Jump to content
Dogomania

Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On za tego psa bierze odpowiedzialność jak mi mówi, że w tym stanie rzeczy nie zrobi to ja go nie namawiam. Najlepsze w tym było jego spojrzenie, bo ja mu że cieczka, on że nie rżniemy będziemy czekać, ja mu w sumie to dobrze się składa się dopuści i na zabieg kasa będzie, jak on na mnie spojrzał :crazyeye: a ja mina poważna sukę sobie macam, doktora prawie zgięło bo przecież znamy się już parę lat:evil_lol: aż się zapowietrzył i pyta Pani Aniu pani chce ją rozmnożyć? Myślałam, że umrę ze śmiechu:evil_lol: nabrał się:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

czy potylicznym nie wiem, pokazywali go en face wiec moze cus w potylkicy sie robilo.

przepukliny pachwinowe takie znaczne to wyzsza koniecznosc, w kazdej chwili sie cus zatkac moze. w pierwszych dnaich krwawienia te hormony jesce niskie, sie wyrznie nie podniosa sie.

Link to comment
Share on other sites

o raju , Anka= równa sie przygody ,coś musiałą Zara odwalić, dobrze pamietam co za numer odwaliła Lara ;)
z dwoja złego lepsza cieczka
jak wet ciachac nie chce to nie mozna go namawiac ( moze szkoda,a moze nie) ale skoro podjał taką decyzję..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Mnie tam nie straszne, niech se krwai, siedzi się cywilizuje, będzie ok ;) a domu i tak można szukać, odda się po zabiegu, [COLOR=red][B]jak dom kocha to poczeka, prawda maczekx?[/B][/COLOR] ;)[/QUOTE]- oj Anula, Ty to potrafisz przećwiczyc cierpliwość kochających:eviltong:, ale potem uszczęśliwić:lol: Czy wiesz,że za niedługo miną dwa lata, jak moja brzydulka cieszy moje oczy i serce??

[QUOTE=malva;]... dobrze pamietam co za numer odwaliła Lara ;-)[/QUOTE]- a dlaczego ja nic o tym nie wiem?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']- oj Anula, Ty to potrafisz przećwiczyc cierpliwość kochających:eviltong:, ale potem uszczęśliwić:lol: Czy wiesz,że za niedługo miną dwa lata, jak moja brzydulka cieszy moje oczy i serce??

- a dlaczego ja nic o tym nie wiem?![/QUOTE]
Jak ten czas leci ;) Jak to nie wiesz? malva pewnie pisze o niespodziance w brzuchu i porodzie na mrozie ;)

Link to comment
Share on other sites

Najbrzydsze to od listonosza wychodzą ;)
Obserwuję Zarunie i dumam i kombinuję i ciągle mi wychodzi, że to fajny, dobry, zrównoważony pies. No nie mam do czego się doczepić. Co prawda nie wie co to "równaj", nie chodzi przy nodze ale też nie ciągnie mnie po śniegu. Ktoś kiedyś będzie miał z niej pociechę. Fajna psica, taka jak powinien być każdy pies. Toleruje wszystkie zwierzaki i te w domu i te spotykane na spacerach, bardzo chętnie nawiązuje nowe psie znajomości, pięknie zachęca do figli i zabaw. Zaczęła być mniej ufna do obcych ludzi, ale myślę że to efekt tego, że ma teraz takich tylko swoich to obcy nie są jej potrzebni. Nie jest to jakieś karygodne zachowanie, ona po prostu unika wyciągniętej ręki, nie daje się głaskać. Oczywiście jest psem kanapowym. W nocy grzecznie kładzie się obok mnie na sąsiedniej podusi i tylko czasem podnosi się staje nade mną jakby sprawdzała czy jestem czy śpię, poliże i kładzie się znowu. Każdy gest z mojej strony przyjmuje z zadowoleniem, zwykłe spojrzenie na nią to już dla niej zachęta do pieszczot, bo Zara nade wszystko lubi być dopieszczana :) Cudo-pies :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...