Jump to content
Dogomania

mychaaaaa

Members
 • Posts

  2347
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Converted

 • Location
  Białystok
 • Interests
  psy, wystawy, życie i twórczość Marilyn Monroe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mychaaaaa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. [COLOR=#000000]Pilnie poszukiwany transport na 2 x CACIB Alba Iulia (Rumunia) 16-17 sierpień 2014 dla osoby z małym psem w transporterze.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dorzuca się do kosztów podróży.[/COLOR] [COLOR=#000000]Jeśli ktoś zna kogoś, kto wybiera się do Alby, bardzo proszę o namiary![/COLOR]
 2. Pilnie poszukiwany transport na 2 x CACIB Alba Iulia (Rumunia) 16-17 sierpień 2014 dla osoby z małym psem w transporterze. Dorzuca się do kosztów podróży. Jeśli ktoś zna kogoś, kto wybiera się do Alby, bardzo proszę o namiary!
 3. Moze ktoś złapał samoyedy w obiektyw?? :razz:
 4. Nasz pies w młodzieży pokazał się lepiej od konkurencji, był w pełnym włosie w przeciwieństwie do konkurenta i dostał bardzo ładny opis... ale przegrał, bo... miał za słabo zaznaczony kłąb - uzasadnienie werdyktu :evil_lol: zabawniejszego uzasadnienia nigdy nie dostaliśmy ;) Psy dotykała, w zębach specjalnie nie dłubała.
 5. Czy komuś wpadły w obiektyw samoyedy? w szczególności młodsze szczenię :)
 6. I tak jest co roku. Dziwnym trafem w ostatniej chwili sędziowie dzwonią, a Bydgoszcz bierze polskich sędziów :shake:
 7. To też prawda. Nie wiem czy opracowali taką taktykę, ale co roku jest to samo - podają sędziego zagranicznego i w dniu wystawy zmieniają na polskiego. Ciekawe, czy ci zagraniczni sędziowie na liście w ogóle wiedzą, że są zaproszeni, bo może to taki chwyt na ściągnięcie większej ilości wystawców?
 8. [quote name='gryf80']spoko dziewczyny,przerost formy nad trescia te pani,widocznie chciały pokazac że one sa najważniejsze.no i od kiedy sprawdza sie psa po imieniu a nie po chipie czy tatuażu,jakies niedouczone czy co?....współczuje.[/QUOTE] No własnie, jak pies po imieniu nie reagował, zaczęła u 10-letniej suki w mega owłosionymi uszami szukać tatuażu w uchu, niemal gotowa ucho ogolić i męczyła weterankę do czasu, aż udało się tatuaż odczytać. Z tym wychodzeniem z psami na sikanie każdy miał problem, bo panie potrafiły rzucić wszystko i gonić wystawcę przez cały korytarz, że nie ma prawa wejść na wystawę, bo nie zabrał z sobą numerka :shake: skąd takich oszołomów wzięli, nie mam pojęcia... ale tylko Bydgoszcz takie personalia zatrudnia...
 9. Organizacja totalnie do bani. Utrudnianie życia wystawcom do granic możliwości. Latanie po numerki między halami, panie na wejściu kontrolujące jakieś psychiczne - nie wiem, kto je tam posadził, ale takich chamskich babsztyli w życiu nie widziałam. Histeryczki, paranoiczki i chamidła - inaczej tych bab określić się nie da. Problemy robiły dosłownie ze wszystkiego, w dodatku zachowywały się idiotki, np. dziwiąc się, że pies nie reaguje na rodowodowe imię - bo tak sprawdzały czy dany pies to ten wskazany - dziwne, że pies ma imię domowe, prawda? Po prostu ręce opadają, jak takie problematyczne dziwolągi spotyka się już na starcie... do tego chamskie odzywki "nikt pani nie każe jeździć na wystawy"... to za czyje pieniądze siedzi doopą na taborecie???????? Jeżdżę na wystawy po Europie, a z takim czymś w życiu się nie spotkałam. Brawo Bydgoszcz!! MA-SA-KRA. Jeśli tak wyglądają wystawy w Bydgoszczy, to była moja pierwsza i ostatnia wystawa u nich. Gratuluję kompetentnych ludzi, którzy z niczego potrafią zrobić problem i histerię.
 10. Witam, otrzymałam informację o tym, że moja suczka może znajdować się w schronisku w Radysach. Została skradziona nam w święta z podwórka, szukamy jej od dwóch tygodni. Nie mogę dodzwonić się do schroniska, czy ktoś związany ze schroniskiem mógłby to sprawdzić? Suczka jest łysa, jedynie z owłosieniem na głowie, łapach i ogonie. Ma 4 lata. Jest zachipowana i wysterylizowana. Bardzo proszę o pomoc! [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/942192_3775721808507_842669359_n.jpg[/IMG]
 11. Nic nie wiadomo póki co. Kilka osób widziało grzywacza na Zielonych Wzgórzach. Jeździmy tam 2-3 razy dziennie, szukamy, ale do tej pory na Lailę nie trafiliśmy. Poszukiwania nadal trwają.
 12. Dzisiaj dostałam telefon, że podobny grzywacz był widziany na Zielonych Wzgórzach. Okolica przeczesana, ale Laili nie znaleźliśmy. Ta sama osoba będzie obserwować okolicę, czy znów grzyw się nie pojawi, bo ogłoszenie o zaginięciu zauważyła dopiero po powrocie ze spaceru.
×
×
 • Create New...