Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

[quote name='tatankas']Specjalnie dla [B]Kapselkowej[/B] informacja:

[B][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrange][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Jeżeli dojdą wszystkie przelewy to dla Pablita będzie [COLOR=red]569,55zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] z bazarku od [B]Anastazja&Aleksander i boksery.pun.pl[/B].

No i co na to powiesz moja droga,teraz powtarzaj moje słowa!!![/QUOTE]

[B]Powiem, że miałaś Tatankas :calus::calus::calus: rację!!!!!!!!!!!! [/B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Hura!!!!!! Dzięki, dzięki dzięki :cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dokładnie,to nie moja zasługa,tylko ciotek boksiowych,które przekazały fanty i tych,które te fanty kupowały.Wielkie:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
dla was!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOMINIK']Witam Wszystkich!
Wydłużyliśmy też spacery do 15 minut bo widać że brakuje mu ruchu ale niestety na trzech nóżkach długo biegać nie może. (..) Jego nóżka już nie zwisa bezwładnie, nawet delikatnie pazurkami dotyka podłoża jak idzie - JEST CORAZ LEPIEJ :) :) [/QUOTE]

Super, że szybko dochodzi do siebie i wszystko ładnie się goi. Tak piesiu trzymaj!!!!!!!!!


ps. Nie wiem jak to jest w przypadku artrodezy jeśli chodzi o gojenie się chorej kończyny, ale my po wykonanym zabiegu artroskopi (gdzie pies już na drugi dzień stawiał łapę na podłożu próbując ją obciążyć- dostaliśmy zalecenie 8 tyg na smyczy, zero luźnego biegania do czasu całkowitego wygojenia stawu!

ps. Nie znam żadnego z wymienionych schronisk. Ale jeśli Wy, Cioteczki znacie- to Wam ufam! Głosuję na Szczecinek. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dar_ling']


ps. Nie wiem jak to jest w przypadku artrodezy jeśli chodzi o gojenie się chorej kończyny, ale my po wykonanym zabiegu artroskopi (gdzie pies już na drugi dzień stawiał łapę na podłożu próbując ją obciążyć- dostaliśmy zalecenie 8 tyg na smyczy, zero luźnego biegania do czasu całkowitego wygojenia stawu!
[/QUOTE]

Pablo jeszcze się nie opiera na tej łapce tylko delikatnie dotyka pazurkami o ziemie i skacze na 3 nogach. Widać że chłopakowi brakuje ruchu i czasami musze go wbrew jego woli zabierać ze spaceru.

Wiktoria

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani [/B]wczoraj odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie weekendu boksiowego i ustalono na nim, że impreza będzie rozszerzona programowo, będzie więcej gwiazd więcej atrakcji i w związku z tym postanowiono ze względów organizacyjnych przełożyć na [B]19-20 marca[/B]. Za zmiany bardzo przepraszamy :modla::modla::modla:
i prosimy o zarezerwowanie tego terminu w swoich kalendarzach.:):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel'][B]Kochani [/B]wczoraj odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie weekendu boksiowego i ustalono na nim, że impreza będzie rozszerzona programowo, będzie więcej gwiazd więcej atrakcji i w związku z tym postanowiono ze względów organizacyjnych przełożyć na [B]19-20 marca[/B]. Za zmiany bardzo przepraszamy :modla::modla::modla:
i prosimy o zarezerwowanie tego terminu w swoich kalendarzach.:):):):)[/QUOTE]

...i bardzo dobrze Alu, zawsze to cieplej będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']No i może Aluś częściej będziesz z nami bo tęsknimy , gdzie ty biegasz Kapselku, ?[/QUOTE]

Mysiu, wiszę na telefonach od rana do późnego wieczora. Ratujemy boksie, stale sa nowe zgłoszenia + domki sprawdzamy. Ja nie wiem, czy Germaine ma kiedy spać, bo ja tylko w niewielkiej cząstce pomagam, a i tak nie mam na nic czasu. Masakra. Jak się troszkę uspokoi będę częściej. Zaglądam ale szybko znikam, bo stale coś się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Na jednym tylko serwisie aukcyjnym jest ponad 120 aukcji dot szczeniaczków bokserkowych i tylko JEDNA z tych aukcji dot piesków rodowodowych. Eh... aż się nóż w kieszeni otwiera :(
Ciekawe ile z tych biedaków trafi wcześniej czy później pod skrzydła fundacji.

