Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no więc tak
po pierwsze- Gisic miała numer nie tylko do sosnowieckie schronisko, ale i do mnie
to ja jestem Agnieszka, która dowiozła jej karmę
nie zaznaczam wszystkich wątków , bo wiem,że nie byłabym ich w stanie ''obskoczyć''
nie mam na to czasu i szczerze mówiąc ochoty
komunikuję się przez telefon i mail, zresztą od lutego mój numer telefonu jest na dogo ogólnodostępny i każdy, kto ma potrzebę może dzwonić
dla Gisic nie jestem osobą obcą, znamy się od dłuższego czasu, nie rozumie dlaczego nie dzwoniła
i niech nie mowi,że nie otrzymała ode mnie pomocy, gdy o nią poprosiła

po drugie-gosia- sosnowieckie schronisko to cały czas ta sama osoba
wolontariusz, a następnie razem ze mną koordynator wolontariatu w sosnowieckim schronie, dobra dusza Maciejkowic i choć czasem wkurzająca, to jednak całym sercem oddana fundacji i jej podopiecznym

po trzecie-Kłapacz- fundacja ani nie sfinansuje, ani nie dołoży się do hotelu
do naszych psów też się nikt nie dokłada
jak pisała ''sosnowieckie schronisko'' nikt nie interesował się psami , które trafiły na Macieje z sosnowieckiego schronu
obecnie siedzi Lori- jakoś nie przypominam sobie, by ktoś ją wspierał finansowo, poza fundacją oczywiście
Agra miałaby do nas trafić, bo to ''ss'' prosiła, by ją zabrać na DT- Kłapacz, jeśli opuści schron to z Waszej inicjatywy
rozmawiałaś z Anetą i poznałaś jej zdanie, więc nie rozumie po co to wszystko

ode mnie to tyle,

pozdrawiam
Agnieszka Nowak
pytania pod numerem telefonu podanym w sygnaturze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']no więc tak
Kłapacz, jeśli opuści schron to z Waszej inicjatywy
rozmawiałaś z Anetą i poznałaś jej zdanie, więc nie rozumie po co to wszystko

ode mnie to tyle,
[/QUOTE]

Ja nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym "po co to wszystko" ? Jeśli chodzi o post z 15 czerwca z pytaniem o dofinansowanie hotelu dla Kłapacza to już wyjaśniam. Nie zagłębiałam się wcześniej w to, czy Fundacja dokłada się do DT czy hoteli, a jak już taka sytuacja się zdarzyła ( że muszę wyciągnąć swojego podopiecznego) to chciałam się dowiedzieć, czy taka możliwość istnieje.
Już wiem, że Fundacja może zapłacić tylko za leki i weterynarza. [B]A tak przy okazji to czy do leków i weterynarza wchodzi odrobaczenie i szczepienia? [/B]
Dlatego staram się zbierać kasę na hotelik z bazarków i deklaracji.


To w takim razie może Agra mogłaby przyjechać w lipcu na Akcję do SCC? Tylko ktoś musiałby ją dowieść - jeśli Gisic dalej jest niezbyt zmotoryzowana. ;-)
Kłapacz też prawdopodobnie będzie - o ile ktoś go przytransportuje :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na MEGA bazarek na podopiecznych z sosnowieckeigo schroniska, Agry i Kłapcia :) !!!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21?p=17090335#post17090335"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem.... również nie mam pracy z powodu opieki nad moim kochanym chorym mężem... a moje trzy przygarnięte sierściuszki wymagają środków... Stałe deklaracje juz mam, więc nie mogę brać następnych, ale po otrzymaniu renty męza 5-go coś postaram się dorzucić ...Przepraszam za te szczegóły, to nie brak mojej dobrej woli, to przykra konieczność... Proszę o nr konta na prv...

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdzie nie napisałam że Agnieszka (kuba123) odmówiła pomocy, wręcz przeciwnie, proponowała dowiezienie do mnie Agry oraz przywiozła karmę o czym pisałam więc nie wiem o co chodzi. Z resztą nie chcę dalej o tym dyskutować bo to nie ma sensu.
sosnowieckie schronisko czyli ta dawniej zbanowana rybka_39? Może i jest oddana fundacji i jej podopiecznym tego nie wiem i nie wnikam jednak ja poznałam ją jako osobę która od razu naskoczyła na mnie przy wyciąganiu Agry ze schroniska:roll:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki wczoraj dostałam zapytanie na maila w sprawie Agry. Mam problem z wyszukaniem ankiety przedadopcyjnej czy ktoś może mi podać linka do niej bo chciałabym pani przesłać?


