Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Haj wszystkim :)

[quote name='dOgLoV'][IMG]http://img1.glitery.pl/dev1/0/008/533/0008533087.gif[/IMG][/QUOTE]


Aguś, jakie śliczne :loveu:

[quote name='3 x']jesu
ja tylko jak przeczytałam to mi się tak okropniaście odechciało
że nie wiem co ty musisz czuć jak musisz tam iść
szczere wyrazy współczucia

:evil_lol:[/QUOTE]

No i było czego mi współczuć ;)

A teraz relacja.
Praca jak praca. Trafiłam na pikowanie ubrań. Wszystko spoko, tylko gdzie logika?
Kobiety pikują, a faceci stoją i kleją sobie naklejki na ubrania :roll:
No ale ok ;) Nie od dziś wiadomo, że kobiety są bardziej dokładne i robią mniej błędów, więc do pikowania są lepsze :)
Ale już logiki ułożenia towaru nie potrafię zrozumieć :shake:
Ciężkie kartony z butami na samej górze (ponad 2m wysokości), a leciutkie koszulki/czapki/spodenki na dolnych regałach :roll:
Nie pytajcie mnie ile razy miałam ochotę spuścić te buty w kiblu, jak musiałam się po nie wspinać :evil_lol:
Ogólnie, to sama praca spoko. Pomimo tego, że się człowiek nachodzi, naściąga tych cholernych butów itp. :roll:
Nogi mnie tak napierdzielają, że myślałam, że nie zasną jak się położyłam do łóżka :shake:
Ponad 2 lata moje stopy były "wolne" od butów z blachami, a teraz znowu je musiałam założyć. Jak moje nogi to zniosą :placz:

A teraz mniej przyjemna kwestia tej pracy, a raczej zakładu.
O godz. 18 ludzie pytają mnie czy idę jutro do pracy? Ja zdziwiona, bo nie widziałam powodu dla którego miałabym nie iść ;)
No ale jednak dziś do pracy nie idą :shake::(
Firma wysyła do każdego pracownika, po godz. 18, sms'a albo email z planem pracy na kolejny dzień :mdleje:
Ja nie dostałam ani sms'a ani email, więc dziś mam wolne :mad:
Co za popierdzielona firma :angryy: Powinnam napisać inaczej, ale za dużo dzieci czyta tę galerię ;)
Kuźwa, nie szukałam pracy na 1-2 dni w tygodniu, nie wiadomo w jakich godzinach, kiedy i czy w ogóle pójdę do roboty :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Buty z blachami, to buty ochronne, z blachą na palcach. Chroni ona stopę przed uszkodzeniem jak np. spadnie Ci paleta na nogę albo wózek widłowy Ci po stopie przejedzie :roll:
Kojarzysz buty glany? One też mają blachę, tam gdzie palce, tylko w nich ta blacha raczej nie jest tak wytrzymała jak w butach ochronnych ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak fajnie zapowiadała się ta firma, a tu takie zongi..
Obyś znalazła szybko pracę gdzieś indziej, bo coś mi się wydaje, ze długo tak nie podołasz...


a co do butów ochronnych to ja takie noszę zimą, do psów, rewelacja :loveu: choć latem sobie tego nie wyobrażam :shake:

Link to comment
Share on other sites

stare dobre klasyczne martensy są w wersji z blachą i bez
ja osobiscie zawsze wolałam te z blachą :evil_lol:

zdarza mi sie chadzać w nich i latem i luzik :)

chyba bym *******ła ;) jakby sie miala o godz 18 dowiadywac czy kolejnego dni aide do pracy czy nie :flaming:

wracajcie do ojczyzny :]

Link to comment
Share on other sites

ja z własnej woli nosiłam buty z blachami przez parę lat :evil_lol: no ale do pracy to faktycznie może być dyskomfort.

kurde, lipa straszna taka praca "na akord" i jeszcze o 18 dają znać... nic nie zaplanujesz, makabra :shake:
a co z tą drugą, u Bogdana w firmie? idziesz tam próbować? może będą lepsze warunki niż taka "dorywcza" cholera wie o której i kiedy...
moja mama teraz pracowała przez ostatnie kilka lat w UK (wraca za kilka dni na stałe :cool3:) i też miała co jakiś czas tak, że "napiszą wieczorem" czy przychodzić, czy nie.
nieraz napisali o 22 (mama musi wstać przed 5 żeby tam dotrzeć, nie ma auta w UK) i weź tu człowieku jeszcze pośpij, wyszykuj się, uprasuj :roll: tragedia.

najlepsza praca,to praca z domu wg. mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
wracajcie do ojczyzny :][/QUOTE]

Powrót do PL=mieszkanie z teściami :roll: Tak więc podziękuję ;)

[quote name='Pani Profesor']a co z tą drugą, u Bogdana w firmie? idziesz tam próbować? może będą lepsze warunki niż taka "dorywcza" cholera wie o której i kiedy... [/QUOTE]

[quote name='marta1624']Ehh to masz przeboje z tą firmą :roll: Może załapiesz się tam gdzie Bogdan, to będzie pewnie lepiej ;)[/QUOTE]

A więc, jutro o 10:45 mam rozmowę w Bogdana firmie ;)
I jutro popołudniu będę wiedziała czy w poniedziałek zaczynam pracę ;)
Wiedzą, że zależy mi na godzinach, a tam mają godzin nadmiar, bo robią nadgodziny ;)
Wiedzą też, że jedyne czego od nich oczekuję ja, to zawsze przeciwna zmiana niż Bogdan, za względu na dziecko :)
Tak więc, proszę jutro trzymać mocno kciukasy i nie puszczać :)

A dziś zadzwoniłam do Barrego (ten co mi załatwił, tę zajebistą pracę na wczoraj) i go tak delikatnie zjebałam :diabloti:
W ciągu godziny do mnie oddzwonił i powiedział o tej rozmowie kwalifikacyjnej, którą mam jutro (bo to też przez niego załatwiane).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Powrót do PL=mieszkanie z teściami :roll: Tak więc podziękuję ;)





A więc, jutro o 10:45 mam rozmowę w Bogdana firmie ;)
I jutro popołudniu będę wiedziała czy w poniedziałek zaczynam pracę ;)
Wiedzą, że zależy mi na godzinach, a tam mają godzin nadmiar, bo robią nadgodziny ;)
Wiedzą też, że jedyne czego od nich oczekuję ja, to zawsze przeciwna zmiana niż Bogdan, za względu na dziecko :)
Tak więc, proszę jutro trzymać mocno kciukasy i nie puszczać :)

A dziś zadzwoniłam do Barrego (ten co mi załatwił, tę zajebistą pracę na wczoraj) i go tak delikatnie zjebałam :diabloti:
W ciągu godziny do mnie oddzwonił i powiedział o tej rozmowie kwalifikacyjnej, którą mam jutro (bo to też przez niego załatwiane).[/QUOTE]

Też bym nie wracała :evil_lol:

To jutro będe mocno kciuki ściskała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Pomysl ze Ty masz juz ja jutro i bedziesz wiedziala na czym stoisz a ja mam stresujaca wizyte u gina dopiero 14stego , ile ja jeszcze w stresie będe łaziła ;)[/QUOTE]

Tylko, że Ty się sama nakręcasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Obie się uspokójcie :D[/QUOTE]

[quote name='Yuki_']Spokojnie baby-wszyscy będą trzymać kciuki ;)[/QUOTE]

[quote name='Angi']obie się nakręcacie :p[/QUOTE]

To moja galeria i będę robić co mi się podoba :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...