Jump to content
Dogomania

Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam!w sobotę jadę ze śląska (tarnowskie góry)do warszawy z rottami i wracam w ten sam dzień jesli potrzebny byłby transport suni na tej trasie to chętnie pomogę,sama mam shar pejkę bubę (jej historia jest na dogo)i zajmuję się adopcjami rottów więc wiem jaki problem niekiedy jest transport psa na dłuższej trasie,mój nr 513067514

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia nero 1']witam!w sobotę jadę ze śląska (tarnowskie góry)do warszawy z rottami i wracam w ten sam dzień jesli potrzebny byłby transport suni na tej trasie to chętnie pomogę,sama mam shar pejkę bubę (jej historia jest na dogo)i zajmuję się adopcjami rottów więc wiem jaki problem niekiedy jest transport psa na dłuższej trasie,mój nr 513067514[/QUOTE]

rzecz w tym, że ona musi pojechać na północ, a Ty wracasz na południe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malva']tattoi
4 pytania
1."bo nie umiesz czytac"-no to po co mi tak obszernie odpisujesz?
2.chcesz się podzielić wiedzą czy się kłócić?

nie oczekuję jednak odpowiedzi, to temat psa z pseudohodowli którego można uratować
dla mnie to temat najwazniejszy ,priorytetowy i to on mnie kręci
dyskusje teoretyczne też lubię ,ale nie tutaj[/QUOTE]

Mnie też kręci pomoc, a obszerna odpowiedź była dlatego, że mnie chamsko zaatakowałaś. Dla mnie EOT, bo to nie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Jolu w domu to jest Ares a ta bieda [B][COLOR=red]to tylko[/COLOR][/B] u mnie będzie ;)[/QUOTE]
Aniu, to tylko, to dla tego psa jest [COLOR=red][B]aż! [/B][COLOR=black]I sama wiem, jakie to szczęście dla tego sukonia, że to będzie właśnie Twój dom:)[/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']A co, Lara daje mi dobrą rekomendację ? Mówiła, że ok? ;)[/QUOTE]
Lara wciąż wspomina i żałuje, że nie została, bo wiesz...u mnie ciężkie życie-jeść nie dają, każą wychodzić na mróz, urywają psom łapy i mają tylko trzy, itd....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...