Jump to content
Dogomania

Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)


jaanna019

Recommended Posts

przzez wwkend mnie w necie nie było, fajnie czytac że psina już u Anki!
podobna do Kyry ! i do Akiego też :) słodziak z niej i widać że słodziakowanie opanowała na 102%
napisz Ania jak sobie radzisz z 3 psami, spacerami i żarciem- rozdzielasz całe towarzystwo?
wstawałas o 5 to teraz o 4.30 ? o brrr
ja czasem po spacerze z 2 psami letko padam na pysk -tyle ze moje to psy o 2 prędkosciach- jedno 1km za mną drugie 1km przede mną ,oczoplasu można dostać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dojechał szczyli tylko 3 na szczęście ;) Sunia troszkę płacze jak zostaje sama ale tylko przez chwilę. Sunia.. imię a to ciekawa historia bo ja zawsze staram się żeby było dwusylabowe i z "r" no i kombinowałam różnie, potem nawet Alma mi przyszła do głowy choć bez "r" ale nic mi nie pasowało. Pytam Julcię jak ją nazwać a ona mówi Zara. Po godzinie przyszedł mój Marek i pyta czy sunia ma imię ja mówię, że jeszcze myślę a on mówi nazwij ją Zara :crazyeye: No i Zara bo coś w tym musi być:cool3: ona taka elegancka jak z prosto z Zary :evil_lol:
Już zaczyna pokazywać, że jest sharpem, czyli jednak nie daje się pogłaskać każdemu, od wczoraj też stara się pilnować domu t.j. jak ktoś łazi pod drzwiami to powarkuje i jakieś nawet szczekanie jej się wyrwało:diabloti: ależ głosik ma fiu, fiu, jak nowofunland:lol:
Wczoraj sprawdzała czy w domu się sika, po drugiej próbie załapała, że jednak nie a dziś całe 8 godzin mojej pracy bez wpadki, taka dobra jest:razz: teraz idziemy obie na dyżur i długi spacer przy okazji.
Nadal z niej zboże wychodzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

bardzo mnie cieszy wiadomość o szczęściu Ani i Zary.
Ponieważ mam więcej zwierzaków pod opieką chciałam poinformować, że muszę wyłączyć się z wątku, który n.b. sama założyłam.
Mam nadzieję, że to zrozumiecie.
Gdyby jednak trzeba było włączyć się, proszę o powiadomienie mnie.
Jeśli uważacie, że tak nie powinnam zrobić proszę odpowiedzieć.
Tymczasem lecę zakładać inne wątki.
To co pisałam w #124 okazuje się niestety prawdą, z tym, że nie wycelował w głowę, bo psina czmychnęła, ale dostała śrutem w nogę.
No i jeszcze mały konusek wzgardzony przez dotychczasowych opiekunów, młody labi itd.
Poproszę Was o wsparcie w szukaniu domów dla nich, ale dziś padam na twarz, a mój inwentarz domaga się swoich praw.

Dziękuje Wam za ogromne zaangażowanie.
Jesteście super-girls.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, zgodnie z ustaleniami jak będzie potrzebna pomoc dla Zary to się upomnę. Jeszcze napiszę do moda żeby mi dał pierwszy post w tym wątku.

Na ten moment Zara jest zabezpieczona ma 514,74,- które dostał od Aresa:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185267-Ares-czarny-shar-pei-odnalaz%C5%82-quot-swoich-quot-ludzi-jest-w-ds[/url]!

Jutro jestem umówiona chirurgiem, który będzie robił Zarze zabieg. Obgadamy strategię i wynegocjuję może niższą cenę.

Link to comment
Share on other sites

Jaanna, dzięki. Wątek jest Twój.
Masz mój telefon, w razie nagłej potrzeby zadzwoń.
Oczywiście, będę tu zaglądała, ale nie tak często jak dotychczas, bo nie posiadłam jeszcze umiejętności dualizmu cielesno-intelektualnego.

Podeślę linki na te biedy, o których wspomniałam. Może uda się znów coś wspólnymi siłami znaleźć.

Buzialce dla wszystkich życzliwych i kochających.

Inga.mm

Link to comment
Share on other sites

Asiu..super,że sunia trafiłado Ciebie...jest teraz w najlepszych rękach z mozliwych ;))A tego co ja tak załatwił...wwwwrrrrrrrr....brak słów :shake: ręce i nogi opadają......tez by mu trzeba byłoparęzeberek naruszyć, to może by się dwa razy zastanowił :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli udało Ci się stargować z 1350 na 700, to ja chcę z Toba chodzić na zakupy!!!

Kto zrobi bazarek?
Dostałam 2 kufle z restauracji "u Szwejka", chętnie je wystawię. Mam nadzieję, że ze 40 zetów z nich będzie, bo unikaty.
Do tego czerwony kubeczek z serduszkiem na walentynki. Może ktoś kupi za 5?
Harleqiny też. Kto wie jak chodzą? Wystawię z dziką i nieokiełznaną rozkoszą!
Ja nie umiem bazarkować!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

O i ja w końcu dotarłam :D śliczna ta Twoja Zara, mam nadzieję, że poznam niedługo ślicznotkę :)

[B]Aniu[/B] a może zapytam w lecznicy koło mnie czy zrobiłyby dziewczyny sterylkę( łącznie z przepukliną ) i za ile??

Link to comment
Share on other sites

Monia ale ja już umówiłam zabieg na jutro bo tu trzeba raz dwa działać. Z resztą od siebie z lecznicy to ja ją mogę nawet na rękach do domu przynieść i w razie komplikacji to wet mi do domu przyleci. Maciek też ma jutro zabieg bo ten ostatni gwóźdź trzeba wyjąć a to tylko Gulko może zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Monia ale ja już umówiłam zabieg na jutro bo tu trzeba raz dwa działać. Z resztą od siebie z lecznicy to ja ją mogę nawet na rękach do domu przynieść i w razie komplikacji to wet mi do domu przyleci. Maciek też ma jutro zabieg bo ten ostatni gwóźdź trzeba wyjąć a to tylko Gulko może zrobić.[/QUOTE]

To była tylko luźna propozycja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']no i te "dziewczyny" jakos malo wiarygodnie brzmi, fastryguj Andzia u chlopa.[/QUOTE]

Hej! protestuję! "Moje dziewczyny" wetki są na prawdę niesamowite.
Znam, niestety, więcej konowałów męskich niż żeńskich.
Wszystko jest kwestią lekarza - jaki on jest, jak wiele serca wkłada w ratowanie zwierzaczków.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='rekus']no i te "dziewczyny" jakos malo wiarygodnie brzmi, fastryguj Andzia u chlopa.[/QUOTE]

Może i brzmi ale robią dobrą robotę i za małe pieniądze. Biorą ode mnie zazwyczaj tyle co za leki ...

Jeśli chodzi o decyzję Ani to popieram w 100% też bym poszła do lecznicy blisko mnie nie mając samochodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']
Kto zrobi bazarek?
Dostałam 2 kufle z restauracji "u Szwejka", chętnie je wystawię. Mam nadzieję, że ze 40 zetów z nich będzie, bo unikaty.
Do tego czerwony kubeczek z serduszkiem na walentynki. Może ktoś kupi za 5?
Harleqiny też. Kto wie jak chodzą? Wystawię z dziką i nieokiełznaną rozkoszą!
Ja nie umiem bazarkować![/QUOTE]
a zrobisz zdjęcia albo podrzucisz do mnie fanty?
i będziesz je potem na pocztę nosiła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...