Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

[quote name='olivetshka']Nie trzeba obrabiać, one są czytelne. Jak bym wstawiła normalnie na stronę w formie grafiki (jak zdjęcia, nie linki), to by były duzo większe i jeszcze bardziej czytelne. Ale strasznie stronę blokuje, więc bez sensu.
Jak chcesz, to zmienimy, tylko powiedz.[/QUOTE]
Ja doczytałam. Zobaczcie jak to pismo śmiesznie brzmi. Mogę pokazać które wysłałam. Najważniejsze jest jednak to, że Gmina się przyznaje że wie i zna to miejsce....
A zobaczycie zdjęcia i foty tych "wesołych" psów" :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Edi100']Mój?, nie mam tego pisma mam tylko skan. Znaczy jest gdzieś ale po rozwodzie wiele papierów mi wcięło.
Kochana, tu wszyscy wiedzą gdzie mieszkam.[/QUOTE]

No niby znajomi to OK adres mogą mieć, ale tu może wejść każdy. Gdyby trzeba graficznie coś zakombinować - polecam się. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go-ja']Edi - jak tylko będziesz miała gotowe materiały - ślij. Przekażę je komu trzeba z nr tel do Ciebie, bo pewnie będą chcieli z Tobą porozmawiać. Niech się całą gmina o tym dowie i niech drżą Ci, którzy mają podobne podejście do zwierząt... Mam nadzieje, że ktoś się zajmie tym terenem i bardzo jestem ciekawa podejściem energetyki...

Brak słów poza tym - jesteście wszystkie bohaterkami! Kawał dobrej roboty, no i policja mega dała radę z tego, co piszesz! :)[/QUOTE]
Jak "obrobimy " się z materiałami, prześlę.Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

RANY - wklejam jako linki. Drastyczne.
Wg wetki trudno ocenić pochodzenie rany u Bolsa, być może rozszarpał sobie skórę o drut. Na pewno sprawę pogorszył fakt, że rana jest na szyi, a sam psiak uwiązany był do łańcucha na śmierdzących szmatach, które chyba kiedyś były apaszkami...
Rana "górna" u Dory jest natomiast wyraźnie cięta :angryy:
Ogólnie sunia jest w gorszej kondycji niż chłopak, pod skórą martwica mięśni, rozległa, gorączka, infekcja... Z rany u Bolsa wyciągnięto m.in. kawałki metalu....

[URL]http://img600.imageshack.us/i/dsc1044e.jpg/[/URL]

[URL]http://img249.imageshack.us/i/dsc1064.jpg/[/URL]

[URL]http://img809.imageshack.us/i/dsc1076f.jpg/[/URL]

[URL]http://img441.imageshack.us/i/dsc1080e.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tu Kropka. Dzisiaj w Uwadze na TVN mówili o tym: [URL]http://uwaga.onet.pl/166,start,zwierzeta_sa_jak_ludzie_czuja,akcja_uwagi.html[/URL]
mówili, żeby zgłaszać jak dzieje się zwierzętom krzywda, i że zareagują na każde zgłoszenie. My też tam zapukamy...

Link to comment
Share on other sites

Co prawda padam, ale tak sobie myślę że naskrobię jutro ( dziś ) wszystko od a do z na pismie, dołączę dokumenty, zdjęci i film.Także info o powiadomieniu mediów. Poproszę xmartix, by to "puściła" emaile do Burmistrza, zastępcy i Pana P. z Energetyki tak by mieli " na śniadanie" w poniedziałek rano, a potem zatelefonować. Następnie to samo, lecz w wersji papierowej wraz z płytami, posłać pocztą
Powiatowego i sanepid też powiadomić od razu w poniedziałek. Jutro tez do tvn i gazet.Zgłoszenie na policję o znęcaniu się starej ( bo się znęcała)
Mam nadzieję, ze szybciutko zabezpieczą teren by stara tam nie wlazła i że pojawi się odpowiednia tabliczka! dla tych co by chcieli psy tam przywiązać...
Wiem, wiem kombinuję ale tak się boję że stara nowe psy połapie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']xmartix, dzwoniła do mnie cioteczka z Oławy ( wybaczcie nie pamiętam nicka:(:(), ta co przyjechała po piesie, ze mogą zostać tam aż będą już po zabiegach i w lepszej kondycji. Nie musimy się spieszyć z nowym Dt dla nich.
Musimy uzbierać na leczenie i zabiegi. Ta sama cioteczka ( o matko wybaczcie, z głowy wyszło. Cioteczko ujawnij się), będzie doglądać ich na miejscu i nas tu lub na ich wątkach informować. (...)[/QUOTE]

Jestem [B]Edi[/B], jestem :)

To był mój pierwszy raz jeśli chodzi o takie akcje... Makabra! :shake: A tę staruchę trzeba raz na zawsze unieszkodliwić :angryy: Już mam wizje, że kolejne psy uwiązuje na tych łańcuchach...

Jeśli chodzi o Bolsa i Dorę, to tak jak mówiłam wczoraj [B]Edi[/B], mogą zostać na razie w Oławie, zresztą weterynarz sam to zaproponował. I dobrze się stało, że Wasza weterynarz wpadła na taki pomysł, by do Oławy je zabrać. Tutaj są bezpieczne, będą miały dobrą opiekę i ja będę ich doglądać. [B]Xmatrix[/B] - będę dzwonić do Ciebie jutro w sprawie ich pobytu w Oławie i wszystko wyjaśnię.

Dora była bardzo spokojna, choć i z pewnością przerażona. Weszła do boksu i położyła się na ziemi i tylko zerkała tymi smutnymi oczętami. A Bols dosłownie rzucił się na dach budy i zbunkrowała się pomiędzy tymże dachem, a ścianą... Spróbuję wyciągnąć dziś TZ w odwiedziny do nich.

Teraz TZ zabrał się za czyszczenie bagażnika, bo Bols coś niecoś po sobie tam zostawił ;)

Uff, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. Choć i myśleć trzeba, co będzie dalej...

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o podanie konkretów dotyczących:
Ile szczeniaków zostało wczoraj wyciągniętych i jaki jest ich stan? Tzn. Czy mają DT czy jedynie DTA .
Dora i Bols mają DT do momentu znalezienia DS czy też jedynie awaryjne DT?

Wiem, że halbina z Zabrza miała tymczas dla szczyli, ale miała często zapchany, sacred piranha (czy jakoś taki nick) również prowadziła tymczas dla szczyli, ale szczepionych na parwo chyba, z tym że płatny. Jednakże jej koszta wynosiły chyba 5 zł za dobę.

Link to comment
Share on other sites

Widzialam, ze czarnaczekolada na poczatku watku pisala, ze moze wziac jednego szczeniaczka do siebie na DT ( jest z Wroclaw/Boleslawiec ).
Nikt na to chyba nie zwrocil uwagi.
Ja nie dam rady teraz ze szczeniaczkami.
Moge sie polecic jako DT jedynie latem, kiedy bedzie juz cieplo, to moge dla nich wygospodarowac jeden kojec i porzadnie go zaizolowac.
Mialam poprzedniego lata takie maluszki 7 tygodniowe.
Bede je mogla wtedy oglaszac w sklepach zoologicznych w Zgorzelcu, a stamtad duzo szczylkow znajduje domki w Niemczech, w przygranicznym miescie Goerlitz.
Ale to dopiero od wiosny do jesieni. Wiec sie polecam, pamietajcie i w raie potrzeby sluze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...