Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

WITAM SERDECZCZNIE Z CIĘZKIM ZALEM CHCEMY ODDAĆ MAŁEGO YORKA Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA SZCZEPIONY ODROBACZONY ,GRATIS DODAJEMY SMYCZ I OBROZĘ KOLOR BŁĘKITNY Z KRYSZTAŁKAMI ORAZ SZCZOTKĘ DO CZESANIA SZAMPON I LEZACZEK WSZYSTKO OCZYWISCIE DOSTOSOWANE DO YORKÓW. JEST TO CHŁOPCZYK NAZWALIŚMY GO CHARLI , BARDZO LUBI LUDZI OGROMNIE SIĘ CIESZY NA WIDOK DZIECI. MUSIMY GO ODDAĆ GDYŻ [B]BYŁ TO PREZENT DLA NASZEJ 3LETNIEJ CÓRCI ALE ONA WOGOLE NIE JEST NIM ZAINTERESOWANA... [/B]MOŁO TO POPROSTU NIE CHCE GO NIE LUBI PIESKÓW MARZY O KOTKU WIĘC NIE MA SENSU ŻEBYŚMY GO MIELI BO ON POTRZEBUJE DUŻO CIEPŁA I OPIEKI. JEST BARDZO SŁODKI :)UWIELBIA ZABAWY, LUBI SIĘ KOMPAĆ I OGOLNIE REAGUJE NA TO ZE NIE WOLNO WIĘC JES DOŚĆ GRZECZNY NA TAKIEGO MALUSZKA

Taka głupota powinna być karalna :angryy:
[URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,57883,kochany-york,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']WITAM SERDECZCZNIE Z CIĘZKIM ZALEM CHCEMY ODDAĆ MAŁEGO YORKA Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA SZCZEPIONY ODROBACZONY ,GRATIS DODAJEMY SMYCZ I OBROZĘ KOLOR BŁĘKITNY Z KRYSZTAŁKAMI ORAZ SZCZOTKĘ DO CZESANIA SZAMPON I LEZACZEK WSZYSTKO OCZYWISCIE DOSTOSOWANE DO YORKÓW. JEST TO CHŁOPCZYK NAZWALIŚMY GO CHARLI , BARDZO LUBI LUDZI OGROMNIE SIĘ CIESZY NA WIDOK DZIECI. MUSIMY GO ODDAĆ GDYŻ [B]BYŁ TO PREZENT DLA NASZEJ 3LETNIEJ CÓRCI ALE ONA WOGOLE NIE JEST NIM ZAINTERESOWANA... [/B]MOŁO TO POPROSTU NIE CHCE GO NIE LUBI PIESKÓW MARZY O KOTKU WIĘC NIE MA SENSU ŻEBYŚMY GO MIELI BO ON POTRZEBUJE DUŻO CIEPŁA I OPIEKI. JEST BARDZO SŁODKI :)UWIELBIA ZABAWY, LUBI SIĘ KOMPAĆ I OGOLNIE REAGUJE NA TO ZE NIE WOLNO WIĘC JES DOŚĆ GRZECZNY NA TAKIEGO MALUSZKA

Taka głupota powinna być karalna :angryy:
[URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,57883,kochany-york,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL][/QUOTE]

Co za (za przeproszeniem) DEBIL kupuje zwierze 3letniemu dziecku, które oczywiście potraktuje to jak zabawkę...współczuję kotu który tam trafi zamiast tego biednego maluszka...

Dziecko niech odda-wózek gratis...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']WITAM SERDECZCZNIE Z CIĘZKIM ZALEM CHCEMY ODDAĆ MAŁEGO YORKA Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA SZCZEPIONY ODROBACZONY ,GRATIS DODAJEMY SMYCZ I OBROZĘ KOLOR BŁĘKITNY Z KRYSZTAŁKAMI ORAZ SZCZOTKĘ DO CZESANIA SZAMPON I LEZACZEK WSZYSTKO OCZYWISCIE DOSTOSOWANE DO YORKÓW. JEST TO CHŁOPCZYK NAZWALIŚMY GO CHARLI , BARDZO LUBI LUDZI OGROMNIE SIĘ CIESZY NA WIDOK DZIECI. MUSIMY GO ODDAĆ GDYŻ [B]BYŁ TO PREZENT DLA NASZEJ 3LETNIEJ CÓRCI ALE ONA WOGOLE NIE JEST NIM ZAINTERESOWANA... [/B]MOŁO TO POPROSTU NIE CHCE GO NIE LUBI PIESKÓW MARZY O KOTKU WIĘC NIE MA SENSU ŻEBYŚMY GO MIELI BO ON POTRZEBUJE DUŻO CIEPŁA I OPIEKI. JEST BARDZO SŁODKI :)UWIELBIA ZABAWY, LUBI SIĘ KOMPAĆ I OGOLNIE REAGUJE NA TO ZE NIE WOLNO WIĘC JES DOŚĆ GRZECZNY NA TAKIEGO MALUSZKA

