Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki dzwoniłam do domu potencjalnych chętnych przez te dni o różnych porach ale nikt nie odbierał. Jutro weekend więc może uda mi się ich złapać. Już nawet myślałam że swoim autem pojadę bo odpaliłam mojego rupiecia bez problem jednak zachciało mi się zatankować na stacji i zonk. Auto mi padło, jutro ojciec ma sprawdzić co nie tak jest ehhh

Link to comment
Share on other sites

Do pani nie mogę się dodzwonić nadal:/ Więc nie wiem co z tego wyjdzie:roll:
Dziewczyną skończyła się karma, musiałam chcąc nie chcąc kupić jakiś worek marketowy 3 kg i jakąś puchę. Niestety nie mam ani grosza już i tak kupiłam ten worek za pożyczone pieniądze:shake:. Poroznosiłam cv gdzie się tylko dało mam nadzieje że uda mi się załapać u nas na osiedlu na stacje do pracy bo i blisko a i pieniążki by w końcu się znalazły bo teraz to krucho wstyd się przyznać ale nawet po żarełko dla samej siebie muszę do mamy chodzić:shake:

Przepraszam że pytam i proszę ale może miał by ktoś chociaż kilka kg karmy na zbyciu dla dziewczyn?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bela51:oops:
Jutro wkleję zdjęcie rachunku za tą karmę którą kupiłam i puszkę żeby nie było:roll:
Jutro popołudniu zabiorę się też za zrobienie nowych ogłoszeń dla Agry może też jakiś inny tekst napiszę ehh już sama nie wiem boję się że nikt jej nie zechce ze względu na jej wiek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Do pani nie mogę się dodzwonić nadal:/ Więc nie wiem co z tego wyjdzie:roll:
Dziewczyną skończyła się karma, musiałam chcąc nie chcąc kupić jakiś worek marketowy 3 kg i jakąś puchę. Niestety nie mam ani grosza już i tak kupiłam ten worek za pożyczone pieniądze:shake:. Poroznosiłam cv gdzie się tylko dało mam nadzieje że uda mi się załapać u nas na osiedlu na stacje do pracy bo i blisko a i pieniążki by w końcu się znalazły bo teraz to krucho wstyd się przyznać ale nawet po żarełko dla samej siebie muszę do mamy chodzić:shake:

Przepraszam że pytam i proszę ale może miał by ktoś chociaż kilka kg karmy na zbyciu dla dziewczyn?[/QUOTE]

Gisic prześlij mi na pw Twój adres domowy to Ci podrzucę w weekend karmę. wybieram się w sobotę na dzień otwarty do katowickiego schroniska i mogłabym do Ciebie z karmą podjechać. nie będzie to coś z górnej półki ale zawsze.... napisz czy Ci pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ja tak na szybko
Dziękuję za wpłatę od bela51 doszło 20zł:loveu: za co mogłam oddać 12zł za karmę którą wcześniej zakupiłam z pożyczonych pieniążków i zakupiłam 2 mięsne batony
Dziękuje też yolanovi za karmę:loveu: prosiłam o kilka kiloramów dostałam 12:loveu:
Do tego jutro idę na pierwsze szkolenie i jak dobrze pójdzie to będę mieć pracę ale wolę nie zapeszać jednak proszę o trzymanie kciuków oby wyszło:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, niestety u nas nie ma za ciekawie, znaczy się z Agrą ok ale u mnie ciężko:shake: Pracę zaczynam od kwietnia ale to i tak nic nie zmienia, muszę niestety szukać Agrze pilnie DS bądź DT. Nie chcę się zagłębiać w to wszystko co się w koło dzieje ale jednym zdaniem po prostu nie radzę sobie:-( U bliskiej mi osoby stwierdzono raka teraz są przerzuty na płuca i trzustkę, wybaczcie ale nie jestem w stanie siedzieć na dogo, potrzebuje osoby która zajmie się Agrą, od siebie dam 100zł na hotelik byle by był domowy:roll: no chyba że zdołamy się upchnać na akcje w SCC w ten weekend:shake:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a czy Agra ma facebooka? bo ostatnio udało nam się znaleźć dom Czesiowi 15 letniemu właśnie tak, może warto spróbować. ja poprosze jedną osobę żeby co zmajstrowała.
Agra to pies ze schronu Sosnowiec, ja czuję się poniekąd za nią odpowiedzialna. Zaraz ogłoszę na wątku że potrzebuje pomocy. Ściągnijmy tu więcej osób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...