Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adresówka pusta bo to nie adresówka:eviltong: (to pozostałość po bryloczku z 3 dniowego spotkania goldenowego) Jakoś pańcia od roku tego nie ściągnęła, przynajmniej brzdękoli i wiem gdzie psiak jest:eviltong: A adresówki są te małe takie zakręcane;)
Wymioty były przejściowe ale coś mi się wydaje że Agra taka jakaś osowiała, na spacerach ostatnio chodzi bo musi, no jedynie odżywa jak jakiś pies na nią szczeknie to ona odpowiada a tak cicha, poprzytula się i tyle, czasem w nocy jak się obudzę to boję się o Agrę nie wiem może ona tak ma ale śpi mając otwarte oczy i tylko spoglądam czy klatka piersiowa się podnosi. Od kilku dni wydaje mi się że ona jest bo "musi" Ciężko to tak opisać ale ona istnieje bo "tak trzeba" czasem mam takie odczucie i to dobija bo patrzę na nią i widzę pustkę do tego to niejedzenie, wcześniej jadła i domagała się jak opętana a teraz? Teraz zje trochę i odpuszcza i do tego właśnie w ogóle nie przybiera na wadze:roll: Jutro udamy się do weta mamy pieniążków akurat na wizytę czy szczepienie zobaczymy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mówię od razu że coś jej może być tylko zachowuje się inaczej niż zawsze. Jest tak nie tyle co osowiała co zamknęła się w sobie, robi wszystko z przymusu, na spacerach dzisiaj też chodziła bo musiała z głową spuszczoną w dół a zawsze chodziła pewna siebie szukając coraz to ciekawszych miejsc do zaznaczenia

PS. Bo ja się na tym nie znam czy guzki mogą mieć z tym coś wspólnego? Agra jak do mnie trafiła miałą kilka guzków ja je uznałam za coś w stylu "kaszaków" nie powiększają się ani nic no ale mimo wszystko to nie jedenv tylko kilka , ja wykryłam4 różnej wielkości wszystkie tuż przy kręgosłupie. Nie pisałam o tym po stwierdziłam że to mało istotne

Link to comment
Share on other sites

No tak tylko że my przez mój brak auta musimy iść u mnie do weta:/a ich toleruje w ostateczności typu szczepienia, w końcu zabili mi psa więc to zrozumiałe! inaczej pojechałabym na Brynów a jeszcze lepiej do Fabisza ale nie mam jak bo auto stoi na parkingu a akumulator do naładowania domu do tego koszty tych wetów są o wiele większe:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj neta nie miałam, dzisiaj od południa ogłoszenia z bazarku robię. Na koncie mam jakoś 140zł wszystko jest Agry więc jutro pójdę do weta niestety tego u mnie ale wcześniej sprawdzę kto przyjmuje by nie trafić na jakiegoś młodziaka:roll:

Leonarda ślicznie dziękujemy dzisiaj doszła wpłata od ciebie 50zł:loveu::loveu::loveu:
Ślicznie dziękujemy

Agra no cóż cieszy się jak wracam z zakupów pląta się pod nogami no i tyle, większość dnia jak nie cały przesypia z przerwami chodzenia za mną do toalety.Zaproszona do łóżka przyjdzie poprzytula się i ucieka na fotel leżąc i spoglądając pustym wzrokiem w jeden punkt. Na spacerach chodzi taka jakaś dziwna dalej, do tego psy niedaleko przechodzące obszczekuje i rzuca się w ich stronę:roll:

Link to comment
Share on other sites

U nas po staremu, teraz mieliśmy troszkę zamieszania w domu:roll:
Do weta idziemy w poniedziałek, teraz nie dałam rady. Agra hmm czuje się w miarę ok jeszcze raz zdarzyło się jej zwymiotować ale teraz jest ok, głównie cały dzień przesypia ale chyba troszkę humorek powrócił. Jak pójdziemy do weta to dokładnie sunie zbadamy, zrobimy badanie krwi by zobaczyć czy wszystko ok i zobaczymy co z tymi guzkami a także jak będzie ok to weźmiemy tabletki na odrobaczenie a później już tylko szczepienie

Link to comment
Share on other sites

My zaraz wybieramy się do weta

W pierwszym poście dopisałam 50zł od Leonardy i 44,10zł z bazarku który robiłam bo już wszystkie wpłaty doszły czyli mamy 94,10zł do tego dojdzie jeszcze z bazarku ogłoszeniowego ale to rozliczę jak wszystkie wpłaty dojdą i wszystkie ogłoszenia zrobię, na razie został mi jeszcze 1 pakiet do zrobienia

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy od weta lżejsze o 120zł:shake:
Dostałyśmy tabletkę na odrobaczenie a do tego zrobione pełne badanie krwi, morfologia, biochemia i cukier. Wyniki biochemi będą jutro. Wet najpierw podejrzewał że może cukier być nie tak ale jest ok 76 więc w normie. Ogólne badanie też ok. W związku z tym nie przybieraniem na wadze, piciem sporej ilości wody i wymiotami podejrzewa jeszcze nerki ale jak mówiłam te badania będą jutro i na jutro na 14 kolejna wizyta:roll: Agra waży zaledwie 21,5kg, temperatura w normie, serducho ok. Guzki to zwykłe kaszaki tak jak myślałam więc nie mamy się tym przejmować chociaż przy ich szukaniu przy kręgosłupie widać było że jest to dla Agry niekomfortowe i bolą ją okolice kręgosłupa. Do tego tak jak też mówiłam ma początki zaćmy co wet od razu zauważył jak tylko weszłyśmy do gabinetu:roll:

Ogólnie jesteśmy teraz na minusie w związku z tymi badaniami - 25,90zł
Mam nadzieje że chociaż pieniążki z drugiego bazarku pokryją nam jeszcze szczepienie i ewentualne koszty dalszych badań:roll:

Jak zrobię zdjęcia wkleję wynik badanie krwi i rachunek za wizytę

Aha zapomniałam, mieliśmy poważny problem z pobraniem krwi ledwo udało się zebrać minimalną ilość, lekarz jednak powiedział że to nie jest wina niskiego ciśnienia, ale był to nie lada problem, liczyliśmy każdą kropelkę krwi bo w ogóle lecieć nie chciała:/

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku zaraz tam poszperam i doczytam co i jak
A tak na pocieszenie zdjęcie zapatrzonej Agry:
[IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Agra#5563163293573641442[/IMG][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TTRTimTy9OI/AAAAAAAACac/PqP5Y1fSulg/s640/IMGP5835.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...