Jump to content
Dogomania

dorcia44

Members
 • Content Count

  2,005
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About dorcia44

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. poczekajmy jeszcze sekundę ,napisałam do moda ,czekam na odpowiedz .
 2. jeszcze zwrócę się z prośbą do moderatora .
 3. Witam Kochani i bardzo dziękuję za włączenie się w szukanie domku dla moich roześmianych podopiecznych :D
 4. http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wlochy/psiaki-zabrane-z-cmentarza-daj-im-dom-616938602 to ogłoszenie na Gumtree ,psiaki mają wiele ogłoszeń ,ale cisza :(
 5. Dziś już wyszły ogłoszenia na całą Polskę ,dowiozę jak by co ,nie mam auta ,ale stanę na rzęsach i dowiozę tylko domku BĄDŹ !!!!
 6. Obie z Agnieszką uwielbiamy te psiaki ,a one nas. Jednak to nie zmienia faktu że dom pilnie potrzebny.:( Bolo to pies tak pełen miłości...   pieski są u rodziców Agi ,moich już nie ma ..   Mimo zaistniałej  sytuacji ,powiedział mi tata Agi ,żebym się nie martwiła ,nie ryczała :(  poradzą sobie ,a ja mam szukać najlepszych domków... :loveu:
 7. [quote="dorcia44"]dziś stała się bardzo przykra rzecz ,Aga chciała zapoznać psiaki z najstarszą ,kilkunastoletnią sunią . Niestety Bolo rzucił się na starowinkę i ją pogryzł ,pogryzł mimo że położyła się na grzbiecik i wcale się nie broniła  :crying:  trwało to ułamki sekund ,wyglądało koszmarnie . Zabrałyśmy sunieczkę do weta ,dostała zastrzyki ,ma spuchniętą łapkę i jest wystraszona . Jest mi strasznie  przykro  :cry: Bolo to cudowny pies  dla człowieka ,niestety nie toleruje innych psów. Z Lolkiem nie ma problemu ,on akceptuje wszystkie psy. Spłakałam się bo żal mi starowinki  :cry:  przykro okropnie i jest mi zwyczajnie źle,. :cry: [b]Psy kochają każdego miłością wielką ,byle nie intruz pies ,takiego trzeba natychmiast przegonić [/b] Bolo najchętniej siedział by na kolankach ,tulił się i lizał po twarzy ,ten łobuz to mój pupil  :oops: Lolek ,szczun jeszcze ,spokojniejszy ,pierdołowaty . :wink: Bolo wskoczy na stół ,na ławę ,na wysoki pieniek ,wlezie wszędzie.Jest bystry i bardzo sprytny . Ktoś kto go weźmie będzie miał czujnego stróża,czułego przyjaciela i wiele pociechy . [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url] [url=http://www.fotosik.pl][/url]  
 8. zdjęcia z wtorku [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]   [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]   [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]   [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]   [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]   [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]     [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
 9. Bolek i Lolek lub Bolo i Lolo ;) psy pieszczochy ,psy któe powinny teraz leżeć na kanapie ,psy które uwielbiają człowieka ,jak by mogły to by się w nas wkleiły . Tyle smutku kiedy wracamy do domu ,a ze względu że mieszkam we Włochach i koleżanka równiez ,do Łomianek możemy jeździć tylko w wolne dni :( Wszystko spadło na rodziców Agi ,na szczęście jeszcze sobie radza ,ale tam jest juz zwierzyniec ,który zupełnie nie nadaje się do połaczenia z tymi . Tu jest problem. Szukamy rozwiązania ,szukamy domów.!!!!
 10. 31 grudnia zabrałam psy z cmentarza w Winnicy . Dwa małe kundelki ,jeden 6kilogramowy ,drugi 9 kilogramowy . Przekochane ,cudne ,czyste nie załatwiają się w domu . Niestety starszy i troszkę większy zaczął gnębić mniejszego ,dochodzi do ataków agresji :( może ktoś mógłby wziąć chociaż jednego psa ?[attachment=7977:winnica 087.JPG][attachment=7978:winnica 096.JPG][attachment=7979:winnica 138.JPG][attachment=7980:winnica 037.JPG][attachment=7981:winnica 110.JPG][attachment=7981:winnica 110.JPG][attachment=7982:winnica 31.12.2014 001.JPG][attachment=7983:winnica 31.12.2014 005.JPG][attachment=7983:winnica 31.12.2014 005.JPG][attachment=7984:winnica 31.12.2014 012.JPG][attachment=7985:winnica 31.12.2014 021.JPG]       mój tel 501014862
 11. [quote name='Ewanka']Cudny Kleszczu :loveu: ... maleństwo chwyta za serce i nie dziwę się, że potencjalny domek chce o niego powalczyć, jak zrozumiałam.[/QUOTE] tz. ja bym chciała ,domek się już boi :shake:
 12. [quote name='Gosiapk']W kolorach trochę i do jednego gatunku kleszcza podobna ;) Czy stad to imię?[/QUOTE] Kleszczu ,bo wiecznie wessane to w człowieka :lol:odczepiam żeby wstać ,a ona już czepia się od nowa i tak cały dzień :roll:
 13. jak mogę to wstawię fotki kleszcza...
 14. [quote name='RUDA ZUZIA']Ja ciociu dbam o siebie.Zimą to Zuzia pełni wartę w kuchni i pilnuje mamci.Ja tam wolę czekać pod kołderką.Pcioła:) [IMG]http://imageshack.com/a/img844/8608/ctrr.jpg[/IMG][/QUOTE] a dla mnie nie było :( buziaki kochani :)
×