Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Po ćwiartki z kurczaka ;) W prooooomocji ;)


[SIZE=1]A tak nieśmiało jeszcze spytam- dajesz całe jajka nie?[/SIZE][/QUOTE]

Tak, całe ;)
Skopiuję Ci posta z innego forum, ale kobitka jest też na dogo:[I]
Druga sprawa - awidyna. Jest to antywitamina biotyny znajdująca się w surowym białku. Awidyna czyni cenną biotynę nieprzyswajalną. Jedna cząsteczka awidyny wiąże cztery cząsteczki biotyny - nie mniej i nie więcej. Stwierdzono to oczywiście w warunkach laboratoryjnych i - jak to często bywa - znów teoria swoją drogą, a praktyka swoją. Okazuje się, że podobno w żółtku znajduje się na tyle dużo biotyny, że nawet gdy ta awidyna powiąże co ma do powiązania, to i tak zostanie jej dość. O ile wiem (szukałam informacji na ten temat jakiś rok temu) u ludzi nie zanotowano niedoborów biotyny po spożyciu surowych jajek - jedynie w skrajnych przypadkach jakichś "pakerów", którzy codziennie najadali się surowym białkiem - samym białkiem. Poza tym nie samym jajkiem pies żyje - lepszym od niego źródłem biotyny jest wątróbka (z którą nie należy przesadzać z zupełnie innych powodów). Ale jak ktoś ma wątpliwości, albo zależy mu na dużych dawkach biotyny, to oczywiście lepiej podawać samo żółtko lub jaja na miękko - temperatura unieczynnia awidynę.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a jutro pracujesz czy nadal masz wolne?[/QUOTE]

W tej firmie co byłam jeden dzień mam wolne :roll:
Ale czekam na telefon z Bogdana firmy ;)

[quote name='dOgLoV']moge ?
[/QUOTE]

Karmi możesz :)

[quote name='marta1624']Magda minęłaś post ;)[/QUOTE]

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Pokażę Wam na szybko, jak wczoraj chłopaki pracowały :)
Tylko 2 zdjęcia, bo są jeszcze filmiki, ale cenzura :diabloti:

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/zdjecia/telefon/IMG-20140706-WA0014_zps817abb2c.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/zdjecia/telefon/IMG-20140706-WA0016_zpsd10b968a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale zgrana ekipa :evil_lol:

fajnie jak tak ma sie taka pomoc ;)

myslalam ze piwa to nie powinnam w ogóle ;)

[quote name='Pani Profesor']jest jeszcze Radler 0% :evil_lol:[/QUOTE]

kiedys sie na niego czaiłam , dzisiaj nawet o nim myslalam ale odpycha mnie sam fakt ze to alkohol :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ale zgrana ekipa :evil_lol:

fajnie jak tak ma sie taka pomoc ;)

myslalam ze piwa to nie powinnam w ogóle ;)



kiedys sie na niego czaiłam , dzisiaj nawet o nim myslalam ale odpycha mnie sam fakt ze to alkohol :evil_lol:[/QUOTE]

Ekipa załatwiona taka duża, tylko dzięki koledze :)
Bo to on ściągnął swoich 3 kolegów, którzy nas nigdy na oczy nie widzieli :evil_lol: I zgodzili się pomóc za obiad i piwko do niego :oops:
I jeszcze dziś jeden z nich mnie opierdzielił, że rano po niego nie zadzwoniliśmy i pojechaliśmy sami z Bodkiem wozić :oops:
Oni byli chętni też dziś jeździć :crazyeye:
Reszta ekipy była "nasza", ale to starzy znajomi, więc bez wahania zgodzili się pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ekipa załatwiona taka duża, tylko dzięki koledze :)
Bo to on ściągnął swoich 3 kolegów, którzy nas nigdy na oczy nie widzieli :evil_lol: I zgodzili się pomóc za obiad i piwko do niego :oops:
I jeszcze dziś jeden z nich mnie opierdzielił, że rano po niego nie zadzwoniliśmy i pojechaliśmy sami z Bodkiem wozić :oops:
Oni byli chętni też dziś jeździć :crazyeye:
Reszta ekipy była "nasza", ale to starzy znajomi, więc bez wahania zgodzili się pomóc :)[/QUOTE]

zasmakował im Twój obiadek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...