Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniaGucio']Witam Wszystkie cioteczki! Słyszałam, że Pablo ma się już lepiej i przybiera na wadze :)

Z zakończonego wczoraj bazarku udało nam się uzbierać 231zł z czego połowa, 115,50zł, powędruje na konto Pablo :)[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi: ale Pablo ma kochane cioetczki :loveu::loveu::loveu::loveu:
Brawo Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Witam Wszystkie cioteczki! Słyszałam, że Pablo ma się już lepiej i przybiera na wadze :)

Z zakończonego wczoraj bazarku udało nam się uzbierać 231zł z czego połowa, 115,50zł, powędruje na konto Pablo :)[/QUOTE]
Hura!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Bardzo dziękujemy AniaGucia :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Od początku kibicuję po cichutku boksiowi - zasługuje na takie szczęście:thumbs: .... ujawniam się w związku z akcją jaką TVN szykuje. Otóż zamierza wyemitować cykl reportaży o tym jak POLACY TRAKTUJĄ ZWIERZĘTA i szukają przykładów niestety tych drastycznych, więcej na [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=123161[/URL] - jeśli ktoś wie o takim to pls na pw link do wątku ( sprawa podpalonego pieska jest przekazana)... jest to akcja związana z narastającą brutalnościa wobec zwierząt a celem .... zaostrzenie kar, uświadamianie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Kobitki, jutro będę mogła już przelać pieniążki z bazarku ... tylko niech mi ktoś napisze na jakie konto i jaki ma być tytuł :roll:[/QUOTE]
AniuGucio:buzi: bardzo dziękujemy. :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Wszystko masz w pierwszym poście:-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pablo ma się coraz lepiej, juz zaczyna troszkę opierać się na nóżce a szczególnie wtedy gdy idzie wolno na smyczy. Dzisiaj po raz drugi został sam w domu na pół dnia i niestety musieliśmy sie pożegnać z mała poduszką. Jak go próbowałam skarcić to zachowywał się tak jakby jakas mucha nad głową mu latała i rozglądal się tak żeby nie patrzeć się na mnie :)
Na spacerze coraz częściej wraca na zawołanie (może dzięki nagrodą które za to dostaje), do innych psów jest przyjaźnie nastawiony a wręcz się im poddaje i nawet nie próbuje ich zdominować. Schodzi z łóżka sam - no może z lekkim ociąganiem ale jest poprawa.
Teraz leży na moich kolanach i intensywnie wzdycha :) I jak go tu nie kochać :)

Wiktoria

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']AniuGucio:buzi: bardzo dziękujemy. :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Wszystko masz w pierwszym poście:-):-):-)[/QUOTE]

OK, dzięki!!

[quote name='DOMINIK']Witam!
Pablo ma się coraz lepiej, juz zaczyna troszkę opierać się na nóżce a szczególnie wtedy gdy idzie wolno na smyczy. Dzisiaj po raz drugi został sam w domu na pół dnia i niestety musieliśmy sie pożegnać z mała poduszką. Jak go próbowałam skarcić to zachowywał się tak jakby jakas mucha nad głową mu latała i rozglądal się tak żeby nie patrzeć się na mnie :)
Na spacerze coraz częściej wraca na zawołanie (może dzięki nagrodą które za to dostaje), do innych psów jest przyjaźnie nastawiony a wręcz się im poddaje i nawet nie próbuje ich zdominować. Schodzi z łóżka sam - no może z lekkim ociąganiem ale jest poprawa.
Teraz leży na moich kolanach i intensywnie wzdycha :) I jak go tu nie kochać :)

Wiktoria[/QUOTE]

100% bokser ;) Z wyglądu...niby takie głupole, a to bardzo mądre psiaki:)

Link to comment
Share on other sites

Nieboksiowe ciotki boksiowych westchnień nie znają, ale znają nieboksiowe westchnienia:razz::razz:
Tak czy tak bardzo się cieszą że Pablito w coraz lepszej formie:multi::multi::multi::multi:
Nieboksiowe ciotki za to bardzo lubią boksiowe ciotki i się od nich nie odczepią (a bo jakaś dobra energia tu u Was:p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']


100% bokser ;) Z wyglądu...niby takie głupole, a to bardzo mądre psiaki:)[/QUOTE]

Jakie głupole - masz szczęście AniaGucio, że szybko dopisałaś, że mądre :evil_lol:, bo byłoby z Tobą krucho :mad:.
Nowe wieści optymistyczne, byle tak dalej,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Jakie głupole - masz szczęście AniaGucio, że szybko dopisałaś, że mądre :evil_lol:, bo byłoby z Tobą krucho :mad:.
Nowe wieści optymistyczne, byle tak dalej,[/QUOTE]

No coś Ty!! Sama miałam przez 13lat bokserkę - to najukochańszy i najmądrzejszy pies był na święcie!! ... Użyte przeze mnie słowo "głupol" ma pozytywny wydźwięk :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...