Taka głupota powinna być karalna :angryy:
[URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,57883,kochany-york,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL][/QUOTE]

W jakim sensie to "oddam" bo znalazłam dziś takie samo ogłoszenie (nie pamiętam stronki :( ) oddam z ceną 650 zł ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co myśleć o tym ogłoszeniu, czy psiak faktycznie za darmo, czy nie. No i to "mile widziani hodowcy" mnie przeraża.
[URL]http://tablica.pl/oferta/york-piesek-ID1CU7r.html#2a8081d7;r:;s:[/URL]

I jeszcze jedno:
[url]http://tablica.pl/oferta/oddam-opiekunczym-ID1CPBb.html#1d3989fb;r:;s:[/url]

Edited by Lemoniada
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Nie wiem, co myśleć o tym ogłoszeniu, czy psiak faktycznie za darmo, czy nie. No i to "mile widziani hodowcy" mnie przeraża.
[URL]http://tablica.pl/oferta/york-piesek-ID1CU7r.html#2a8081d7;r:;s:[/URL]

I jeszcze jedno:
[URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-opiekunczym-ID1CPBb.html#1d3989fb;r:;s:[/URL][/QUOTE]


Kilka razy już dzwoniłam do osób które wystawiają yorki "za darmo" na Tablicy - za każdym razem przez telefon można się dowiedzieć że piesek kosztuje około 1000,- Piszą, że piesek jest za darmo, bo wg regulaminu Tablicy nie mogą sprzedawać psów bez rodowodu. Raz usłyszałam że jak mogłam poważnie myśleć że za takiego psa nikt nie zażąda pieniędzy. Myślę, że z takimi ogłoszeniami można dać sobie spokój - chyba że chodzi o "pilne oddanie psa z powodu wyjazdu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']Kilka razy już dzwoniłam do osób które wystawiają yorki "za darmo" na Tablicy - za każdym razem przez telefon można się dowiedzieć że piesek kosztuje około 1000,- Piszą, że piesek jest za darmo, bo wg regulaminu Tablicy nie mogą sprzedawać psów bez rodowodu. Raz usłyszałam że jak mogłam poważnie myśleć że za takiego psa nikt nie zażąda pieniędzy. Myślę, że z takimi ogłoszeniami można dać sobie spokój - chyba że chodzi o "pilne oddanie psa z powodu wyjazdu"[/QUOTE]
Wiem i tego też się spodziewam po tego typu ogłoszeniach. Ale jeśli gdzieś kiedyś jakiś psiak faktycznie będzie do oddania za darmo, to myślę, że warto próbować :) A dzwoniłaś zawsze o psy dorosłe? Bo jak ktoś ma "za darmo" szczeniaka to od razu wiadomo, że nie ma co dzwonić nawet, ale te dorosłe mnie zastanawiają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorciaa']W jakim sensie to "oddam" bo znalazłam dziś takie samo ogłoszenie (nie pamiętam stronki :( ) oddam z ceną 650 zł ?[/QUOTE]

właśnie buszowałam i znalazłam to samo głoszenie
[url]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,57883,kochany-york,ogloszenie,ogloszenia.html[/url]
ooo widzę że u wstawiającej ogłoszenie jest to w link skróconym ....
więc ogłoszenie<oddam za darmo> jak każde inne .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Wiem i tego też się spodziewam po tego typu ogłoszeniach. Ale jeśli gdzieś kiedyś jakiś psiak faktycznie będzie do oddania za darmo, to myślę, że warto próbować :) A dzwoniłaś zawsze o psy dorosłe? Bo jak ktoś ma "za darmo" szczeniaka to od razu wiadomo, że nie ma co dzwonić nawet, ale te dorosłe mnie zastanawiają.[/QUOTE]

