Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

[quote name='paros']Ze względu na psiaki znajdujące się w chwili obecnej w trudniejszej sytuacji niż znajdkowe,
Znajdki wycofują swoje zgłoszenie do Krakvetu na miesiąc marzec.[/QUOTE]
A ja mam zapewnienie z Vivy, że jeśli Korabiewice wygrają - odpalą Znajdkom działkę :) Taki przykład klasy nie zdarza się często!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofia.Sasza']A ja mam zapewnienie z Vivy, że jeśli Korabiewice wygrają - odpalą Znajdkom działkę :) Taki przykład klasy nie zdarza się często![/QUOTE]
No jestem pod wrażeniem :lol: To jest możliwe między ludźmi ale na dogo to rzadkość.
Czy dla dobra zwierzaków nie mogło by być tyle zrozumienia między Dogomaniakami zawsze.:lol:
Viwa i Znajdki jesteście przykładem i może pierwszą oznaką wiosny która na dogo może zakwitnąć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']No jestem pod wrażeniem :lol: To jest możliwe między ludźmi ale na dogo to rzadkość.
Czy dla dobra zwierzaków nie mogło by być tyle zrozumienia między Dogomaniakami zawsze.:lol:
Viwa i Znajdki jesteście przykładem i może pierwszą oznaką wiosny która na dogo może zakwitnąć:loveu:[/QUOTE]
No jak przeczytałam wpis paros, to mi dosłownie łzy w oczach stanęły... Jeszcze po tych jatkach z ostatnich miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']No jestem pod wrażeniem :lol: To jest możliwe między ludźmi ale na dogo to rzadkość.
Czy dla dobra zwierzaków nie mogło by być tyle zrozumienia między Dogomaniakami zawsze.:lol:
Viwa i Znajdki jesteście przykładem i może pierwszą oznaką wiosny która na dogo może zakwitnąć:loveu:[/QUOTE]

na dogo to rzadkość, ale dlatego, ze jakies 70% konfliktów nakręca się samo z bezsensownych powodów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']na dogo to rzadkość, ale dlatego, ze jakies 70% konfliktów nakręca się samo z bezsensownych powodów.[/QUOTE]
to fakt niestety, ale dochodzą do tego emocje, wieczne braki pieniędzy na ratowanie zwierząt i to dodatkowo nie sprzyja dobrej atmosferze, tutaj akurat trafiło na dwa podmioty, którym zależy na zwierzętach ogólnie, nie ważne czy "moje" czy "twoje"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']to fakt niestety, ale dochodzą do tego emocje, wieczne braki pieniędzy na ratowanie zwierząt i to dodatkowo nie sprzyja dobrej atmosferze, tutaj akurat trafiło na dwa podmioty, którym zależy na zwierzętach ogólnie, nie ważne czy "moje" czy "twoje"...[/QUOTE]
Tak pewnie masz rację:lol:
A że jak to mówią "każdy sądzi swoją miarkę" właśnie mi uświadomiłaś że niektórzy nawet tu dzielą zwierzęta na "nasze" i "cudze".Ja nigdy tak nie myślałem i szczeże mówiąc żadnej istoty żyjącej nie uważam za "własność" jakiegokolwiek człowieka.

Pewnie będę banalny ale co do Vivy i Znajdek powtórzę "chwilo trwaj" bo zwierzętom to tylko na dobre wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Miauowa ankieta zakończona - wygrała Prakseda, karmicielka i opiekunka kotów z Warszawy, skromna, dzielna i niesamowita Osoba :) Gratulujemy Praksedzie i bardzo prosimy o głosy!