A u nas po staremu. Wczoraj wyszłam na spacer najpierw z Milką, na polance niedaleko szalały 3 psiury z którymi Milka się często bawi no a Agra tylko z Bako. No i wybieganiu się Milki z nimi wyszłam z Agrą pomyślałam że skoro zna już Bako i się z nim bawiła to problemu nie będzie ale niestety jak zobaczyła lecące 3 psiaki (dwa to młode szczeniaki) zaczęła szczekać i się rzucać na nie a co mnie zaskoczyło również na Bako. Więc spacerek odbył się tylko na smyczy a i tak musiałam odwracać jej uwagę patykiem bo ciągle chodziła spięta i spoglądała w stronę bawiących się psów co jakiś czas szczekając na nie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja korzystam z takich pytań przedadopcyjnych:

1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu (dom jednorodzinny, kamienica, blok)?
2. Czy pies będzie mieszkał z Państwem w domu czy na zewnątrz?
3. Jeśli mają Państwo ogród, czy zamierzają Państwo wyprowadzać psa poza jego teren?
4. Jak często i na jak długo pies będzie chodził na spacery? (wszystkim nam brakuje czasu, więc prosimy o realne i zgodne z Państwa możliwościami prognozy).
5. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta, jeśli tak to jakie? Jakiej płci? Czy są wysterylizowane/wykastrowane?
6. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy? (prosimy krótko opisać ich historię oraz powiedzieć czemu już ich z Państwem nie ma).
7. W jakim wieku są dzieci (jeśli są)?
8. Czy zgodzą się Państwo na krótką wizytę przedadopcyjną w Państwa domu?
9. Z kogo składa się Państwa rodzina? Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika?
10. Co się będzie działo z psem w czasie Państwa wyjazdów, wakacji, itp.?
11. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu Państwa rodziny na tak długo?
12. Czy w Państwa domu są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa?
13. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam, gdzie trzeba, mogą coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść?
14. Psy chorują - tak jak ludzie - i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani?
Posiadanie psa wiąże się także z koniecznością szczepień, odrobaczeń, profilaktyki przeciwkleszczowej, itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki?
15. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?
16. Czy jesteście Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną?
17. Czym („czym” a nie „czy”) zamierzacie Państwo żywić psa? Czy będzie to sucha karma, puszki, jedzenie gotowane (z czego będzie się składać)?
18. Czy pies będzie miał możliwość wychodzenia na zewnątrz bez opieki?
19. Czy zgodzą się Państwo na wizytę w Państwa domu, jakiś czas po adopcji?
20. Ile czasu pies będzie spędzał w domu sam (tudzież z innym zwierzakiem)?
21. Czemu akurat teraz zdecydowali się Państwo na adopcję psa?
22. Dlaczego chcecie Państwo zaadoptować psa właśnie tej rasy i czy coś więcej o nie wiecie?
23. Czy, jeśli pojawiłyby się jakieś problemy, podejmą się Państwo ich rozwiązywania (szkolenie psa, spotkania z behawiorystami, itp.) czy też będą chcieli Państwo znaleźć psu nowy dom?
24. Bardzo proszę napisać kilka słów o sobie.
25. W jakim mieście Państwo mieszkają i czy możecie Państwo odebrać psa osobiście lub pokryć koszty transportu?

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko otrzymam zwrotną ankietę dam znać;)

kuba123 dzięki fakt nie ma tego w ankiecie ale na pewno zapytam jeśli coś z tego wyjdzie;)



A teraz z psiurami na ostatni spacerek uciekam i spać, bo coś mi siadło na żołądku (ciekawe co skoro dziś nic nie jadłam:roll:)i normalnie chce mi go rozsadzić

Dobranoc cioteczkom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Ja nigdzie nie napisałam że Agnieszka (kuba123) odmówiła pomocy, wręcz przeciwnie, proponowała dowiezienie do mnie Agry oraz przywiozła karmę o czym pisałam więc nie wiem o co chodzi. Z resztą nie chcę dalej o tym dyskutować bo to nie ma sensu.
sosnowieckie schronisko czyli ta dawniej zbanowana rybka_39? Może i jest oddana fundacji i jej podopiecznym tego nie wiem i nie wnikam jednak ja poznałam ją jako osobę która od razu naskoczyła na mnie przy wyciąganiu Agry ze schroniska:roll:[/QUOTE]

Milka- bo jak rozumiem działałaś kiedyś pod takim nickiem; nie mam ochoty i nerwów na przepychanki, myślę, że szkoda energii na to, ja nawet nie pamiętam o co poszło.

Czekam na wieści co z Agrą, jeżeli nie wyjdzie nic z jej domu to nadal proszę o zdjęcia do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Milka- bo jak rozumiem działałaś kiedyś pod takim nickiem; nie mam ochoty i nerwów na przepychanki, myślę, że szkoda energii na to, ja nawet nie pamiętam o co poszło.

Czekam na wieści co z Agrą, jeżeli nie wyjdzie nic z jej domu to nadal proszę o zdjęcia do ogłoszeń.[/QUOTE]

Ja też nie mam zamiaru się kłócić. A co do zdjęć wybacz ale wypadło mi z głowy. Zdjęcia Agry wszystkie są tutaj:
[url]https://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Agra[/url]
Chyba że wolisz bym ci na maila wysłała to w takim razie adres na pw poproszę.

Pani na razie się nie odezwała ale spokojnie zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...