Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

[quote name='T-T-A']
Głos swój oddałam na SPK i choć chcę, aby wygrało, to i przegrana mnie nie zmartwi, bo [B]los każdego zwierzęcia jest tak samo ważny.
Bardziej martwi mnie wybiórcze miłowanie zwierząt[/B], pochopne wyciąganie wniosków i stosowanie szantażu psychicznego.[/QUOTE]
A ja podpiszę się pod tym. Z całego serca życzę psom z Rachowa wygranej, ale nie zgadzam się na traktowanie królików jako zwierząt gorszej kategorii. I w ogóle nie zgadzam się na podział: zwierzęta do kochania i do jedzenia, zwierzęta na kanapę, na futro i na eksperymenty. Szanujmy siebie nawzajem i szanujmy swoich podopiecznych, kim oni by nie byli. Zwłaszcza tu, na forum miłośników zwierząt, takie pogardliwe słowa bolą jeszcze bardziej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę każdego kto jeszcze nie zagłosował, niech to zrobi i pomoże nam wygrać! [URL="http://www.krakvet.pl/forum"]www.krakvet.pl/forum[/URL] ------> POMOC DLA SCHRONISK -------> Głosowanie na schronisko listopad 2011!!
Wydarzenie [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=160594470705609[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Dziękujemy grzybiarzom! Króliki gonią... Jak ktoś ma jeszcze gdzie poprosić o głosy, proście. Ta przewaga jest minimalna, we wrześniu było podobnie, a i tak nas w ostatnich godzinach przegonili.[/QUOTE]

Zaraz zacytuję grzybniętym Twoją wypowiedź

Link to comment
Share on other sites

o matko, znów awantura o ine gatunki?

ale jaja, ludzie, ludzie, a gdzie wasz christmas spirit! juz nawet w sklepach jest, więc tym bardziej my powinniśmy się zebrać w sobie, zacisnąć czasem nawet zęby i starać się zachować klasę, nawet w sporze :p.


ja byłam od początku za koalicja gryzoniową, byłabym i za króliczą, ale nie wyszło.
nie wiem, bo nie doczytałam, dlaczego nagle wyskoczyły króliki i dlaczego spotkaly się ze sprzeciwem, ale tak czy siak zamierzam głosować zgodnie z dyscypliną partyjną.
co nie zmienia faktu, że pomoc dla opiekunów innych bezdomnych gatunków to nie tylko miły gest, nie tylko wręcz "obowiązek" wolontariuszy, szczycących się wyższym od przeciętnego poziomem empatii, ale nawet już utylitarnie patrząc- zyskujecie przecież wdzięcznego sprzymierzeńca ;-).


a z innej beczki - zaczyna mnie denerwować wszechobecne, nagminnie wykorzystywane wyrażenie "znów to dogo", albo "ci wariaci psiarze". nie podoba się coś, to lecimy po wszystkich? ech... zastopujcie.

owszem, bywa, ze się kłócimy. z sensem i bez sensu.
no i co?

Link to comment
Share on other sites

Czy pisaliście tutaj na forum na PW do aktywnych członków forum prośbę o oddanie na Was głosu?

Czy prosiliście o to na różnych zaprzyjaźnionych forum - ja na "swoich" już prosiłam!

Zmniejsza się nasza przewaga. Wczoraj było 300 a dziś jest 150 !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Czy pisaliście tutaj na forum na PW do aktywnych członków forum prośbę o oddanie na Was głosu?

Czy prosiliście o to na różnych zaprzyjaźnionych forum - ja na "swoich" już prosiłam!

Zmniejsza się nasza przewaga. Wczoraj było 300 a dziś jest 150 ![/QUOTE]

Wiem Rozi, widziałam, nawet tego nie komentuje...

Czoko, tak wysłałam prośby gdzie się dało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie wiem jak to będzie. Podobno na Królikach ktoś wpadł na pomysł, że pozakłada ileś kont dla swoich "andrzejkowych gości" i będzie za pomocą proxy (?) zmieniać IP i oddawać głosy...[/QUOTE]

Oby Krakvet stanął na wysokości zadania i zechciał przesiać nieuczciwe głosy (po obu stronach naturalnie)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Oby Krakvet stanął na wysokości zadania i zechciał przesiać nieuczciwe głosy (po obu stronach naturalnie)...[/QUOTE]
Mam nadzieję. Na moim forum grzybowym zalogował się ktoś tylko po to, aby siać ferment...
link do forum
[URL]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=13092&postdays=0&postorder=asc&start=60[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...