przed nami widmo przegranej- te 300 głosów straty. Ja rozdawałam ulotki po moich sąsiadach i w lecznicy, nękałam dosłownie swój rok i znajomych, łaziłam po różnych forach :oops: A i zauważcie, że wcale nie popieramy oszukiwania i zmieniania IP co chwilę, byle tylko "natłuc" więcej głosów.

Edit: dowyjaśnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli mamy "powtórkę z rozrywki" sprzed dwóch miesięcy, też z ostatniego dnia głosowania. Polecam lekturę tej strony:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-kandydat-na-wrzesień-wybrany!-Głosujemy-na-Przytulisko-Znajdki-)/page9[/URL]

Ktoś bardzo nieładnie się bawi.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Czyli mamy "powtórkę z rozrywki" sprzed dwóch miesięcy, też z ostatniego dnia głosowania. Polecam lekturę tej strony:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-kandydat-na-wrzesień-wybrany!-Głosujemy-na-Przytulisko-Znajdki-)/page9[/URL]

Ktoś bardzo nieładnie się bawi.:shake:[/QUOTE]

Wtedy to były wręcz godziny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...