3 pozycja to właśnie Ona:
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15189[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Lemoniada']Prakseda wygrała!:multi: Cudowne są głosowania ostatnio :)

Tymczasem nastał miesiąc dogomanii, proszę o maksymalnie 10 kandydatur do wtorku 8 maja :)[/QUOTE]

lemoniada
może poprosić moda, żeby na ciebie przepisał wątek ? chodzi mi o comiesięczną zmianę tytułu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Prakseda wygrała!:multi: Cudowne są głosowania ostatnio :)

Tymczasem nastał miesiąc dogomanii, proszę o maksymalnie 10 kandydatur do wtorku 8 maja :)[/QUOTE]

Coraz mniej ludzi bierze udział. Przykładem ostatnie dwa miesiące. W poprzednich miesiącach wynik końcowy był zawsze powyżej 1000 głosujących. A przez 2 ostatnie miech marzm - Korabiewice 178 głosów - zakładając że każda z siedemdziesięciu kilku osób z ankiety dogo ma brata, siostrę, męża, kochanka etc etc - których to można poprosić o głosik, wynika przewidywalny. No i co oczywiste pozostali to głównie "Znajdkowcy" w końcu umowa była szczytna. Dla nich taki gest to też dużo i napewno taki datek wzmocnił ich trochę. Trochę bo wiadomo potrzeb dużo - jak u innych.

A ludziska może mają dość po prostu słów rzucanych na wiatr - jakie to zwierzaki wszystkie równe. Bo tak nie jest, poza chlubnymi wyjątkami. Wymieniać nie będę, co prawda zapewne zdziwilibyście się "moimi typami". Stąd i efekt kolejnego głosowania nie przekroczył 200. Jasne ważne, że tak czy siak zwierzaki wygrały i karmę dostały. Ale warto chyba spojrzeć na statystyki - bo za pół roku nie będzie komu głosować. No nie sorry sa jeszcze węże, jaszczurki, myszki, szczurki, fretki.... A psy i koty których bezdomnośc jest największa i najbardziej widoczna.... cóż :(

Prakseda gratuluję, też tam byłam i głosem rzuciłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']lemoniada
może poprosić moda, żeby na ciebie przepisał wątek ? chodzi mi o comiesięczną zmianę tytułu ?[/QUOTE]

[B]Miał być założony nowy wątek dotyczący comiesięcznych głosowań[/B] a tutaj tytuł o rozszerzaniu koalicji już miał pozostać ten sam.... i faktycznie najlepiej gdyby go założyła Lemoniada.... w tym, który założyłam w ubiegłym miesiącu przez cały czas głosowania nikt nie napisał nawet jednego posta !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi tylko o zmianę tytułu mogę się podjąć, z zagrzewaniem do walki i wklejaniem statystyk z głosowania będzie już ciężko.

Czoko, ja nie do końca wtedy zrozumiałam - wątek, który założyłaś, miał służyć wyłącznie kwietniowemu głosowaniu, czy miał to być już nowy, krakvetowy? Może tam się przenieśmy?

Swoją drogą nie widzę tu tłumów chętnych do dyskusji nad rozszerzeniem koalicji, ba, nawet zgłoszeń na razie nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Jeśli chodzi tylko o zmianę tytułu mogę się podjąć, z zagrzewaniem do walki i wklejaniem statystyk z głosowania będzie już ciężko.

Czoko, ja nie do końca wtedy zrozumiałam - wątek, który założyłaś, miał służyć wyłącznie kwietniowemu głosowaniu, czy miał to być już nowy, krakvetowy? Może tam się przenieśmy?

Swoją drogą nie widzę tu tłumów chętnych do dyskusji nad rozszerzeniem koalicji, ba, nawet zgłoszeń na razie nie ma :([/QUOTE]

Też nie umiem opracowywać statystyk, zagrzewać do walki nawet nie próbuję!
Oczywiście możemy przenieść się do wątka kwietniowego, który założyłam ale teraz na forum będę bywała jeszcze rzadziej niż do tej pory.
Zrób jak uważasz.

Często nie mam dostępu do internetu zwłaszcza gdy będę wyjeżdżała a wtedy nawet tytułu wątka nie będę mogła zmienić.

Tak, chętnych do dyskusji nie było nawet wtedy gdy jeszcze trwała, konkretnych propozycji do utworzenia ankiety też już nie było....konkursem też jest zainteresowanych coraz mniej osób...

Teraz czekałam na ogłoszenie oficjalnych wyników głosowania!

