Jump to content
Dogomania

8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Ciocie, czy któraś z Was mogłaby przewizytować domek dla innej, schronowej bidy?
Domek jest w Warszawie-Włochy.[/QUOTE]

ja jestem z Włoch ,więc gdyby co proszę o kontakt ,gdzie ,co ,jak ,czego oczekujecie ,co was najbardziej interesuje ,na co zwrócić szczególną uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz [B]dziękuję[/B] [B]Mru[/B] za możliwość umieszczenia Jogusia na stronie Vivy :)

Byłam dziś w Elvecie, niestety, - jest weekend i okrojony personel...
Jutro, pomiędzy 9-16.00 będzie ktoś, kto udzieli mi wyczerpujących informacji. Tak jak mówiłam zapytam o zniżkę i możliwość rozłożenia zabiegu na raty.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj miałam fajny telefon wieczorem....
a potem jeszcze wiadomość na pocztę :)
oto cytat tej Pani z maila:
"
[I]........chciałabym juz go miec u siebie i zaczac leczyc....Przeprowadziłam wstepna rozmowe na temat operacji-nie jest łatwa najprawdopodobniej odbedzie sie we Wrocławiu na Uniwersytecie badz w łodzi.......postaram sie szybko odłożyc srodki i pomóc Jogusiowi a pózniec cieszyc sie razem z nim....Ania[/I] "

PAni telefonicznie pytała się czy właśnie nie wiem czy można rozłożyć koszt na 3 raty....

mam nawet adres w razie czego do wizyty:)

Co wy na to????



a Joguś czuje się dobrze, gdyby mu kaszel nie przeszkadzał to byłaby już rewelacja....niestety zapadająca tchawica ..... ale apetyt mu dopisuje właśnie zjadł śniadanko i dopycha się chrupkami :)

Link to comment
Share on other sites

ja miałam dziś bardzo miły telefon od pana, ktory miał yorczka bardzo chorego, dużo pieniązków poszło w jego leczenie i wie jakie to kosztowne sprawy
bardzo nam kibicuje, wysłał pieniązki na konto i trzyma kciuki, chciałby jakies info co u psiaka dostać, wyśle zapytanie na allegro do selengi o linka do wątku Jogusia
przeslijcie mu prosze to będzie sobie na bieząco zaglądał do Jogusia, pan porozsyłał tez prosby do znajomych o wpłaty, dziękujemy za pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020144.gif[/IMG][/URL] Z okazji Walentynek Jogiś śle wszystkim cioteczkom buziaczki [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020154.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201C1.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][B]Dziewczyny, wstawiał ktoś zdjęcia Jogusia na naszą klasę z informację, że mi pomaga w ten sposób?
Dostałam dziwnego maila z allegro i chciałabym wiedzieć o co chodzi :)[/B][/QUOTE]
jeszcze raz proszę o informację co z tą naszą klasą????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']jeszcze raz proszę o informację co z tą naszą klasą????[/QUOTE]

Selenga - ja nie maczałam w tym rąk i nie mam pojęcia o co chodzi. Na Naszej klasie nie byłam od kilku m-cy.
A jakiego rodzaju pomoc ta osoba Ci wyświadczyła?

Czy ktoś, kto to zrobił może po ludzku się przyznać?

[I]Ps.Dorcia -wysłałam linka, tak jak prosiłaś.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']jesteś :) to dobrze ,słonko wizytowałaś domek dla suni ratlerkowatej pod Kielcami ?u p. Magdy ? napisz mi jak możesz swoje wnioski ,spostrzeżenia itp. pani ta chce adoptować ode mnie sunie .[/QUOTE]

Jak dla mnie domek spoko:) pani nie pracuje, jej tz pracuje, mieszkają w domku - zwracałam uwagę jedynie na pilnowanie psiaka, bo mieszkają przy ulicy (posesja ogrodzona i patrzyłam czy się gdzies nie przecisnie w razie w przez ogrodzenie).Pani chce niedużego, podręcznego psiaka ponieważ często jeździ do swojej mamy i psiaka będzie zabierać ze sobą - i jeśli musiałaby jechać np. autobusem to będzie jej łatwiej zabrać małego niz dużego. Dużo mi opowiadała o zwierzakach w domu rodzinnym. W razie pytań pisz na pw;)

Link to comment
Share on other sites

chyba nic złego się nie stało, ale nie wiem gdzie te zdjęcia są i co konkretnie jest tam napisane
może być tak, że ktoś wrzucił zdjęcia Jogiego i link do allegro żeby "napędzić" odwiedzających
ale zawsze wolę się upewnić bo może być też tak, że ktoś się podszywa i podaje fałszywe konto

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj miałam fajny tel .wieczorkiem rozmawiałyśmy długo , bardzo miła osoba ,ale trzeba bardzo jasno i przejrzyście powiedzieć o kosztach nie tylko teraz ale trzeba brać również pod uwagę koszta późniejsze ,moze się okazać ze na jednej operacji się nie skończy ,każdy musi mieć pełną świadomość że Joguś potrzebowac będzie bardzo dużo uwagi i czasu równiez po operacji 10 -14 dni w klatce ,nie ma pomiłuj ,ew. na rękach ,żadnych skoków ,biegów ,zabaw ..na to wszystko przyjdzie czas.
Oczywiście może zakończyć się na jednej operacji i za to mocne kciuki ,ale trzeba brać wszystko pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Ja też z nk nie korzystam.....

Joguś od niedzieli strasznie kasłał....więc udaliśmy się do naszej wetki Oli....i dostaliśmy antybiotyk na 2 tygodnie:( bo kaszelek to zaczął na oskrzelki wchodzić
(zapłaciłam 25zł za wizytę i 33zł w aptece).....i teraz będę bawić się w robienie zastrzyków codziennie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagna78']ale w tej chwili to nie z tchawicy...ten kaszel.....było podejrzenie ze to kenelowy.... a tchawica swoja droga tez w nie najlepszym stanie....a badanie tchawicy to rentgen na którym nie zawsze wychodzi bo musi być robione podczas wdechu....a to nie takie proste....
Jogi zaczął od niedzieli kasłać i tak jak napisałam zaatakowane ma już oskrzela - a to z tchawicą nie ma nic wspólnego....a po za tym ja nie mam kasy na weta .... dziś płaciłam z debetu:([/QUOTE]

Wiem, jak to wygląda, piranhii pies miał robione badanie - z drugiej strony, jest ono czasem niezbędne dla określenia skali problemu. Zresztą, zrobicie jak chcecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...