Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

Wróciliśmy od weta, wyniki są dobre a nawet bardzo dobre jedynie białko całkowite jest poniżej normy ale niewiele wynosi 5,78 gdzie norma zaczyna się od 6 i kreatynina która wynosi 0,65 a norma zaczyna się od 1 reszta idealnie.
Zrobiliśmy dzisiaj jeszcze usg (tu ukłon dla weta bo sam zaproponował wykonać badanie bezpłatnie jak i sama wizyta nic nas nie kosztowała:loveu:)
Na USG wszystko wyglądało idealnie wątroba, śledziona, nerki, pęcherz nic nie było widać niepokojącego. Jedyne co jeszcze przyszło na myśl to moczówka prosta ale w tym wypadku musimy zrobić badanie moczu.
Aha umówiliśmy się na szczepienie Agry na sobotę na 10 rano więc po szczepieniu pojedziemy na akcje do SCC:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą wróciłyśmy przedostatniego spacerku jeszcze koło 1 nas czeka ostatni ale Agra jakby w lepszym humorze, psów nie było w koło to spuściłam pannice, jednak po chwili nie obyło się bez ganiania małego stworka który dobrze ukrył się w krzakach i obserwował. Ale poza ganianiem było ok zero agresji chociaż wydaje mi się że Agrze nie podobają się małe psy a już na pewno nie z daleka bo przy bliższym kontakcie jest już ok. Dziewczyna pobiegała wykopała dziurę pod drzewem i zabrała się a zabawę pustą znalezioną gdzieś paczką papierosów, więc pańcia zaczęła szukać patyków i znalazła to sobie porzucałyśmy. Agra nie biega normalnie z patolem w pysku tylko skacze jak zając ciesząc się ogromnie. Tak z pół godziny sobie rzucałyśmy no i chcąc iść już do domu nic z tego patol idzie z nami nie było mowy o puszczeniu no i tak patol wylądował obok mojego biurka z jakże zadowoloną z tego faktu Agrą:evil_lol: Tyle dobrze że ona nie rozgryza patoli jak Milka na części pierwsze bo pewnie patyk a przynajmniej to co po nim zostało latało by po całym mieszkaniu a tak leży na dywanie pilnowany przez Agrę

Link to comment
Share on other sites

przed adopcją się nie sprawdza tylko dopiero pod jednak w związku z tym że Agra musi mieć zrobione badanie moczu to jeśli jakimś cudem znajdą się chętni zostaną oni najpierw sprawdzeni, nie oddam Agry na akcji tylko po niej to znaczy po sprawdzeniu domu, za dużo dziewczyna przeszła by ją w ciemno oddawać

Link to comment
Share on other sites

Pokażemy jeszcze troszkę Agruli:
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TTdKEptjucI/AAAAAAAACbE/hIapk7iZnVg/s512/IMGP5805.JPG[/IMG]
[IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Agra#5563995694186603970[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TTdImsPLpcI/AAAAAAAACa8/fmUXSdTw8io/s640/IMGP5589.JPG[/IMG]

A no tak Milka jest obrażona więc wybaczcie ale zostałam zmuszona do wklejenia chociaż jednego zdjęcia:roll:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TTh3JZPypyI/AAAAAAAACbY/tAaRZuZMViU/s640/IMGP5582.JPG[/IMG]

A tak przy okazji pytam czy nie chciałby ktoś oswojonych około 3-4 letnich koszatniczek? Znajomy ma do oddania koszatki które dostał w spadku po swojej byłej dziewczynie, niestety nie ma czasu na opiekę bo pracuje i często wyjeżdża. Koszki do oddania z klatką

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu z Agrą. Dodatkowo sprawdziłyśmy jeszcze tego guzka na bioderku bo po ostatniej wizycie wygryzła to miejsce, w ogóle nie ma tam sierści i rana cały czas się sączy. Wet kazał obserwować czy nie rośnie bo może się okazać że rośnie i to nie jest zwykły kaszak jak pozostałe. Na razie mamy zalecenie przemywać rivanolem i obserwować jak się nie będzie goić mamy iść po maść:roll:

W ogóle cioteczki ja jakaś taka niekumata jestem i zakręcona, strasznie po szczepieniu specjalnie wstałam wcześniej i umówiłam się na rano na to szczepienie no i na 11 pojechałam na akcję w scc (wczoraj na kompa nie wchodziłam a miałam wejść i sie upewnić) no i się okazało że akcja jest za tydzień:oops: Naprawdę nie wiem co mi się tak ubzdurało hehe wchodzę a tam stoiska nie ma i konsternacja, zadzwoniłam do kuba123 i okazało się że jest za tydzień, nie wiem skąd ja wbiłam sobie do głowy datę 22 stycznia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...