Jump to content
Dogomania

KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni


luka1

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elmiro, wiem że macie urwanie głowy...Ale jak znajdziesz chwilę:
Podaj proszę pełne dane fundacji w pierwszym poście,
i jak ktoś wspomniał - numer konta "ginie" w całej treści..niektórzy go nie dostrzegli.

Jak Kostek? Jakieś wieści?
Niech się trzyma chudzinek..niech się wyśpi w cieple...niech odpocznie wreszcie po tym parszywym życiu jakie miał do tej pory...

Pies z kłódką...w ruskim filmie by tego nikt nie wymyslił.
Cisną się na usta słowa wykropkowane przez Psa Wolnego.
I jeżeli takie [I]przeklęcie kogoś[/I] może się zdarzyć - to i ja się dołączę.

Link to comment
Share on other sites

Pełne namiary na Fundację:

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew
mail :[email protected]
mail alternatywny:[email protected]

tel. 502 156 186


NIP : 837-177-02-16
Regon : 141662743
KRS : 0000317840

Numer konta : 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364

Numer SWIFT, IBAN to dziewczyny podadzą, bo ja nie znam.
Tak samo jest z najnowszymi informacjami o Kostku-musimy czekać na dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Pełne namiary na Fundację:

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew
mail :[email protected]
mail alternatywny:[email protected]

tel. 502 156 186


NIP : 837-177-02-16
Regon : 141662743
KRS : 0000317840

Numer konta : 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364

[B]Numer SWIFT, IBAN to dziewczyny podadzą, bo ja nie znam.[/B]
Tak samo jest z najnowszymi informacjami o Kostku-musimy czekać na dziewczyny.[/QUOTE]

Podany numer konta : [B]75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/B] - to jest konto w mBanku (BRE) więc:

SWIFT : [B]BREXPLPWMUL[/B]
IBAN : [B]PL75114020040000310259493364[/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9063/dscn0077kopiowanie.jpg[/IMG]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6734/dscn0079kopiowanie.jpg[/IMG]

wiadomości z wczoraj relacja koleżanek, które bliżej mieszkają:
5.II odwiedziliśmy Kostka. Podczas wizyty cały czas leżał i nie ruszał się. To niestety normalne przy takim wygłodzeniu. Piesek metabolizował własne mięśnie. Na razie mobilizuje go widok jedzenia i bardzo dobrze, to zdrowy objaw:-). Lekarze założyli mu ubranko podtrzymujące ciepłotę ciała.
Kostuś będzie żył! to najważniejsze. Odbudowa mięśni potrwa długo, ale wierzymy, że każdego dnia będzie odzyskiwał siły. Kostusiem zajmie się behawiorystka, która pomoże mu w odzyskaniu zaufania do ludzi. Jak bidulek dojdzie do siebie, znajdziemy mu najwspanialszy dom pod słońcem.
[B]Kostek ma najlepszą karmę i opiekę lekarską dzięki Wam.Jesteśmy szczerze wzruszeni Waszym zaangażowaniem i pomocą jaką niesiecie Kostkowi.[/B]

[SIZE="2"][SIZE="2"][I]Niestety coś się porobiło na tym świecie. Nie ma dnia by nie dochodziła do nas informacja o jakiejś psiej lub kociej tragedii. Ludzie stają się okrutniejsi, czy może nie potrafią tego ukryć? Dopiero znaleziona Klara. [url]http://www.dogomania.pl/threads/199188-%C5%9Alepa-g%C5%82ucha-omal-nie-zamarz%C5%82a-pod-krzakiem?p=16014801#post16014801[/url] Stara, całkowicie ślepa, pozostawiona chyba po to by sama umarła, bo domu nie mogłaby znaleźć.
Potem Albert
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201222-ALBERT-staro%C5%9B%C4%87-nie-rado%C5%9B%C4%87-szczeg%C3%B3lnie-gdy-jest-si%C4%99-psem.?p=16210832#post16210832[/url]
- też stary też ślepy - ktoś zostawiając go w mieście liczył na to że pies sobie poradzi?O psach czekających każdego dnia na drodze na nasz przyjazd, nie wspomnę.
Teraz Kostek. Do diabła, przecież on w ciągu nocy nie wychudł. Nikt tego nie widział? Nie mówię o sąsiadach, oni wszystko wiedzą ale się nie chcą mieszać. Ale dzielnicowy, listonosz - ci ludzie są "urzędowi" i coś widzieć powinni. ( znam jedną Panią listonosz, która zna wszystkie zwierzaki w swoim rejonie i gdy tyko coś jest nie tak interweniuje, nie mogliby i inni tak?).
Dziś niedziela, masówka wiernych ruszy do kościołów modlić się o swoje dobro a potem zjedzą obiad i jak coś zostanie to zgarną do miski Burka na przykrótkim łańcuchu - no niech i on wie że to dzień Pański. A niech to... chyba lepiej pójdę sprzątać boksy.[/I][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Powinni sie ludzie zarazic zivil-curage
Czego sie bac ,mozna zglaszac anonimowo.ja zglosilam 3 x na moich sasiadow i nic mnie sie nie stalo ,zyje.Mnie wszystko jedno bylo ,ze 2 lata sasiad mnie nie wital .Najwazniejsze ,ze mu psa odebrano i nie ma od kilu lat zadnego,ze juz krolikow nie zabijaja,nie ma kojcow ,bud lancuchow.Mieszkam w malej wsi i sasiedzi wiedza ,ze tylko ja i moja sasiadka zglaszac bedziemy o nieprawidlowosciach i lamaniu prawa ochrony zwierzat,
Nie rozumiem jak mozna partzec na nieszczescie zwierzat i nie pomoc.Patrzenie i nie udzielenie pomocy ,oznacza aprobate tego przestepstwa ,a wtym przypadku przestepstwa dokaonywanego na zwierzetach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']....
Czego sie bac ,mozna zglaszac anonimowo..[/QUOTE]