Prosimy o aktualne informacje na temat rekonwalescencji fizycznej i psychicznej Pablita :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaria']Na jednym tylko serwisie aukcyjnym jest ponad 120 aukcji dot szczeniaczków bokserkowych i tylko JEDNA z tych aukcji dot piesków rodowodowych. Eh... aż się nóż w kieszeni otwiera :(
Ciekawe ile z tych biedaków trafi wcześniej czy później pod skrzydła fundacji.[/QUOTE]
Obawiam się że dużo niestety i to tak dobija. Choćbyśmy się tu dwoili i troili to tylko ze skutkami walczymy, a przyczyna wiecznie żywa. Dopóki ludzie będę kupować, produkcja będzie trwać:(:(

Zakończył sie dzisiaj bazarek dla Pabla. [SIZE=3][B][COLOR=red]Wylicytowana kwota to 223[/COLOR] [COLOR=red]zł[/COLOR][/B][/SIZE], przy bazarku Tatankas to malutko a i to głównie dzięki legowisku od Andegawenki i jej kochanym dzieciątkom, które to legowisko tak podbijały i w końcu kupiły, ale na pewno się przyda na rehabilitację.
Dominik, napisz proszę co u Pablita bo się pogniewamy:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Jakie Mysza2 mało co?Przecież to nasze wspólne działania i nasze wspólne wygrane,co z tego,że ja prowadziłam bazarek,gdyby nie dziewczyny,od których dostałam fanty i następne dobre dusze,które te fanty kupowały,to było by wielkie [b]G.....[/b]
Jak to mówię:"W KUPIE SIŁA"hihihi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Myszko to jest bardzo dużo :multi:, a jak się wszystkie te pieniążki doda to Pablo może się spokojnie rehabilitować :) U mnie z bazarku też będzie coś ponad 120zł.[/QUOTE]

Super Marudko, tez ślemy uściski wielkie dla Ciebie!!! :jumpie::jumpie::jumpie::jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']
Zakończył sie dzisiaj bazarek dla Pabla. [SIZE=3][B][COLOR=red]Wylicytowana kwota to 223[/COLOR] [COLOR=red]zł[/COLOR][/B][/SIZE], przy bazarku Tatankas to malutko a i to głównie dzięki legowisku od Andegawenki i jej kochanym dzieciątkom, które to legowisko tak podbijały i w końcu kupiły, ale na pewno się przyda na rehabilitację.
Dominik, napisz proszę co u Pablita bo się pogniewamy:mad::mad:[/QUOTE]
Mysiu,:cool3::cool3::cool3::cool3: wiesz co????:mad::mad::mad::mad::mad::mad: to bardzo dużo na Pablitka, bardzo dużo!!!

Hura!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Bardzo dziękujemy!!!! :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale ostatnio miałem dużo pracy i w dzień noce odsypiam.
Dziś była wizyta kontrolna po 9 dniach od operacji i wygląda nato że wszystko jest w najlepszym porządku rana się goi nic się nie papra i szwy będą wyjęte kolo niedzieli,opuchlizna pomału schodzi Pabla nic nie boli przynajmniej nie daje znaków noi po prostu młody bóg pomalutku,czasem jak się zapomni opiera się na łapce pan doktor zalecił powolne schodzenie ze schodów aby Pablo mógł ćwiczyć łapę
następna wizyta za około 2 do 3 tygodni i wtedy rehabilitacja.
Ataków agresji nie było tak wiec jest dobrze.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA UZBIERANE PIENIĄŻKI NA LECZENIE TEGO NIESAMOWITEGO BOKSIA
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam Dominik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...