Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Wszystkich!
Dominik dziś wyjechał do pracy i jestem sama z Pablem przez 3 dni :) Pablo został dziś na 2 h sam w domu i musze powiedzieć że byłam mile zaskoczona bo niczego nie zniszczył a nawet się do nieczego nie dobierał :) Czuje się coraz lepiej bo to widać jest coraz bardziej skory do zabawy. Powoli wdrażamy uczenie podstawowych koment. Wydłużyliśmy też spacery do 15 minut bo widać że brakuje mu ruchu ale niestety na trzech nóżkach długo biegać nie może. A na spacerze Pablo zachowuje się jak młody bóg - wszedzie chce zaglądać i biega po podwórku jakby należało do niego. Ładnie wraca jak się go zawoła albo przyjmniej na mnie poczeka :), nie reaguje na obcych ludzi jeżeli ci nie zareagują na niego. Jego nóżka już nie zwisa bezwładnie, nawet delikatnie pazurkami dotyka podłoża jak idzie - JEST CORAZ LEPIEJ :) :)


Wiktoria

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK']właśnie skończyliśmy się bawic - oczywiście w miarę jego możliwości Jest po prostu uroczy jak ma taka niewinną minke i wesołe oczka. Może już nie długo nie bedzie chwil kiedy ma smutny wzrok :)[/QUOTE]

Mam pewność, już nie nadzieję, ze skończą się dla niego te udręki, nóżka będzie zdrowa, mordka uśmiechnięta i na wiosnę będzie śmigał po zielonej trawce :mdrmed::mdrmed::mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK']on to już teraz chciałby śmigać najlepiej po błotku i kałużach[/QUOTE]

jeszcze troszkę i pobryka ;)


czy mogę poprosić boxiowe cioteczki o głosy dla Szczecinka :modla:

[COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/1997...a-stycze%C5%84[/URL]![/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie dla [b]Kapselkowej[/b] informacja:

[B][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrange][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Jeżeli dojdą wszystkie przelewy to dla Pablita będzie [COLOR=red]569,55zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] z bazarku od [b]Anastazja&Aleksander i boksery.pun.pl[/b].

No i co na to powiesz moja droga,teraz powtarzaj moje słowa!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...