Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Osz ty niedobra, tak całą rodzinę w niewiedzy trzymać :evil_lol:
Mi też się nie śpieszy o do ciąży, jakbym miała mieć dziecko to tak w wieku 26-30 lat wcześniej nie chcę :eviltong: Chociaż, że do tego wieku mam jeszcze 8 lat to przeraża mnie to wszystko :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Nawet nie wiesz kiedy zapragniesz zostać mamą ;) Teraz może nie, ale za pół roku albo rok może się dużo zmienić :)
[/QUOTE]
mój instynkt macierzyński milczy i nie ma zamiaru się obudzić :D
jak ja nawet dzieckiem nie chce się zająć bo mnie odpycha, więc wizja roku to nie dla mnie :)
i ja jak już dzieci to jestem na etapie, że tylko psie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']mój instynkt macierzyński milczy i nie ma zamiaru się obudzić :D
jak ja nawet dzieckiem nie chce się zająć bo mnie odpycha, więc wizja roku to nie dla mnie :)
i ja jak już dzieci to jestem na etapie, że tylko psie :)[/QUOTE]
ja mam tak do tej pory :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Osz ty niedobra, tak całą rodzinę w niewiedzy trzymać :evil_lol:
Mi też się nie śpieszy o do ciąży, jakbym miała mieć dziecko to tak w wieku 26-30 lat wcześniej nie chcę :eviltong: Chociaż, że do tego wieku mam jeszcze 8 lat to przeraża mnie to wszystko :oops:[/QUOTE]

Ale ja wiem jak moja rodzina czeka aż będę w ciąży, dlatego to będzie dla nich najpiękniejszy prezent pod choinkę :)
No i ja jestem w wieku jaki napisałaś ;) Jak dzidziuś się urodzi, będę miała 30 lat :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem dumna z Tory :p Dziś na porannym spacerku, wracałyśmy z pól i dochodząc już do osiedla z domkami stwierdziłam, że nie zapinam Tory na smycz (zawsze w tym samym miejscu ja zapinałam) i że kilkadziesiąt metrów dalej skręce w inną polną drogę i jeszcze troszkę pospacerujemy ;) No i Tora przespacerowała ten odcinek ładnie przy mojej nodze, choć nawet nie było komendy "noga". Jak ta moja sucz mądra :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']no to to jest nieuleczalne :D
rodzice będą zawiedzeni, bo jeszcze wierzą, że to mi przejdzie kiedyś :D[/QUOTE]

Przejdzie Ci, przejdzie ;) Ja w to wierzę :)

[quote name='kalyna']ahh Tora jak na ONka to baaaaardzo inteligentny pies :loveu:[/QUOTE]

Nie ma innej opcji ;)

Link to comment
Share on other sites

Więc zacznę od tego, że kupiłam wczoraj małe białe paputki niemowlęce :loveu: (Agnieszka, chyba porozumiewamy się telepatycznie :D) Zapakowałam w ładne pudełeczko i schowałam tak żeby nie znalazł :) Dziś po pracy wręczyłam mu pudełeczko. Otworzył i tekst:
-Co to?
-Dziecięce paputki.
-Dla mnie? :crazyeye: Po co? (nie domyślił się, chyba taka informacja miała problem, żeby dotrzeć do mózgu)
-Tak. Jestem w ciąży.
-Skąd wiesz?
:D:D:D
To tak po krótce. Reszty Wam nie napiszę :eviltong: Teraz poszedł już spać, bo rano wstaje do pracy. Mam nadzieję, że ta informacja pozwoli mu spokojnie spać :p

Link to comment
Share on other sites

no tak, przyzwyczaj sie do tego, ze jak bedziesz potrzebować chłopa on zawsze bedzie spał....
I jakoś dziwnie nie słyszą w nocy, że dziecko placze (aj, nie słyszalem, a płakało????)
że jak sie dzieci wpakuja jak juz podrosną do Waszego łózka, to też nie zauważy, tzn zauważy i sie wyniesie sam z lózka na inne, ale się nie domyśli, ze moze by dzieci przenieść na ich lózko i zrobic Ci więcej miejsca, tylko sam sie ewakuuje.
no, ale teraz ciesz się! :) Bo jest czym :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...