jakiś czas wstecz ogłaszała się pani na tablicy - oddam 2 dorosłe ( jak dobrze pamiętam 3 letnie) sunie shih tzu - osobno lub razem ..... zadzwoniłam w rozmowie wyszło że to są sunie z hodowli ponoć pani legalną prowadzi i koszt suni to 450 zł , tak że bez znaczenia jaki wiek psiny za prawdziwe darmo nie trafiłam , a że nie bardzo wierzę w te hodowle że niby zarejestrowane i legalne a klusek ma kosztować 650 zł szczylka nie kupiłam do dziś :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Wiem i tego też się spodziewam po tego typu ogłoszeniach. Ale jeśli gdzieś kiedyś jakiś psiak faktycznie będzie do oddania za darmo, to myślę, że warto próbować :) A dzwoniłaś zawsze o psy dorosłe? Bo jak ktoś ma "za darmo" szczeniaka to od razu wiadomo, że nie ma co dzwonić nawet, ale te dorosłe mnie zastanawiają.[/QUOTE]

Tak-dzwoniłam tylko w sprawie dorosłych psinek :) Podzielam zdanie dorci.

Link to comment
Share on other sites

W Szczecinie domu szukać będzie 6letni pies / york średni / rasopodobny. Mam zdawkowe informacje. Pepe wymaga leczenia, prawdopodobnie zapchane kanaliki łzowe. Dotychczas przemywane oczy 6x/24h rumiankiem. Rzekomo wokół oczu rany (?). Postaram się w przyszłym tygodniu zobaczyć psa, wrzucę wówczas zdjęcia i może dowiem się więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Msand']W Szczecinie domu szukać będzie 6letni pies / york średni / rasopodobny. Mam zdawkowe informacje. Pepe wymaga leczenia, prawdopodobnie zapchane kanaliki łzowe. Dotychczas przemywane oczy 6x/24h rumiankiem. Rzekomo wokół oczu rany (?). Postaram się w przyszłym tygodniu zobaczyć psa, wrzucę wówczas zdjęcia i może dowiem się więcej.[/QUOTE]
Ja mam chętną osobę sprawdzoną na yorka w Szczecinie, nie musi być szczeniak

Link to comment
Share on other sites

a ja mama pytanie czy jest tu Ktoś z Trójmiasta kto mógłby zaopiekować się odchowaną(roczną) sunią Yorka?chodzi o dłuższą opiekę do 2 miesięcy,sunia wesoła,zdrowa,lubi dzieci.Sunia poszukuje domu tymczasowego gdyż jej właścicielka zachorowała i czeka ją długie leczenie w szpitalu,niestety hotel nie wchodzi w grę dla suni byłby to ogromny stres(jest pieszczochem) a poza tym właścicielki na to nie stać,właścicielka nie ma żadnej osoby która mogłaby sunię "przechować" na czas swojego leczenia-stąd pytanie tu na forum.Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc proszę o informację na PW.Dziękuję ...Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielonomi']a ja mama pytanie czy jest tu Ktoś z Trójmiasta kto mógłby zaopiekować się odchowaną(roczną) sunią Yorka?chodzi o dłuższą opiekę do 2 miesięcy,sunia wesoła,zdrowa,lubi dzieci.Sunia poszukuje domu tymczasowego gdyż jej właścicielka zachorowała i czeka ją długie leczenie w szpitalu,niestety hotel nie wchodzi w grę dla suni byłby to ogromny stres(jest pieszczochem) a poza tym właścicielki na to nie stać,właścicielka nie ma żadnej osoby która mogłaby sunię "przechować" na czas swojego leczenia-stąd pytanie tu na forum.Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc proszę o informację na PW.Dziękuję ...Pozdrawiam[/QUOTE]
Jeśli nie masz nic przeciwko temu, mogę zapytać na dwóch - trzech zaprzyjaźnionych forach rękodzielniczych.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://tablica.pl/oferta/suczka-do-adopcji-slodziaczek-do-kochajacych-ludzi-ID1JTnJ.html[/IMG]Pilne! Szukamy kogos kto mógłby przetrzymać kilka dni suczkę zanim trafi do mnie na tymczas- mieszaniec yorka i kundelka. Ewentualnie chetny dom tymczasowy lub stały. Sunia pilnie musi opuścić obecne miejsce .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnisia100'][IMG]http://tablica.pl/oferta/suczka-do-adopcji-slodziaczek-do-kochajacych-ludzi-ID1JTnJ.html[/IMG]Pilne! Szukamy kogos kto mógłby przetrzymać kilka dni suczkę zanim trafi do mnie na tymczas- mieszaniec yorka i kundelka. Ewentualnie chetny dom tymczasowy lub stały. Sunia pilnie musi opuścić obecne miejsce .[/QUOTE]

Co to za piesio? Ten z Tablicy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...