Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='*Monia*']A da się nie tyć w ciąży? Ja zapieprzałam piechotą codziennie po kilka kilometrów, mało co siedziałam poza pracą a i tak 15 kilo mnie przybyło.

Magda nie stresuj się, będzie dobrze :glaszcze:[/QUOTE]

Ja też robiłam kilka km dziennie, bo spacerów Tora miała od groma ;) Siedziałam na chorobowym i ciągle gdzieś z nią łaziłam :D
I przytyłam 10kg. Zresztą, przecież dziecko rośnie, macica się powiększa, łożysko, wody płodowe...To wszystko waży i z miesiąca na miesiąc, coraz więcej :)

Raz myślę, że jest ok. A za kilka sekund, że nie :roll:
Chyba dopiero po telefonie mi minie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']A da się nie tyć w ciąży? Ja zapieprzałam piechotą codziennie po kilka kilometrów, mało co siedziałam poza pracą a i tak 15 kilo mi przybyło.

[/QUOTE]

Jego zdaniem chyba tak , ostatnio jak zobaczył że od początku ciąży przytyłam 3 kg to mnie opierdzielił i mam w karcie ciąży napisane drukowanymi literami z wielkim wykrzyknikiem "NIE TYĆ!" a ja na prawde duzo nie jem i na rowerze zapitalam , to co by było jak bym nic sie nie ruszła i jadła cały czas :evil_lol:

Magda , na pewno będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']niemożliwe! magdy na dogo cały dzień nie było:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE]

Byłam rano :eviltong:



Miałam miał zamieszanie dziś w domu ;)
Wczoraj popołudniu dostaliśmy info, że jest do zabrania za darmo kostka brukowa, jakieś 250m2. A że to co my chcemy wybrukować, to jakieś 210-220m2 to chcieliśmy to zabrać. Warunek był taki, że do następnego piątku, ta kostka musi być zabrana, bo jak nie, to przyjedzie kontener i wszystko wywiozą na śmietnisko.
A że Bogdan w następnym tygodniu ma popołudniówkę, to trzeba było się za to wziąć dziś :roll: Więc wczoraj wieczorem była szybka zbiórka ludzi na dziś. Uzbieraliśmy 9 chłopaków i jeździli od 9 do 19 i zwozili mi kostkę brukową. No i musiałam chłopaków obsłużyć jak byli pod domem: nakarmić, napoić, dostarczyć browara itp. ;)
No a w między czasie oczywiście ogarnąć dom i Theosia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']No to sie nabiegałaś , ale też bym biegała za taką cenę ;)[/QUOTE]

Szkoda było przegapić taką okazję ;)
Tym bardziej, że znaleźć gdzieś taką ilość jednakowej kostki do oddania/odsprzedania jest ciężko :roll:

[quote name='marta1624']To ciekawie miałaś :D Ale przynajmniej masz kostkę :D[/QUOTE]

No mam ;)
Boję się tylko tego jak będziemy ją kłaść, bo to będzie dopiero kupa roboty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Szkoda było przegapić taką okazję ;)
Tym bardziej, że znaleźć gdzieś taką ilość jednakowej kostki do oddania/odsprzedania jest ciężko :roll:

[/QUOTE]

Pewnie że szkoda , sama bym targała , nawet w rękach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Przyjadę ci pomóc położyć, mam wprawę :D[/QUOTE]

To kiedy możesz być? :cool3:

[quote name='dOgLoV']Pewnie że szkoda , sama bym targała , nawet w rękach :evil_lol:[/QUOTE]

W Twoim stanie, to nie wskazane :mad:
Chociaż ja w ciąży drzewo nosiłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...