Jump to content
Dogomania

Pomocy!! Podkarpacie - psy giną w "smalcowni", cała wieś kupuje smalec psi!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja już zaczęłam rozpuszczać ..
i nie spodziewałam się ,ze ktoś się mnie zapyta gdzie się to kupuje..
i tu nastąpiła z mojej strony krótka historia jak to jedna głupia dała się nabrać i jakie potem były parchy , gorączka ech..
kiwali głowami , no tak , rzeczywiście , jak można było , przecież mięso psów NIE PRZEBADANE , najpewniej z chorych zwierząt , starych...
och , ach , ale nierozsądnie , no pewnie , głupia jakaś

ziarenko zasiane , dalsze ziarenka przygotowane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']klina klinem! Durni ludzie rozpuszczają bzdurne plotki o cudownym działaniu psiego smalcu, to my powinniśmy rozpuszczać plotki o jego szkodliwym działaniu.
I też twierdzę, że można to robić zupełnie niezależnie, w różnych częściach kraju.[/QUOTE]

hehehe to i ja zaczne ale za granica :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ja już zaczęłam rozpuszczać ..
i nie spodziewałam się ,ze ktoś się mnie zapyta gdzie się to kupuje..
i tu nastąpiła z mojej strony krótka historia jak to jedna głupia dała się nabrać i jakie potem były parchy , gorączka ech..
kiwali głowami , no tak , rzeczywiście , jak można było , przecież mięso psów NIE PRZEBADANE , najpewniej z chorych zwierząt , starych...
och , ach , ale nierozsądnie , no pewnie , głupia jakaś

ziarenko zasiane , dalsze ziarenka przygotowane...[/QUOTE]
gratulacje! teraz poleci odpowiednio podsycane;
a czy w sprawie konkretnej cos sie zadzialo, to nie wiem niestety...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy ktoś z Was jest z okolicy? Dzwońcie do lokalnych organizacji, na policję, do straży miejskiej, przecież to jest nielegalne, Łamanie prawa i znęcanie się nad zwierzętami!

Cholera, nie mam nawet samochodu, w warszawie siedzę, nie przyjadę tam do was, ale nie bójcie się woluntariusze!!!

Moim zdaniem plotki nie wystarczą, nie możemy dopuścić do kolejnej masakry. A jeśli by tak do lokalnej telewizji zadzwonić, radia - do lokalnych stacji? Dziennikarze mogą nagłośnić sprawę, wejdą temu katowi z butami do ogródka.

Dajcie znać jak pomagać, muszą działać osoby lokalne, które słyszały te historie od sąsiadów, widziały te znikające psy,inaczej nikt nie zareaguje. Czy ktoś z lokalnych ludzi zeznałby na policji co wie?

Marta

Link to comment
Share on other sites

myślę, że wypowiedzi na forum "empatii" są w tej kwestii na tyle interesujące, że warto podac link. Jest w moim podpisie

w ogóle smalec może być przepyszny. Wegański smakuje wybornie, bez róznicy. Nie jest ze zwierząt, z psa tez nie:) Tylko nie zapomnijcie o oleju (inaczej smalec w lodówce stwardnie na kość), a grzyby odpuśćcie (chyba, że ktos w takiej konstelacji b. lubi):)
[URL]http://puszka.pl/przepis/2255-smalec_wegetarianski.html[/URL]

i to tyle OF- choć nie tak bardzo...

(smalec ten dziala także znakomicie na wszelkiego rodzaju schorzenia...takie jak reumatyzm, słabe libido, pryszcze itd itp;);))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...