A jednak ludzie się boją, szczególnie w niewielkich środowiskach, gdzie wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą, są skoligaceni, spowinowaceni i nic nie umknie przed sąsiadami.
Nigdy nie ma się pewności, czy 'gwarantowana' anonimowość zostanie zachowana.
Niejednokrotnie się słyszało o wyciekających informacjach, bo miał do nich dostęp jakiś "Antka kobity siostry szwagra syn' i 'chronił' bliskich.
A trzeba się liczyć, że ktoś, kto tak traktuje zwierzęta, może się mścić w różny sposób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']A jednak ludzie się boją, szczególnie w niewielkich środowiskach, gdzie wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą, są skoligaceni, spowinowaceni i nic nie umknie przed sąsiadami.
Nigdy nie ma się pewności, czy 'gwarantowana' anonimowość zostanie zachowana.
Niejednokrotnie się słyszało o wyciekających informacjach, bo miał do nich dostęp jakiś "Antka kobity siostry szwagra syn' i 'chronił' bliskich.
A trzeba się liczyć, że ktoś, kto tak traktuje zwierzęta, może się mścić w różny sposób.[/QUOTE]

Boją się ludzie. Ja tez się bałam. Po cichcu sterylizowałam sunię (pomogły mi dziewczyny z Nero). Sunia wróciła. Mija kolejny spokojny rok, brak szczeniaków, domu mi nie spalili. Wolę zadzwonić i annimowo zgłosić krzywdę niż patrzeć na krzywdę. "Kabluję" jak głupia. Nie chcę mieć na sumieniu zamęczonego psa lub kota. Chowanie głowy w piasek jest wyjściem na krótką metę. Żyjemy w państwie prawa i pewne przepisy obowiązują. Jak nasze, lokalne władze się nie zajmą krzywda psów, to piszmy do TVN. Nie powólmy na bezkarność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Kostek nie chodzi, leży i wypoczywa. Nie ma właściwie siły wstawać. Jedynie widok jedzenia mobilizuje go do działania.[/QUOTE]
To dobrze. Ma wolę życia i wie,czego w tej chwili potrzebuje.Adrenalina przestała działać,więc dopiero teraz widać jak bardzo nie ma siły.No i poczuł się bezpieczny,zrozumiał chyba,że ludzie mu pomogą.

Link to comment
Share on other sites

Luka czy robione były już jakieś badania podstawowe krwi, czy Kostek dobrze siura ?. Załatwiłem trochę kasiory z Niemiec jutro wyślę Wasze namiary, myślę, że szybko dojdzie. Czy macie przewalutowane konto - wtedy nie ma dużych opłat za przelew z za granicy i nie płacicie prowizji bankowi za wymianę waluty.

Link to comment
Share on other sites

co za koszmar!:(
naprawdę w takich sytuacjach wstyd mi przed zwierzetami ze naleze do tego podlego gatunku - ludzi!:angryy:
jakie ten psiak miał szczęście, że w ostatniej chwili trafił na dobrych ludzi.
Kostuś będzie dobrze, teraz już może być tylko lepiej. Należy ci się najlepszy najukochanszy domek na swiecie!

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, Kostek, że jesteś już pod opieką dobrych ludzi. Koszmar sie skończył, piesku. W porównaniu z tym, co przeżyłeś, badania, zastrzyki i kroplówki nie będą takie straszne.Zdrowiej, piesku.Przecież musisz zobaczyć, że świat to nie tylko potwory w ludzkiej skórze.
Czy ktoś z osób opiekujących się Kostkiem wie lub podejrzewa, czyj to był pies?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...