Mam inny najważniejszy powód do ograniczenia bywania gdziekolwiek - w tym tygodniu straciłam i pożegnałam Swojego Maleńkiego Przyjaciela więc zabrakło nawet tej motywacji
Nawet do koleżanek z tego forum i innych, na których też jestem na własnym wątku, tym w podpisie napisałam tylko jedno zdanie a właściwie podałam link do naszego wątka na miau bo nie jestem w stanie cokolwiek pisać...:placz::placz::placz:

[SIZE=5]Dziś zostały ogłoszone wyniki oficjalne z KrakVetu[/SIZE]
[quote name='Marek']W konkursie kwietniowym zwyciezyl Karmiciel ''Praksede". Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz wygranych kwotę 9266. Sklep Krakvet przeznacza 1000 zł jako pomoc dla wygranej - łącznie karmicielka otrzyma pomoc o wartości [b]10 266[/b]. Gratulujemy!

W dniu dziesiejszym skontaktujemy się ze zwyciezca w celu poinformowania o wygranej, a za chwilę rozpocznie się konkurs majowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
[url]http://www.krakvet.pl[/url] - najtańszy sklep zoologiczny
[/QUOTE]

[SIZE=5]Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na Praksedę!
Gratuluję - smacznego koteczki![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Też nie umiem opracowywać statystyk, zagrzewać do walki nawet nie próbuję!
Oczywiście możemy przenieść się do wątka kwietniowego, który założyłam ale teraz na forum będę bywała jeszcze rzadziej niż do tej pory.
Zrób jak uważasz.
[/QUOTE]
To ja to widzę tak - poproszę, by przepisano na mnie wątek, który poprzednio założyłaś i przeniesiemy się tam.

Od dogo zrób sobie przerwę, masz rację, współczuję Ci bardzo śmierci Przyjaciela, brak słów... :(

Link to comment
Share on other sites

Drodzy dogomaniacy, przenosimy się do tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225806-Krakvet-kwiecie%C5%84-wygra%C5%82a-PRAKSEDA-gratulujemy!-Teraz-zg%C5%82aszamy-kandydat%C3%B3w-na-maj!?p=19055409#post19055409[/url]
Pierwsze posty postaram się uzupełnić jak najszybciej.

Ten zostanie otwarty na potrzeby pytania zawartego w tytule - jakoś wątpię w ten tłum chętnych do dyskusji, ale kto wie ;)

I przypominam o zgłaszaniu kandydatów na maj! Proszę to czynić w nowym wątku do wtorku 8 maja. Pierwsze zgłoszenie już mamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]PROSIMY zagłosuj w ankiecie KRAKVET na BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE [COLOR=#ff0000]- GŁOSY ODDAJEMY DO 31 LIPCA[/COLOR][/B]

Psie i kocie mordki z SZYDŁOWCA czekały na chwilę od ponad roku ..
wreszcie w tym miesiącu udało się - BEZDOMNAKI SZYDŁOWIECKIE zostały wspólnym kandydatem dogo i miau do wygranej w POSTACI KARMY na forum KRAKVET ..

[B]PROSIMY O KAŻDY GŁOS – [/B]
Mamy pod opieką nie tylko psy pod naszą bezpośrednią opieką ale też ROZDAJEMY karmę dla psów z Punktu przetrzymań.
Poza tym idzie zima – wtedy na ulicach rozdajemy niezliczone ilości karmy.

[B]bezpośredni link do ankiety[/B] - [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL]
[B]Link do naszego wątku i jednocześnie do instrukcji głosowania w Krakvecie i naszej historii w pigułce :[/B] - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Bezdomniaki-szyd%C5%82owieckie-BARDZO-PROSZ%C4%84-O-G%C5%81OSY-NA-KRAKVET-DO-31-LIPCA?p=14327787#post14327787"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post14327787[/URL]
/post 1 naszego wątku – link przekieruje na ten post /

[SIZE=4][B][COLOR=#ff8c00]wydarzenie na fb - [/COLOR][URL="http://www.facebook.com/events/234900963298302/235366039918461/?notif_t=plan_mall_activity"][COLOR=#ff8c00]http://www.facebook.com/events/23490..._mall_activity[/COLOR][/URL]


[COLOR=#ff0000]mamy mocnego kontrkandydata ..

prosze o głosy ...

nasza przewaga maleje z godziny na godzinę .. [/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...